oskarina oskarina komentáře u knih

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Opravdu jsem se knihu snažila dočíst, ale nepovedlo se. Něco za půlkou jsem to vzdala, protože jsem v příběhu bohužel nenašla nic pro mne zajímavého. Celou dobu jsem čekala, kdy už se stane nějaký pořádný zlom a nedočkala jsem se..

15.01.2021 2 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Jak píší i ostatní. Historická dějová linka mne moc bavila, mnohem víc, než ta současná. Možná by autorka udělala lépe, linky spolu nemíchat:) Každopádně i tak hodnotím velice kladně.

15.01.2021 4 z 5

Společnice Společnice Lesley Pearse

Mně to moc nebavilo.. došla jsem asi na str. 200 a řekla jsem si, že radši čas strávím něčím, od čeho se nebudu moct odtrhnout.
Možná někdy později.. :)

09.11.2020 2 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

No upřímně je celé kniha totální kravina:) Ale musím říct, že i přesto mě bavila a od půlky jsem i byla zvědavá, jak se to celé rozuzlí.

08.10.2020 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Až do posledních pár stran jsem se nebyla schopná pořádně začíst, děj byl chvilkama zvláštně překombinovaný.

05.10.2020 2 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Taková jednohubka. Líbil se mi hlavně konec knihy, díky poslední části bych uvažovala i o 4*.

Na začátku knihy by mě vůbec nenapadlo, že se děj až tolik rozvine a bude v něm také nějaké "poučení" nebo jak to nazvat:)

17.09.2020 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížku jsem četla rozkouskovaně několik měsíců, ale nakonec jsem ji ani nedočetla. Většinou se od knih nemohu odtrhnout, ale do této jsem se spíš nedokázala pořádně začíst. Párkrát jsem se opravdu zasmála, ale čekala jsem trochu víc.

14.09.2020 3 z 5

Zahrada mého života Zahrada mého života Jitka Závodná

WAU! Opravdu strhující příběh, od autorky moje první kniha a rozhodně ne poslední! Připomíná mi styl pí. Mornštajnové, i když toto mě bavilo asi ještě víc.

14.09.2020 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Knihu hodnotím kladně, Třeštíkovou a ty její příběhy z "běžného" života zbožňuju:)

26.08.2020 3 z 5

Výměna Výměna Rebecca Fleet

Knihu jsem přečetla rychle, abych se dozvěděla, kdo je tím záhadným člověkem. Musím ale říct, že kdyby jím byl někdo jiný, možná by byla kniha zajímavější.

23.06.2020 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Příběh je hezký, ale nějak jsem na něm nenašla to "něco extra", čím by se kniha nějak lišila a čím by mě extrémně zaujala. I když musím říct, že pár dní po přečtení jsem přemýšlela, jak by asi příběh pokračoval a to se mi moc často nestává:)

23.06.2020 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Mně se tedy kniha MOC líbíla!
Ještě nikdy v životě se mi nestalo, že by mě jedna kniha dokázala tolikrát rozesmát a zároveň jednou i rozbrečet.
Hlavní hrdinka je sice nerozhodná a občas se nezachová úplně košer, ale přesto (a možná právě proto) mi byla moc sympatická.
Upřímně moc nechápu tolik kritiky, protože já jsem si touto knihou už po několikáte ověřila, že Třeštíková je dle mého názoru jedna z nejlepších českých spisovatelek!

29.05.2020 5 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Stejné jako pár komentářů pode mnou.. Snažila jsem se začíst, ale bohužel jsem knihu musela odložit, přesto, že to nedělám. Je tolik knih, od kterých se nemohu odtrhnout, že je škoda plýtvat čas nad něčím, co mne nebaví.

28.05.2020

Hana Hana Alena Mornštajnová

Vše již bylo řečeno v ostatních komentářích.. jedním slovem wau. Knihy nikdy nečtu dvakrát, ale jsem si jistá, že tato kniha bude výjimka:)

25.05.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Perfektní čtivá knížka.
Zanechala ve mne spoustu pocitů a myšlenek.
Hlavní hrdinku Annu jsem si moc oblíbila.

22.03.2020 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Nevím, zda je to mou menší "čtenářskou krizí", ale kniha se mi četla pomalu, chvilkami mě dokonce nudila a moc jsem se těšila, až skončí.

Příběh je jinak skvělý, zajímavý, ale přesto (s odstupem měsíce) musím hodnotit 3*.

11.03.2020 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knížka se mi líbila, ale kvůli autorce jsem asi čekala trochu víc.

U těchto knížek se většinou nemohu odtrhnout, ale tentokrát jsem se tolik "nezažrala".

Chování Chase ke konci mi přišlo hloupé, i když ho asi nějakým způsobem chápu.

11.03.2020 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Chvilkama opravdu rozkosna kniha, čtivá, precteno během dvou dnů. Zároveň me prekvapilo, ze to neni jen klasicky romanticko-eroticky roman, ale zabývá se i vaznejsimi tématy.

20.02.2020 5 z 5

Zn. blondýna hledá Zn. blondýna hledá Blanka Svobodová

Mě tyhle “kraviny” proste bavi:) Hlavní hrdinka mi teda přišla chvilkama trochu naivní, ale bůh vi, jak to cele dopadne. Otevreny konec me velice nastval:)

06.02.2020 4 z 5

Dívka s cizí tváří Dívka s cizí tváří Věra Řeháčková