Zn. blondýna hledá přehled

Zn. blondýna hledá https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341907/bmid_zn-blondyna-hleda-6xQ-341907.jpg 3 23 23

Známe to – klasické randíčko – kytka, káva, oťukávání, další schůzka, polibek, další káva, tokání, milování… Nuda! Dorota si poprvé v životě vyzkouší seznamku. A světe, div se, vyjde to! Adam se zdá být trefou do černého. Do hodiny je vše vzhůru nohama a svět se točí dvakrát rychleji. Vychutnejte si veselý příběh o tom, co se (ne)může stát během dvaceti čtyř hodin.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zn. blondýna hledá. Přihlašte se a napište ho.

Uma
01.12.2020 4 z 5

Oddechová kniha s trochou humoru.

oskarina
06.02.2020 4 z 5

Mě tyhle “kraviny” proste bavi:) Hlavní hrdinka mi teda přišla chvilkama trochu naivní, ale bůh vi, jak to cele dopadne. Otevreny konec me velice nastval:)

Garfinela
05.04.2019 odpad!

To je jedna z nejhorších knížek na jakou jsem v poslední době narazila. To se snad ani nedá nazvat literaturou. Už tématem samozřejmě člověk nečeká nic hlubokého, prostě oddychovku. Ale těžko si oddechnout u něčeho tak ubohého a plytkého. Není to ani vtipné. Což někdy vynahradí ubohost příběhu. Divím se, že byl někdo ochoten to vůbec vydat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zn. blondýna hledá v seznamech

v dalších seznamech2x

humor seznamky rande, randění