NicaCola NicaCola komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Na to, abych dala pět hvězdiček, knížce něco málo chybělo. Ale každopádně super nápad! Hned jsem si oblíbila hlavní postavy a prožívala jsem vše s nimi. Za mě palec nahoru! :)

19.05.2017 4 z 5

Fanny Hillová - memoáry kurtizány Fanny Hillová - memoáry kurtizány John Cleland

Kniha nezklamala, ale ani nepotěšila.

05.05.2017 3 z 5

Naprostá bomba! Na knihu jsem se těšila už od Vánoc, kdy jsem jí objevila jako dárek pod stromečkem. A opravdu mě nezklamala. Stránky ubíhali strašně rychle, hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila...především Smrt a Bibi:) Vážně doporučuju:)

04.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi četla dobře, zajímavý nápad. Já, jakožto amatér na detektivky, jsem byla spokojená :) Ale je pravda, že poslední dvě stránky úplně zbytečné...proto hvězdička dolů.

27.04.2017 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Proč může dát jenom pět hvězdiček? Chci dát víc! :D
Když mi kniha dorazila, lekla jsem se, kolik má stránek. Začala jsem číst v pátek odpoledne a teď je pondělí ráno a já se smutným výrazem v očích koukám, že jsem nakonci a další stránky nikde!! :(
Rozhodně se jedná o jednu z mých neojblíbenějších sérií a už se nemůžu dočkat dalšího dílu:) DOPORUČUJU!!!

10.04.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Naprosto úžasné...!

24.03.2017 5 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Opět úplně úžasný díl!! A to jsem si myslela, že mi tahle série vydrží na nejvíc dlouho, ale... už abych objednávala poslední díly, co mi chybí :-/ :-D

13.02.2017 5 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Okamžitě beru do ruky další díl!! :) Tahle série mě úplně dostala! :)

11.02.2017 5 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Nejlepší!! :-O :-)

03.02.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Pro mě zatím nejslabší díl... ale doufám, že mi to ten další vynahradí :)

22.01.2017 4 z 5

Tři tváře Tři tváře Brandon Sanderson

Brandon je prostě Mistr s velkým "M" !! Všechny tři povídky naprosto dokonalé napsané, kniha přečtena jedním dechem :)

01.01.2017 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Jedním slovem: Super!!!! :)

24.12.2016 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Super ... romatický, sladký, přeslazený relax! :)

11.12.2016 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha je napsaná velmi čtivě, zajímavý příběh. Jenom jsem podle hodnocení očekávala malilinko víc :)

21.11.2016 4 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Souhlasím s komentáři pode mnou. Knihu jsem si půjčila a přečetla, protože mě nadchlo, že je pro fanoušky J.M. ... rozhodně s tím nesouhlasím! Knihu jsem nechápala, kapitoly byly zmatené. Než jsem pochopila, co se v dané kapitole děje, tak najednou skok někam úplně jinam. Hlavní hrdinka mi taky nesedla...a...happy end? No prostě za mě vážně NE :(

08.11.2016 2 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Jedním slovem: Luxusní!

11.10.2016 5 z 5

Slova paprsků Slova paprsků Brandon Sanderson

Mám jenom jednu otázku...: U VŠECH BOUŘÍ, KDY BUDE DALŠÍ DÍL??? :-O

25.09.2016 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Třetí díl prostě opět super!:) I když je oficiálně kniha ukončena kapitolou č. 76, stejně si jdu kapitolu č. 77 přečíst! :D Co když se v ní ještě objeví Warner? :D

24.08.2016 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Prostě jsem nedokázala přestat číst!! :) Ihned beru do ruky poslední díl :)

22.08.2016 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Prostě... moje oblíbená Lisaaa... opět nezklamala!!! :)

19.08.2016 4 z 5