Nechápej mě špatně

Nechápej mě špatně

Ideální moderní romance pro fanoušky Jojo Moyesové. Kim a Harry se nikdy neměli v lásce a nic na tom nezměnilo ani to, že se Harry zapletl s Kiminou starší sestrou Evou. Zatímco Kim nikdy nechápala, co spontánní Eva na tomhle škrobeném bankéři vidí, Harrymu zas přijde Kimin život dočista k smíchu a nebojí se dát jí to najevo. Když se však náhle ocitne v sázce život té, kterou oba nejvíc milují, předsudky musí jít stranou. A nakonec možná existuje i víc věcí, které dokážou milovat společně… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294942/nechapej-me-spatne-MlK-294942.jpg 342

Don’t Get Me Wrong (2015)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Mishell14

Od začátku jsem tušila, že se nakonec dají dokupy i když se autorka moc snažila nastínit to tak, aby to vypadalo jinak. Zajímalo mne tedy jak se ten jejich vztah vyvine a ono na to zbylo pár stránek a už byl konec knihy takže pro mne trochu zklamání. A rozhodně bych tuhle knihu nedoporučila jak je i na knize napsáno pro fanoušky Jojo M.

Dandy1

Ačkoliv v knize není mnoho postav, ztrácela jsem chvílemi orientaci. Konec mě mile překvapil, protože už jsem neměla žádná očekávání. Brzy jsem se smířila s tím, že úroveň Jojo Moyes to mít nebude.

Mufka

Také jsem nečetla nic od autorky, která je na obálce zmiňovaná. Kniha se mi ale líbila, v postupném odkrývání příběhu jsem si chvíli myslela, že už vím, o co přesně jde, následující stránky mě zase vyvedly z omylu a pak ještě jednou.. :-) Tak by to asi mělo být :-)

Dreisii

Jojo Moyes jsem ještě nečetla,takže nemohu posoudit ,ale tahle knížka se mi líbila,nenáročná líbil se mi Harry a věčně naprdnutá Kim :) Těším se co dalšího autorka představí.

bookcase

Nebylo to špatné, ale chyběl tomu jistý šmrnc. A vadilo mi, jak autorka skákala z ich formy do er formy, nemohla jsem se hned zorientovat.

zdazilek

Knížka nebyla úplně špatná ale reklama, že je kniha podobná jako od paní Moyes si myslím,že nebyla na místě. Nebavila mě a nutila jsem se do čtení. Přiznám se že ani pořádně nevím o co v knize šlo.

kanitsuj

Knížku jsem si zamilovala, neb téma, kterým se zabývá je mi velmi blízké a knížek, které by byly podobné a přitom realisticky zpracované, je velmi pomálu. Začátek navíc absolutně nedává tušit konec - domnívala jsem se, že věc se má trochu jinak a Harry a Kim se setkávají v nemocnici kvůli Evě... Toto zahrání si se čtenářem posouvá příběh trochu dále, než je u podobných románů obvyklé. Souhlasím s předchozím komentářem - hlavní hrdinka mi byla spíše nesympatická a také jsem měla pocit, jako by se 99% vyprávění odehrávalo v jakémsi stínu a teprve v samotném závěru se přesunulo do polostínu, ale to je nutno asi připočíst závažnosti probíraného. Též souhlasím s tím, že úvod některých kapitol působil zmateně a bylo obtížné se orientovat, kde se právě hrdinové nachází a místy dokonce i kdo je aktuálně mluvčí. Budu ovšem velmi ráda, když si budu moci v češtině přečíst i druhý autorčin román a pevně věřím, že ho IKAR přidá do svého nakladatelského plánu:-)

NicaCola
08.11.2016

Souhlasím s komentáři pode mnou. Knihu jsem si půjčila a přečetla, protože mě nadchlo, že je pro fanoušky J.M. ... rozhodně s tím nesouhlasím! Knihu jsem nechápala, kapitoly byly zmatené. Než jsem pochopila, co se v dané kapitole děje, tak najednou skok někam úplně jinam. Hlavní hrdinka mi taky nesedla...a...happy end? No prostě za mě vážně NE :(

romana9089
26.10.2016

Mě se knížka líbila moc. Sice souhlasím s předchozími názory v tom, že s Jojo Moyes to moc společného nemá. Ale i tak super oddechová knížka.

AnetHol
28.09.2016

Jediným důvodem, proč jsem si knížku koupila, je tento: Ideální pro fanoušky Jojo Moyesové. ALE s knihami Jojo Moeyesové se to nedá vůbec srovnat, tato kniha ji nesahá ani po kotníky :( . Jedním slovem - hrůza. Jediné co se mi na knize líbí - její obal.

avalsoraj
11.09.2016

Nechápej mě špatně stojí na obálce, ale já se musím přiznat, že jsem to asi nepochopila vůbec. Kniha se čte dost těžko, když po pár stranách začnete hlavní hrdinku, která téměř nesleze ze stránek, bytostně nesnášet. Její chování, postoje a myšlenkové pochody jsou občas opravdu nepochopitelné a ani vykonstruovaný happy-end mě nepřesvědčil. Těm, kdo se teprve chystají knihu číst, vzkazuji: nedělejte to, je to ztráta času.

hlina
06.08.2016

Zpočátku mi knížka přišla taková nijaká, ale pak to najednou začalo dávat smysl a já nemohla přestat číst. Nicméně dialogy byly vyumělkované, strojené.
Nemohu o sobě říct, že bych byla fanynkou Jojo Moyesové, ale když už se o ní píše v anotaci, tak tato knížka jí sahá tak po kolena.

kneslova
29.07.2016

Myslím velice dobře napsaná kniha, dávám 4 body zřejmě jen proto, že mi hlavní hrdinka s jejím konáním byla fakt dost nesympatická , což se nezměnilo až do konce ...