Moncza Moncza komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velmi emotivní kniha z prostředí 2. světové války, která nabízí 2 různé pohledy.

30.09.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tato kniha mě nadchla už od prvních stránek. Líbí se mi prolínání současnosti a minulosti. Velmi silný a drásavý příběh, který mi vháněl slzy do očí.

09.02.2017 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

hezký příběh o dívce, která se narodila matce prostitutce a celý život vyrůstala v nevěstinci a chtěla víc.

21.10.2014 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

úžasná, velmi smutná knížka

06.01.2014 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Tato kniha mě moc nebavila, i přesto, že není příliš obsáhlá, jsem se jí nemohla prokousat. Ale je to spíš tím, že jsem loni četla knihu s téměř totožným dějem. Do dalších dílů už se pouštět nebudu.

23.09.2013

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Po pomalém rozjezdu nabere kniha nečekané otáčky a pak už nelze knihu odložit. Nečekané zvraty s ještě nečekanějším koncem. Jsem nadšená.

09.02.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Autorka opět nezklamala, příjemné oddechové čtení, které se čte jedním dechem a těžce se od knihy odchází.

09.02.2017 3 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Tato kniha mě od začátku až do konce vůbec nezaujala. Na mě příliš popisné a nezáživné. Ani téma mě neoslovilo. U této knihy jsem se dost trápila, ale bohužel nedokážu odložit rozečtenou knihu.

03.05.2016 2 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tato kniha mě velmi nadchla. Velmi napínavá od začátku do konce a nečekané rozuzlení. Už se těším na další díly.

24.01.2016 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Dan Brown mě opět nezklamal. Velmi čtivá kniha, kde se musíte zamyslet kde začíná pravda a co je stále fikce.

05.07.2015 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

tato kniha mě nijak zvlášť neoslovila. Zdlouhavé dialogy o životě.

17.12.2014 2 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Krásně napsaná kniha z pohledu 3 lidí. Dvou sester a jejich matky ležící v kómatu. Příběh mezilidských vztahů a hledání příčiny těchto vztahů. Dvě naprosto odlišné sestry se snaží si k sobě najít cestu. Ale lze to vůbec při jejich odlišnosti?

21.10.2014 5 z 5

Most času Most času Bruce Leininger

krásná knížka, která mě pohltila svým tajemnem. O malém chlapci, který věděl daleko víc, než by měl vědět a jeho rodině, která se snaží najít vysvětlení.

21.10.2014 5 z 5

Bez sestry neodejdu Bez sestry neodejdu Kristina Jones

Drsná zpověď 3 sester, které se narodily do sekty Děti Boží. Po přečtení této knihy si člověk řekne, že může být vděčný za prostředí ve kterém měl možnost vyrůstat.

30.07.2014 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

moc hezká romantická knížka s dobrým koncem, autorka ani tady nezklamala.

30.07.2014 4 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Tato kniha od Browna mě zklamala, byla jsem zvyklá na napínavý příběh hned od začátku knihy. Děj mě zaujal až tak od poloviny. Ani téma mě moc neoslovilo.

09.02.2014 2 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Krásné završení série, opět velmi napínavé čtení.

13.12.2013 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

pěkná oddechovka, napínavý děj. Hodně podobné Twilight sáze, jen jiný nadpřirozený hrdina.

10.07.2013

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Tato spisovatelka mě opět nezklamala, čtivé od začátku do konce. Jen od určité části předvídatelný konec, proto o hvězdičku méně.

24.01.2016 4 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Velmi poutavá a napínavá kniha. Až do konce jsem netušila, jak příběh dopadne

08.01.2015 4 z 5