Potrhaná křídla přehled

Potrhaná křídla https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185200/bmid_potrhana-kridla-185200.jpg 4 1032 1032

New Orleans padesátých let – zábava, saxofony, intriky i černá ruka mafie. Josie Moraineová přišla do města „velké pohody“ s matkou. S matkou, která jí slibovala panenku, když bude hodná, ale nikdy si na to pak nevzpomněla, s matkou, která byla prostitutkou a milovala drahé šperky, s matkou, která se o ni neuměla a možná ani nechtěla postarat. Josie se ale dokázala postavit na vlastní nohy a má hlavu plnou snů. Dokáže si je však splnit? Dokáže se vymanit z bahna Čtvrti, které se jí snaží stáhnout dolů? A dokáže se vyrovnat s lidskými slabostmi, zradami a křivdami a poznat, kde je pravda? Další kniha od autorky světově uznávaného románu V šedých tónech, která vás nenechá chladnými, s postavami, které vám budou ožívat před očima. Ruta Sepetysová svou druhou knihou dokázala spisovatelsky vyspět a právem se zařadila mezi významné autory současnosti.... celý text

Literatura světová Dívčí romány Historické romány
Vydáno: , CooBoo

Out of the Easy , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Potrhaná křídla. Přihlašte se a napište ho.

Kanimůra2
03.05.2024 5 z 5

Je pravda, že kniha trošku zaváněla červenou knihovnu. Všechno na růžovým obláčku. Jiná, že ty, které jsem od ní četla
Přesto se mi knížka líbila. Dle mě spisovatelka krásně píše, tak čtivě, příběh lehounce plyne.

verculka
12.03.2024 3 z 5

Úplně jiný typ knihy než ostatní knihy autorky. Nebylo to špatné, ale spíše taková červená knihovna...

Máša10
02.03.2024 3 z 5

Tak zase jedna pohádka. Čekala jsem něco úplně jiného, ne takový "románek". Hlavní hrdinka má sice dost velké problémy, ale má kolem sebe tolik lidí, kteří jí pomáhají, že by nemusela být tak zoufalá a nešťastná. Ale knížka se dobře četla, chvilkama byla i napínavá

Zatím zde není žádná související novinka.

Dychtivě jsem se vrhala do knih. Životy jejich postav byly o tolik zajímavější než osamělý tep toho mého.

Kniha Potrhaná křídla v seznamech

v Právě čtených9x