Miliamka Miliamka komentáře u knih

Láska online Láska online Penelope Ward

Takový průměr, nenadchne, neurazí.. Všichni jsou vlastně strašně hodní a laskaví a trpěliví, až jsou takoví nijací a nezajímaví. Za týden zapomenu, že jsem to četla. Dvě hvězdy za Ollieho. Od autorky jsou rozhodně lepší knížky.

09.05.2021 2 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Souhlasím s komentářem, že ke čtení této knížky je potřeba otevřená mysl. Rozhodně stálo za to číst o rozpolcenosti a různých formách lásky. Stejně jako jsem polovinu knihy čekala, že příběh skončí jako antická tragédie (než jsem zjistila, že je to série). Dám si malou pauzu s jiným žánrem a vrátím se k druhému dílu.

09.05.2021 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Myslím, že jsem nikdy nečetla knížku, ve které by mě hlavní hrdinka tak vytáčela, jako v této knížce. Nelogické jednání, jakoby vůbec nebyla tím, kým měla být.. První polovina knížky nuda, druhá o chlup lepší. Půjdu proti davu, ale bez Riley by to prostě bylo lepší.

08.05.2021 3 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Nečekané guilty pleasure. Dostala jsem, co jsem čekala. Jen mě mrzí rozdělení na 3 knihy, když by to podle počtu stran mohla být kniha jen jedna..

16.04.2021 5 z 5

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Tak tohle pro mě nefungovalo. Popsané prostředí New Orleans je zhruba stejně plytké a nudné jako tahle knížka. Příliš mnoho politiky, příliš mnoho násilí na ženách, příliš hloupá hrdinka (měsíce ho odstrkuje a pak se zeptá, proč mu to tak dlouho trvalo?!), kriminální zápletka nezajímavá. Taky jsem nepochopila ty francouzské výrazy, protože i když francouzsky mluvím, tady mi to připadalo spíš rušivé, než s nějakou přidanou hodnotou nebo významem. Mám tuhle autorku docela ráda, ale tuhle sérii odkládám, protože mi z té rodiny nikdo nepřirostl k srdci a nechci o nich už nic víc vědět.

11.04.2021 2 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Hodně silná kniha, které jsem věřila každé slovo.

10.04.2021 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Nejlepší díl z celé série - hlavně kvůli problémům hlavní hrdinky, které jsou mi dost známé.. Hodne me to donutilo premýšlet, ne jen číst další romantickou knížku. Doporučuju všem.

10.03.2021 5 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Na tohle jsem asi moc stará. Taky mi několikrát připadalo, jako by se autorka nedokázala rozhodnout, pro koho to vlastně píše a co píše. Místy fantasy, místy červená knihovna, místy politika.. Upřímně poslední asi čtvrtinu knihy jsem už ani pořádně nečetla, protože mě ani nezajímalo, co všechno se těm dvěma postaví do cesty..

10.03.2021 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Od začátku do konce paráda. Věřím, že tato knížka o toxických vztazích může být pro někoho příliš, ale já si to moc užila. Nedokázala jsem se od knížky odtrhnout a určitě se k ní někdy vrátím.

10.03.2021 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Tahle kniha je tak marná! Chápu, že je to starší knížka a proto jsem už nejspíš všechno četla líp a jinde, ale prostě mě mrzí, jak velký potenciál v tolika scénách byl a jak málo ho bylo využito.

08.03.2021 2 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Zajímavé zpracování příběhu Krásky a Zvířete. Oproti jiným tady šlo víc o psychologii postav, motiv jejich jednání i jejich vzájemnou cestu k sobě a poznání sebe samých a svých cílů. Škoda konce, který byl příliš rychlý, zmatený a jakoby se ani nehodil k celému příběhu. Za ten ubírám hodnocení.

25.01.2021 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Ve srovnání s podobnými romány (série Stage Dive nebo Něco skutečného) mi tento román přišel propracovanější, víc zaměřený na pocity, závislosti, temná tajemstí z minulosti, prostě komplexnější a chytlavější. Přečteno za cca 12 hodin a můžu jen doporučit.

24.01.2021 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Já už bych se musela opakovat, jak moc mě tahle série nadchla. Prostě báječné, romantické, ale i drama. Parádní kombinace..

08.11.2020 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Ještě lepší než první díl! Kniha vtáhne do děje a nedá vám spát dokud ji nedočtete. Příběh Tessy a Jase jsem si užívala od začátku do konce..

08.11.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Není to úplně špatné, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit toho dojmu, že autorka prostě jen převyprávěla podle sebe příběhy popsané (mnohem lépe podle mě) v sérii https://www.databazeknih.cz/serie/pockam-na-tebe-3782. Nedokázala jsem se pořádně začíst, oblíbit si hlavní ženskou hrdinku a i konec byl na mě dost odbytý a všechno šlo až moc jako po másle.

08.11.2020 3 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tenhle díl se ke mně dostal asi rok poté, co jsem přečetla první, třetí a čtvrtý díl. Už 4. díl mi vadil - hlavně kvůli hlavní hrdince. A tenhle byl stejný. Co jsem to přečetla?! - většina rozhovorů ani nedávala smysl, rozhodnutí hrdinů taky ne, mnohokrát si protiřečili.. Jdu si přečíst znovu ostatní díly, jestli se mi tak moc změnil vkus. 2 hvězdy za ostatní postavy.

26.10.2020 2 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Neskutečné zakončení famózní série. Všechno do sebe zaklaplo a pro mě skončilo jak mělo. Jen je mi opravdu líto Tamlina, toho autorka podle mě mučila až zbytečně.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nejlepší díl celé trilogie. Výjimečně čtu některé knihy dvakrát, ale k téhle se určitě velmi brzy vrátím. Celou knihou mnou zmítaly pocity, jako bych všechno prožívala já sama a ne jen hrdinka v knize. Úžasně napsáno (i když věřím, že velkou roli v tom hraje i překlad).

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

První díl asi nejlepší fantasy knihy, co jsem kdy četla. Skvěle vykreslené charaktery, narážky, které vám dojdou až při čtení dalších dílů, propracovaný děj, zápletka.. Krutost, láska, víly - co víc si přát.

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Nejlepší díl série. Hodně pobavilo pošťuchování postav mezi sebou. Nedokázala jsem ji odložit. Příjemná oddechovka.

30.07.2020 4 z 5