mia.com mia.com komentáře u knih

Plán Plán Elle Kennedy

Díl bezva, ale souhlasím s většinou, že byl nejslabší ze série a Sabrina mě taky vytáčela tím svým nesobeckým přístupem :D Ale jinak dobré, zhltla jsem knížku i tak :)

03.07.2018 3 z 5

Můj oblíbený díl. Příběh začíná být malinko propracovanější, jde víc do hloubky a je to dospělejší, než předchozí dva. Nejvíc ale miluju to cestování časem a jak pak do sebe všechno krásně přesně zapadne :)

27.06.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Krásný závěr, nikdy se neubráním ukápnutí nějaké té slzičky.

27.06.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Další super díl. sice jsem stále zamilovaná do Logana a teď už i do Fitzyho díky tomu tetování, ale u tohoto dílu jsem se řezala smíchy hlavně u scén s Deanovou ségrou :D To prostě nemělo chybu :D Nejlepší moment "Tvoje první slovo bylo plšo?" :D

06.06.2018 4 z 5

Jako vždycky ukápla slzička...Jinak mě moc bavily výlety s myslánkou a pomalé odkrývání dílků skládačky.

03.06.2018 5 z 5

Dóóóst dobrá schíza Dóóóst dobrá schíza Karen McCombie

Tenhle díl mě těmi záhadičkami a strašením obzvlášť bavil :)

24.05.2018 4 z 5

Kdo vydrží bydlet s bohy? Kdo vydrží bydlet s bohy? Mary Maz Evans

Stejně jako první díl mě knížka mooooc bavila. Miluju postavy a celý ten svět, je to prostě božimba. Těším se na další díly! :)

23.05.2018 5 z 5

Krásná klasika. Četla jsem jako dítě. A oblíbeným světem zůstane tento navždy :)

20.05.2018 4 z 5

Dóóóst dobrej vopruz Dóóóst dobrej vopruz Karen McCombie

Musim vyjádřit díky za své příbuzenstvo. Nad těmi čtyřmi burany se mi celou dobu otvírala kudla v kapse. Fuj fuj fuj.

20.05.2018 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Pro mě stejně peckovní jako první díl. I když do Logana jsem se zamilovala asi trochu víc :D A těším se na další díl :)

15.05.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý mejdlo Dóóóst dobrý mejdlo Karen McCombie

Další bezva příběh pro puberťajdy. I když Alin svět mám ráda i jako dospělá :)

15.05.2018 4 z 5

Záludné léto Záludné léto Ben Aaronovitch

Jak jsem si prorokovala, tímto dílem se sérií končím. Veškeré popisky jsem už celé přeskakovala, protože mě to nesknutečně nebavilo. Mám ráda postavy, příběhy a celkově ten svět, ale styl vyprávění mě už fakt neba. Třeba jednou za nějaký ten rok budu pokračovat, ale teď toho mám plné zuby.

12.05.2018 3 z 5

Prokleté domovy Prokleté domovy Ben Aaronovitch

Už mě pomaličku přestává bavit sáhodlouhé detailní popisování všeho, abych pravdu řekla. Tento díl mi přišel poklidnější než ostatní, ale s překvapujícím koncem. Ještě přečtu další díl, když už ho mám doma, ale obávám se, že pak se sérií končím.

08.05.2018 3 z 5

Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Petra Vejvodová

Knížku jsem četla společně s přítelem. Já spíše jen tak vstřebávala informace, protože nemám takový rozhled, přítel se občas rozvášnil do debaty. Jsem tedy ráda, že nám nevyšlo jít na listování, jinak se obávám, že by debatoval jen on :D ale určitě knížku doporučím tzv. sdílečům na fb a střední generaci, která s internetem nevyrůstala, takže hned putovala k mojí mamince :D

07.05.2018 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jelikož jsem ženská, knížka mě úplně pohltila a samozřejmě, že jsem se zamilovala do skvělého Garetta, jak jinak :D víc dodávat netřeba :)

01.05.2018 4 z 5

Národ Národ Terry Pratchett

Dlaší krásné dílo. Ani vlastně nemám co dodat :)

27.04.2018 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Dle mě by kniha mohla být o párset stran kratší, stačilo by vynechat některé sáhodlouhé myšlenkové a pocitové pochody a pár až moc detailních popisků. Jinak je ale příběh dobře propracovaný a dospělejší. Konečně se dovídáme některé důležité detaily a skládačka začíná zapadat. Musím dodat, že kvůli Siriusovi vždy ukápne slza (u knihy i filmu) :(

19.04.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Knizku jsem mela na precteni nechanou delsi dobu a konecne se mi hodila do ctenarske vyzvy,tak jsem po ni sahla. Jsem rada, ale musim priznat, ze jsem obcas jen litala ocima a preskakovala nektere pasaze. Spise jsem prahla po pribehu a vylevani myslenek me moc nebralo.

09.04.2018 3 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Po knížce jsem sáhla kvůli čtenářské výzvě a opět nelituji svého rozhodnutí. Celou dobu se mi teda kvůli babce otvírala kudla v kapse a je hrozné, že takoví lidi existují i v reálu. Nicméně konec byl fajným zadostiučiněním :D

05.04.2018 4 z 5

Šepot podzemí Šepot podzemí Ben Aaronovitch

Tento díl byl více detektivnější a přišel mi méně magicky akční, ale i tak mě celý příběh bavil :).

03.04.2018 4 z 5