mia.com mia.com komentáře u knih

Poslední kontinent Poslední kontinent Terry Pratchett

Bezvadné dobrodrůžo s mými oblíbenými mágy a Mrakoplašem. Opravdu velmi povedený díl :)

28.03.2018 5 z 5

Dóóóst dobrý šoky Dóóóst dobrý šoky Karen McCombie

Zase další bezva díl. Baví mě i v dospělosti :)

22.03.2018 5 z 5

Kdo pustil ty bohy?! Kdo pustil ty bohy?! Mary Maz Evans

Ačkoliv nejsem cílovka, Elliotův svět plný bohů, jsem si neskonale oblíbila! Parádní postavy, superní svět, svižný příběh. Určitě sáhnu po dalších dílech!

21.03.2018 5 z 5

Žofka Žofka Miloš Macourek

Další z nesmrtelných oblíbených příběhů vedle Macha a Šebestové :)

20.03.2018 5 z 5

Žofka ředitelkou ZOO Žofka ředitelkou ZOO Miloš Macourek

Další z nesmrtelných oblíbených příběhů vedle Macha a Šebestové :)

20.03.2018 5 z 5

Dóóóst dobrý úlety Dóóóst dobrý úlety Karen McCombie

Další bezva díl, stále baví i v dospělosti :)

18.03.2018 4 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

No teda, to byl mazec. Já mám odjakživa celkem negativní postoj k islámu a klidně nahlas řeknu, že jsou podle mě ti lidi zaostalí magoři. Tahle knížka mi to jen potvrdila a asi nikdy nebudu schopná ty ženy pochopit, jak mohly být až takhle hloupé. Každý děláme chyby a pak se za nimi ohlížíme a nechápeme, ale tohle je na mě moc. Doufám, že knížka aspoň někoho vyléčila před osudovou chybou.

14.03.2018 4 z 5

Dlouhá válka Dlouhá válka Terry Pratchett

První díl se mi líbil více, protože byl dobrodružnější a ne tak drsný, ale i tento byl zajímavý. Škoda, že se už nedočkáme dalšího :(

11.03.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý kámoši Dóóóst dobrý kámoši Karen McCombie

Jako vždy, další bezva díl, který mě bavil v pubertě i teď v dospělosti. Ráda se vracím do tohoto světa :)

21.02.2018 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Takový milý průměr, který se celkem dobře a svižně četl :)

20.02.2018 3 z 5

Dóóóst dobrá ségra Dóóóst dobrá ségra Karen McCombie

Další bezva díl. Čtení mě bavilo v pubertě stejně jako teď v dospělosti :)

18.02.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Druhy povedeny dil. Cte se sam :) milovala jsem jako mensi i ted jako dospelou me to bavi :D

15.02.2018 4 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

Přiznám se, že jsem knížku spíše proletěla, než úplně přečetla. Hodně jsem o ní slyšela, tak mě zajímalo o čem to je. Jenže mě to nějak moc nenadchlo, tak jsem spíše pročítala shrnutí nebo co mě zaujalo. Možná někdy zkusím nějaký recept, který mě zaujme, ale to je asi tak vše.

13.02.2018 2 z 5

Dlouhá země Dlouhá země Terry Pratchett

Nejsem velká fanynka sci-fi, ale jsem velká fanynka Pratchetta, takže jsem si knížku musela přečíst. Četla se mi velmi dobře a svižně. Příběh je zajímavý, líbí se mi postavy i zápletka. Určitě se těším na druhý díl :)

11.02.2018 4 z 5

Česká čítanka pro nejmenší Česká čítanka pro nejmenší Michal Černík

Knížku jsme četli ve škole a já se do ní tak zamilovala, že jsem si vyprosila, ať mi ji rodiče koupí. Četla jsem v ní několikrát, moc mě to bavilo.

09.02.2018 5 z 5

Lada a Vesna Lada a Vesna Jitka Mádrová

V dětství jsem tuhle knížku milovala nade vše a četla ji snad stokrát. Je skvělá a ilustrace jsou taky krásné.

09.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Samozřejmě další zdařilý díl. Ten nejzlomovější, protože už to začíná být vážnější a dospělejší.

02.02.2018 5 z 5

Slečna Mici Slečna Mici Annie M. G. Schmidt

Knížku mi jako malé koupila babička a já si ji hned zamilovala už podle vzhledu. Příběh mě bavil tenkrát i teď v dospělosti. :)

24.01.2018 4 z 5

Četla jsem v tom nejlepším věku - v pubertě. Kniha velmi zapůsobila na mé představy o tom, že bulimie se dá přece v pohodě zvládnout, stejně jak si myslela hlavní hrdinka. A jak dopadla...

23.01.2018 4 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Četla jsem v tom nejlepším věku - v pubertě. Kniha na mě zapůsobila a já si alespoň uvědomila, že mám krásný bezstarostný život. Všechny díly série by měly přečíst pubertální slečny.

23.01.2018 4 z 5