Slečna Mici

Slečna Mici https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25524/mid_slecna-mici-PT0-25524.jpg 4 21 7

Slečna Mici je původně kočka a v člověčím těle se dostává do mnoha úsměvných situací.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Minoes , 1996

Bytost na cestě
07.05.2022 5 z 5

Do knihy jsem se začetla, myslejíc, že to bude blbost, ale jako kočkomilku mě úplně pohltila a moc bavila. I když bych to napřed neřekla, nemohla jsem se odtrhnout. Milá a vtipná knížečka :) A to jsem "dospělá" :D

PheobeDomi
11.10.2020 5 z 5

Tuto knížku mi jako malé četla babička a já jsem jí měla moc ráda. Když jsem byla starší, tak jsem si ji chtěla přečíst, ale nemohla jsem ji nikde najít. Nedávno mi babička řekla, že uklízela skříně a našla tam nějaké knížky, na které se mám podívat. Byla jsem tak ráda, že jsme knížku našly a já si ji mohla po tolika letech už sama přečíst. Moc se mi líbila, nevadilo mi, že byla tak tenká, ten děj byl stručný a jasný a i když bych ji doporučila spíše mladším čtenářům, věřím, že bude bavit i dospělé.

irena869
19.05.2019 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, děj má spád. Radost číst, řadím ke klasikům kvalitní dětské literatury, ne jak ty nastavované bláboly, kterých jsou plná knihkupectví...já vím, napsat dobrou dětskou knihu je kumšt a neumí to každý, jen dnes vydají každý škvár, bohužel

mia.com
24.01.2018 4 z 5

Knížku mi jako malé koupila babička a já si ji hned zamilovala už podle vzhledu. Příběh mě bavil tenkrát i teď v dospělosti. :)

milunka21
09.02.2016 5 z 5

Hezoučká kniha o kočkách,jako malá jsem ji měla ráda :-)

jaja1989
17.04.2015 5 z 5

Komické pojednání novodobé ,,catwoman" pro děti:)
odpočinková knížka.

ajtynka
10.10.2014 4 z 5

četla jsem ji jako dítě i jako dospělá, ta kniha má své půvaby

zfilmováno

Annie M. G. Schmidt