mia.com Online mia.com komentáře u knih

Harry Potter: Magická místa z filmů Harry Potter: Magická místa z filmů Jody Revenson

Pěkná knížka pro nás milovníky Harryho Pottera, ale některé informace jsou buď hodně profláknuté nebo už jsem je četla v jiném speciálu.

14.09.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Příběh mě uchvátil a totálně pohltil. Jakmile se kniha rozjela, už jsem se nemohla odtrhnout. A musím se pochválit, že i přes pár zaváhání, jsem si dobře tipla, kdo je princ a kdo vrah chichi. Kéž by se našel někdo šikovný a natočil to, byl by to bóžovní film! P.S. Já jsem od první chvíle zamilovaná do Rafea a jeho totožnost je mi ukradená :D

29.08.2018 4 z 5

Mach a Šebestová v historii Mach a Šebestová v historii Miloš Macourek

Další fajn příběhy Macha a Šebestové. Tyhle jsou podle mě nejzajímavější díky cestování do historie.

28.08.2018 4 z 5

Mach a Šebestová za školou Mach a Šebestová za školou Miloš Macourek

Další super příběhy Macha a Šebestové, ke kterým se ráda vracím i v dospělosti :)

28.08.2018 4 z 5

Mach a Šebestová na cestách Mach a Šebestová na cestách Miloš Macourek

Další fajn příběhy :) Mach a Šebestová nikdy neomrzí.

27.08.2018 5 z 5

Dóóóst dobrý Vánoce Dóóóst dobrý Vánoce Karen McCombie

Fajny pribeh :)

26.08.2018 4 z 5

Dóóóst dobrej hepáč Dóóóst dobrej hepáč Karen McCombie

Další bezva díl. Jsem ráda jak to dopadlo s Ali a Billym a vůbec se vším :)

24.08.2018 4 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Tento díl je určitě o něco lepší než ty předchozí. Ale nezlobte se na mě, ty jejich úsměvy mi přijdou tak umělé a neupřímné, až to bolí...a to usuzuji i ze sledování autorova facebooku, které jsem musela po chvíli odhlásit.. Co se týče receptů, tak něco vypadá fakt dobře, ale za mě tak třetina knihy. Jako zeleninová rýže na sladko? "Recept" na smíchání tvarohu s ovocem? A opět ty zdrobněliny všude :/

23.08.2018 2 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Některé recepty jsou super a nejvíc bych ocenila, že netřeba kupovat žádné extra suroviny. Ale "recept" stylem dej si okurku a rajče na chleba? Jako na tohle vážně potřebuju kuchařku? To měl raději napsat x surovin a kombinujte si je dle chuti na pečivo. Jinak je plus, že se autor snaží jednoduše vysvětlit, proč jsou diety k ničemu a jenom ničí tělo ;)
P.S. šíleně, ale šíleně mi lezou na nervy ty věčné zdrobněliny :D

23.08.2018 1 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

Za mě taky určitě lepší, než první díl, recepty jsou zajímavější. Ale stále je tam dost "receptů" na které opravdu nepotřebuji kuchařku, viz. mléčný koktejl a tentokrát místo obložených chlebů zase kaše 100x jinak. Opět by stačilo vypsat x surovin a kombinujte si podle sebe...

23.08.2018 2 z 5

Sestav si svůj burger - Víc než 60 000 kombinací Sestav si svůj burger - Víc než 60 000 kombinací Vicki Smallwood

Knížku jsem dostala jako dárek a mile mě potěšila. Nápadů je tam opravdu spousta, ale já hlavně využívám recept na klasický burgr, který nezklame a všem chutná.

23.08.2018 4 z 5

Dóóóst dobrá partička Dóóóst dobrá partička Karen McCombie

Další fajn díl, baví mě i v dospělosti. Ráda se vracím do Alčina světa :)

22.08.2018 4 z 5

Carpe Jugulum Carpe Jugulum Terry Pratchett

Další super díl Zeměplochy, s čarodějkami a upíry. Skvělý příběh!

19.08.2018 5 z 5

Druhá kniha opět nezklamala a ačkoliv cestopisy nečtu, u prince Ládíka vždy ráda udělám vyjímku, protože se čte prostě skvěle a baví mě jeho humor...až na vtip o morčátku.

28.07.2018 4 z 5

Co (ne)dělat, když jste neviditelní Co (ne)dělat, když jste neviditelní Ross Welford

Sice nejsem cílovka, ale i jako dospělou mě příběh bavil. Dobrá zápletka, sympatické postavy, slušně to odsýpalo. Takže mladším čtenářům bych určitě doporučila :)

19.07.2018 4 z 5

Dóóóst dobrej stresík Dóóóst dobrej stresík Karen McCombie

Zase další bezvadný díl, tentokrát okořeněný frantíkama a problémy v trojúhelníku Jabla-Linn-Alfie. Baví i v dospělosti :)

18.07.2018 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 2 - Neobyčejné bytosti Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 2 - Neobyčejné bytosti Ramin Zahed

Knížka je krásná a barevná, ale první díl mi přišel mnohem zajímavější. Taky mi přišlo, že se některé informace opakovaly z jiných doprovodných knih ke světu Harryho Pottera. Takže za mě ve výsledku spíš průměr.

14.07.2018 3 z 5

Dóóóst dobrý zmatky Dóóóst dobrý zmatky Karen McCombie

Další bezva díl, baví i po letech v dospělosti :) a je bezva, že se vrátila maminka a příběhy budou zase trochu o něčem jiném.

14.07.2018 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Jody Revenson

Kniha je moc pěkná pro fanoušky, byla jsem nadšená. Přesto bych ale uvítala kratší popisy všem známých míst a postav a místo toho více neznámých zajímavostí z natáčení.

10.07.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý lovestory Dóóóst dobrý lovestory Karen McCombie

Další fajn díl, tentokrát plný překvapení :)

08.07.2018 5 z 5