Žofka ředitelkou ZOO přehled

Žofka ředitelkou ZOO https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34127/bmid_zofka-zofka-reditelkou-zoo-FEi-34127.JPG 4 69 69

Žofka série

Veselé příběhy podnikavé opičky Žofky Orangutanové a jejích zvířecích kamarádů v zoologické zahradě s ilustracemi Adolfa Borna.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žofka ředitelkou ZOO. Přihlašte se a napište ho.

olívoil
27.07.2023 5 z 5

Naprosto luxusní knížka.......... nejprve jsem si ji přečetla sama a teď ještě před spaním vnukovi...........pěkně jsme se nasmáli........vřele doporučuji

georginaa
05.10.2022 5 z 5

Kdo by neznal zábavný večerníček z hlasem Petra Nárožného. Příběhy opičky Žofky a jejich zvířecích přátel ze zoologické zahrady. Věřte, že se vždy něco stane a takové čtení dětem na dobrou noc je opravdu zábavné.

musivila
22.04.2022 5 z 5

Žofka je stejně jako Mach a Šebestová povedená kniha pana Macourka se známými ilustracemi A. Borna. A oblíbená kniha mého dětství, stejně jako večerníček, ke kterému neodmyslitelně patří hlas pana Nárožného. Který vám při čtení automaticky v hlavě naskočí :) Rádi se k ní se synem vracíme. A můžeme ji doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žofka ředitelkou ZOO v seznamech

v Právě čtených2x