mia.com mia.com komentáře u knih

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tak jako v tom náctiletém věku jsem to jako dívka totálně žrala i s navijákem a toužila po vlastním upírovi, jak jinak :D. Ne, že by to bylo literární veledílo a Bella byla v knihách dost otravná, ale všechno odpuštěno.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

10.04.2024 5 z 5

Navždy v modrém - čtvrté léto sesterstva Navždy v modrém - čtvrté léto sesterstva Ann Brashares

Četla jsem přesně v tom podobném věku a naprosto jsem ty holky milovala a chtěla být jednou z nich! Jejich příběhy jsem hodně prožívala.

10.04.2024 5 z 5

Holky v kalhotách - Třetí léto sesterstva Holky v kalhotách - Třetí léto sesterstva Ann Brashares

Druhé léto sesterstva Druhé léto sesterstva Ann Brashares

Sesterstvo Putovních kalhot Sesterstvo Putovních kalhot Ann Brashares

Neohrožená - Závod Neohrožená - Závod Francine Pascal

Neohrožená - Sam Neohrožená - Sam Francine Pascal

Neohrožená Neohrožená Francine Pascal

Esmeralda Esmeralda Delia Fiallo

Kdo by tuhle telenovelu kdysi totálně nežral, že? Samozřejmě kniha není ončo. Jen takový nostalgický návrat.

10.04.2024 3 z 5

Strašidelný dům – duchařské povídky Strašidelný dům – duchařské povídky Charles Dickens

Jednoduché povídky, které v dnešní době jsou už vážně jen oddechovka s pousmání.

Komedie omylů Komedie omylů William Shakespeare

Během střední i chvíli po ní jsem autora milovala a musela jsem od něj přečíst vše, co mi přišlo pod ruku a vše mě prostě bavilo.

Vzkříšení ohnivého démona Vzkříšení ohnivého démona Thomas Brezina

Útok kamenných rytířů Útok kamenných rytířů Thomas Brezina

Pomsta hraběte Gundolfa Pomsta hraběte Gundolfa Thomas Brezina

Prostřeno bez servítků Prostřeno bez servítků Zdeněk Pohlreich

Kniha je zajímavá nejen recepty, ale hlavně příběhy ze života pana kuchaře.

Ať zešílí láskou Ať zešílí láskou Halina Pawlowská

Ech, tak tohle mi vážně nesedlo. Chtěla jsem zkusit, jelikož Halinu mám ráda, ale přišlo mi to jako debilní slátanina.

10.04.2024 1 z 5

Povídky, které neurazí ani nenadchnou.

10.04.2024 3 z 5

Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda / The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda / The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Robert Louis Stevenson

Konečně jsem zjistila původ toho spojení jako Jekyll a Hyde :).

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Velmi zajímavý příběh.