Esmeralda přehled

Esmeralda https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48018/bmid_esmeralda-hQo-48018.jpg 3 104 104

V Casa Grande se narodily dvě děti - chlapeček a holčička, která vypadala jako mrtvá. Holčičku Dominga odnese do své chatrče, ale Dominga zjistí, že žije. Rozhodne se tedy, že si ji nechá a nikomu nepoví, že je naživu. Pojmenuje ji Esmeralda... A tak začíná Esmeraldina pouť plná intrik...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Esmeralda. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
10.04.2024 3 z 5

Kdo by tuhle telenovelu kdysi totálně nežral, že? Samozřejmě kniha není ončo. Jen takový nostalgický návrat.

Emik87
16.02.2024 3 z 5

Asi jako většina jsem milovala telenovelu, takže knížka byla jasná volba. Tedy ne, že by to byl vrchol světové literatury. On člověk občas hledí na co to vlastně koukal, ale je to milé a čtivé.

Liduka
23.08.2023 4 z 5

SPOILER: Kniha, která už patří skoro mezi klasiku. Přečetla jsem ji kvůli čtenářské výzvě. Taky jsem kdysi sledovala telenovelu, která se mi moc líbila. Jen mě tam stejně jako v knize štval José Armando, tím jak se zachoval k Esmeraldě. Tak nějak jsem si přála, aby se provdala za Alvara.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Esmeralda v seznamech

v Právě čtených1x