Maky1505 Maky1505 komentáře u knih

Nejdelší cesta domů Nejdelší cesta domů Sabina Zelená

Dokonalý výběr.
Autorka Sabina Zelená patří mezi mé top české autorky.
Knížka ve vás zanechá tolik pocitů.

Jindřiška to v životě neměla vůbec jednoduché, strašně jsem jí fandila jak je statečná, odvážná, jak se nebojí své cesty v životě.
Splní se jí sen a najde místo, kde jí bude mít někdo rád?
Doporučuji přečíst
Knížka kterou vytáhnu po letech a ráda zase přečtu.

01.04.2024 5 z 5

Druhý život začíná ve chvíli, kdy pochopíš, že máš jen jeden Druhý život začíná ve chvíli, kdy pochopíš, že máš jen jeden Raphaëlle Giordano

Naprosto skvělá, motivační nejlepší kniha jakou jsem si mohla dnes 1.1. vybrat. Za mě velké nadšení. Jsem naladěna na pozitivní vlnu

01.01.2024 5 z 5

Kdo ti píše? Kdo ti píše? Dagmar Digma Čechová

Knihy od této autorky si přečíst chci, aniž bych četla anotace. Ta obálka je top
Styl psaní miluju, sedí mi

Příběh Šárky a Daniela se čte sám, měla jsem chuť se podívat o pár stran dál, když jsem byla hodně zvědavá , ale vydržela jsem

Příběh, který jste možná slyšeli z vyprávění od svých známých nebo přátel, je skvělý, čtivý, lidský, reálný, prostě je to román, který vám doporučuji přečíst, protože se ztratíte v příběhu ani nebudete vědět jak

A já se těším na další knihu

26.10.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Miluju tuto knihu, top.

08.09.2023 5 z 5

Dvě prázdná místa Dvě prázdná místa Zuzana Holčíková

Skvělá knížka ,
aby jste věděli a pochopili určité věci,doporučuji si přečíst i první knihu Hra na druhou.
Bude to pro vás lepší.
V knize jsem cítila časový odstup.Mela jsem husí kůži a chtělo se mi brečet.

Matěj, neskutečně dospěl, jeho proslov o životě, který říkal své mámě, klobouk dolů , takového syna by jsme chtěli každá .

Ben čistý člověk s velkým srdcem.

Někdy člověk stojí na křižovatce a bojí se zvolit si cestu, bojí se, co ho čeká, a nejhorší je, že se bojí, co na to řeknou ostatní!!!!!!!
Vylezme ze své ulity a pojďme dělat věci, které chceme my a co na to řeknou ostatní nám může být jedno!!!!!!!
Knížka plná pravdivých myšlenek, lidská.
A taky rozhodně vám dodá sebedůvěru. I Nela ji potřebovala.

...sám sebe člověk často vidí jinak, než tě vidí ti druzí...
...problém je v tom, že já málokdy a, máloco dokážu předstírat...
...občas je prostě dobrý nemít v životě na vybranou...

31.08.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Skvělá, nádherná, odpočinková knížka, za, mě 100x ano.

03.08.2023 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Nenáročná, žádné očekávání žádné zklamaní, dobře se četla a splnila mi vyčistit si hlavu.Za mě ano doporučuji.

24.07.2023 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Nádherný, výjimečný příběh, pohádka, kterou si člověk někdy nutně potřebuje přečíst.

12.05.2023 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Nádherná knížka pro ty, kteří bojují s úzkostí, doporučuji přečíst.

27.04.2023 5 z 5

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

Skvělý příběh, bohužel i pravdivý, určitě některá z nás žen prožila co v knize je, nebo některou z nás to bohužel čeká. Autorka umí vtáhnout do příběhu. Doporučuji přečíst.

01.04.2023 5 z 5

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Cesta Jasmíny životem mě přiměla mi připomenout mou cestu..

...změny jsou těžké, někdy ale nutné. Neohlížej se za tím co bylo. Vyhlížej to, co bude...

22.03.2023 5 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

Moc dojemný příběh o holce jménem Annika, která má autismus, od toho se odvíjí její život. Má tu nejbáječnejší kamarádku Janice
Annika miluje knihy, zvířata a šachy, má ráda svůj řád než potká kluka jménem Jonathan.
Její cesta k sama sobě je bolestivá, je to dojemný příběh, mě knížka hodně dala.
Do příběhu se prolíná 11.9.2001 pád dvojčat tím je konec knihy bolestivější.

12.03.2023 5 z 5

Vůbec o nic nejde Vůbec o nic nejde Barbora Vajsejtlová

Výborná knížka, povídky pravdivé, k zamyšlení a u jedné mi spadla brada. (Ohleduplný) Určitě doporučuji. Skvělá autorka.

20.02.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Týý brďoooooo, pane jooo, to bylo tak čtivé,napínavé, skvělé, ani jsem nedychala a ke konci se mi strachem potily i ruce.
Bombaaaaa!!!!!
Tak dokonale všechno propojené smekám a teším se na další knihu od autorky.
Doporučuji všema 10!!!

14.02.2023 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Dokonalá knížka, hodně emotivní příběh.

12.02.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Naprosto skvělá knížka

27.01.2023 5 z 5

Okno s dívkou a ptáčkem Okno s dívkou a ptáčkem Dagmar Digma Čechová

Pániiii to byla dost dobrá knížka!!!!!!
Od začátku do konce skvěle propracovaná, všechno do sebe tak zapadalo,
Nesejdeš z cesty byla pro mě od autorky top ale tato je hned vedle ní.

Nebudu prozrazovat víc jen kdo má rád příběh a tajemství přečtete si tuto knihu!!

17.10.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Úplně naprosto skvělá knížka, měla by si jí přečíst každá žena či slečna.

16.10.2022 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Bomba!!!!! asi můj první thriller, a přiznám se že jsem vůbec nic netušila a jenom jsem četla a bála se. Doporučuji!!!

25.09.2022 5 z 5

Přírodní léky na bolest Přírodní léky na bolest Yann Rougier

Zdraví si můžeme ovlivnit tím co jíme to víme všichni, tato kniha vám dá pár rad jak si sám pomoci pokud chcete jinak žít.

28.08.2022 5 z 5