Maky1505 Maky1505 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělá skvělá skvěle promyšlená!!!!! Za, mě Ano

06.04.2022 5 z 5

Zrcadlo Zrcadlo Táňa Keleová-Vasilková

Krásná knížka, o životě, o rodině, chvilkama k zamyšlení. Rychle se čte a čte se sama, za mě doporučuji. Já si čtení užila.

02.04.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Bomba knížka, skvěle se četla. Chelsea byla skvělá ️, doporučuji.

27.03.2022 5 z 5

Taková nevinná lež Taková nevinná lež Carole Matthews

Dobré téma k přečtení, myslím že v dnešní době řeší bohužel hodně manželství

24.03.2022 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásná dojemmá knížka, o lásce, bolesti o lidech...

15.03.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Bláznivá, romantická, erotická a nereálná knížka,drzá Penelope jde za svým cílem.

10.03.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Nádherný dojemný příběh, kdo věří na lásku a osud určitě knížku doporučuji přečíst ️

05.03.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Skvělá knížka u které jsem se zasmála, Doris mě bavila tím jak byla praštěná a co pořád dělala. Za mě super čtení, oddych úplně skvělý.

28.02.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Čtivý příběh a do poslední stránky jsem nevěděla jak to dopadne.

13.02.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Naprosto skvělá knížka, Editu jsem obdivuji za její postupné prověřování jejich kamarádek a za její trpělivost.
Nakonec všechno zlé pro něco dobré... V knize jsem našla i odpovědi na běžné otázky v životě, řekla bych, že na mě kniha měla i osobní přínos a za to moc děkuji . Nacházela jsem tam i lidi kolem sebe, jejich životy..proste a jednoduše tato kniha je opravdu ŽIVOT.
Jedna z pěti - byla opravdu čtivá, zajímavá, lidská, autorka opravdu umí psát za to velké díky.Loni mě dostala kniha Nesejdeš z cesty, letos Jedna z pěti, mnohé jsem si uvědomila...

12.02.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tento díl mě moc bavil, Chorvatsko, moře, loď, zábava užívání, Maddie mě bavila byla skvělá.

09.02.2022 5 z 5

Skvělé časy Skvělé časy Gaby Hauptmann

Skvělé časy, knížka u které jsem se zamyslela nad svým životem. Katja žila svůj život sama do té doby než jí její kamarádka zavolala, že její matka bloudí ulicemi.. Katje se převrátil život na ruby. V této knížce jsem našla lásku, přátelství, také zápletku v její práci. Nádherná kniha, určitě si jí přečtu znovu.

06.02.2022 5 z 5

Život za oceánem Život za oceánem Dominika Valentová

Nádherná knížka opravdu doporučuji přečíst.

03.02.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Dočtená poslední kniha ze série objekty touhy.
Violet se mi líbila, bojovala a žila pro svou dceru. Měla odhodlání a uměla zatnout zuby.
Peter byl ve skrytu duše hodný člověk, který si hrál ale na drsňáka, no po tom co se mu stalo se nedivím.

William a babička nejlepší hláška "mám stáhlou černou díru" mě dostala.

Určitě doporučuji všem tuhle sérii, kteří mají rádi dvojsnysly a sarkasmus.

31.01.2022 4 z 5

Čtyři dohody – Pracovní kniha Čtyři dohody – Pracovní kniha Don Miguel Ruiz (p)

Skvělá knížka díky které se člověk může změnit, může změnit pohled na svět a lidi kolem.

29.01.2022 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Naprosto skvělá knížka u které se hodně zasměje tě pokud vám nevadí sarkasmus, u mě vede na prvním místě, uz ji miluju víc jak její třešničky.

28.01.2022 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Moc hezká knížka prolíná se v ní minulost, věci do sebe zapadají, vysvětlují se, a je tam romantika ️

22.01.2022 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Oddechová knížka, za mě tedy hlavně bláznivá, líbí se mi jak se postavy prolínají z první a druhé knihy. Zasmála jsem se u ní a nejvíce vede babička.

22.01.2022 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherná a nezapomenutelná knížka, místy jsem měla slzy v očích, Kya si mě získala hned na začátku, a číst jeji příběh, kdy ji opustila rodina když ji bylo 6 let, jak sama žila v bažině. Konec mě překvapil a vůbec jsem to nečekala. Určitě doporučuji přečíst stojí za to, úplně vás vtáhne knížka do příběhu.

15.01.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Skvělá knížka moc mě bavila, víc jak jeho banán. Will byl vtipnej a babička nejlepší. Opravdu pro mě super knížka sedla mi, úplně jsem vypla.

12.01.2022 5 z 5