Život za oceánem přehled

Život za oceánem https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466898/bmid_zivot-za-oceanem-4d5-466898.jpg 4 60 60

Která cesta je ta pravá? Román o hledání svého místa ve světě. Lindě se podařilo nastoupit na vysněnou vysokou školu… jen aby zjistila, že možná není tak snová, jak si myslela. Navíc se přestěhovala do nového města, rozešla s dlouholetým přítelem a má pocit, že v životě jen tápe a nemůže najít své místo. Pomalu se propadá do chmur, ze kterých snad není cesta ven. Naděje jí svitne, když se impulzivně rozhodne překopat svůj život od základů: vyrazí do USA jako au-pair. Jaký vliv mají každodenní rozhodnutí? Najde Linda své místo i lásku?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život za oceánem. Přihlašte se a napište ho.

Damonka12
23.12.2023 4 z 5

Kniha se mi moc líbila a měla skvělé myšlenky, se kterými jsem se sama ztotožnila, protože jsem strávila nějaký čas v zahraničí. Moc se mi líbil i konec knihy.

whiolet
07.12.2023 4 z 5

Kniha se dostala do mého podvědomí díky svojí obálce, protože světě div se tu nakreslila tatérka,kterou znám :D
Ve finále jsem velmi mile překvapená, příběh byl hezky čtivý, postava Lindy ačkoliv byla zmatená a nevyzrálá mi byla díky svému humoru velmi blízká.
Kapitoly z Ameriky jsem přímo hltala,jen škoda, že to nebylo víc rozepsané a Ben zlomil svým chováním i moje srdce.
Ach,tohle mě velmi mrzelo, čekala jsem happy end a fakt mě štve, že se nekonal.
Na druhou stranu život nám nedává jen ty šťastné konce,ale spíš kopance do žeber.
Myslím, že se v knize najde každý,co i jen malinko polemizuje o svém životě a směru, kterým se ubírá.
Za mě fajn čtení.

viktoria167
02.06.2022

Na knižku som sa tešila, ale asi som nedostala úplne to, čo som čakala.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Je důležité pochopit, že na světě existují věci, které nezměníme, ani kdybychom měli tu nejsilnější vůli, pokud tam nebudou všechny základní stavební kameny, které tam mají být. A platí to obzvláště v mezilidských vztazích.

Nejvíc ze všeho jsem naštvaná sama na sebe a an to, co dovolím ostatním, aby mi způsobili...

Mnohem víc než o svých triumfech a úspěších mluvil o těch mých, a ro ho dělá snad ještě bohatším, než materiálně je.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Život za oceánem v seznamech

v dalších seznamech7x