Maky1505 Maky1505 komentáře u knih

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Tahle knížka byla skvělá!!!!!! Top. Co jsem si nejvíce vzala z knížky.... 2 pravidla.....určitě si jí přečtěte.

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Knížka u které člověk vypne a žije s hlavní hrdinou. Krásná knížka.

28.10.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Krásná knížka, hezký děj, určitě si přečtu vícekrát, mám jí vlastní.

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Na tuto knížku jsem se těšila, začátek mě moc nenadchl, bylo mi líto Naomi, tchyně... Nikdy člověk nezapadne do manželovi rodiny.... Ale pak se to rozjelo a bylo mi líto že jsem knížku dočetla. Určitě ji dejte šanci.

28.10.2021 4 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Řekla bych že tento příběh byl ze života, některá matka neví i když jsou děti z domu jak se zachovat, na čí straně stát, za dětmi a nebo za názorem manžela? Pro mě docela poučná kniha, a bůhví jak budu reagovat já za cca 10let

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Knížka mě vtáhla do děje že jsem jí přečetla na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout. Ten konec je takový.... No já doufám že vše dobře dopadlo, určitě stojí za přečtení, k zamyšlení.

27.10.2021 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Nejvíce se mi líbila babička, byla skvělá a chtěla si opravdu užít a prožít život

27.10.2021 3 z 5

Dívka v zrcadle Dívka v zrcadle Katarína Gillerová

Mám ráda tuto autorku, její knížky jsou pro mě oddych, člověk tam nachází příběhy lidí kolem sebe.

27.10.2021 5 z 5

Ve stínu Ve stínu Kateřina Castañeda

Zajímavá knížka která vás vtáhne do děje,příběh dvou sester řekla bych příběh ze života, možná tam najdete i kousek sebe a svého dětství, stojí za to si přečíst, a ten konec

22.10.2021 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Tato kniha byla můj nakopávač. Chvilkama jsem si připadala jako hlavní hrdinka která měla doma Karla a děti, prostě matka - služka. I takové dny jsou, bohužel, co si budeme namlouvat. Pro mě hlavní ponaučení - NEMUSÍŠ! Nic nemusíš pokud nechci nic nemusím!

22.10.2021 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Tato knížka byla bomba, jakmile ji začnete číst nebudete chtít přestat.
Příběh Vandy, která si kvůli kamarádce, která ji k tomu vyloženě dotlačila, nechala vyložit karty a tím jí to ovlivnilo celý život.
Dřív jsem si taky nechávala vyložit, pořád hledala souvislosti, spojitosti, po přečtení této knihy už karty nechci.Knížka mě ovlivnila.
Co má přijít přijde, co se má stát, se stane..co mě má potkat mě potká..

Tahle kniha je moje TOP KNIHA co jsem letos četla.

14.10.2021 5 z 5