Maky1505 Maky1505 komentáře u knih

Deníček psychiatričky Deníček psychiatričky Anna Moricová

Dobrá knížka hezké myšlenky, některé jsem si vypsala, doporučuji přečíst tomu kdo se umí nad ostatními nebo sám nad sebou zamyslet.

10.01.2022 4 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Rychlé auto, super jízda, milý společník, peníze na cestu....co víc si přát...knížka byla hezká, Laurie našla sama sebe to se mi líbilo.

09.01.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nenáročná knížka on bohatý krásný a hlavně její šéf, pro mě oddychova knížka

06.01.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Hezká knížka, každá žena by chtěla aby se k ní tak muž choval. Ale trošku mě zklamala, myslela jsem že jak se k ženám chová bude tam toho rozepsaného víc. Škoda.

04.01.2022 4 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Nenáročná knížka. Od druhé části se mi líbila více, je tam hyggie a to se mi líbí.

31.12.2021 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Moc hezká knížka, příběh se četl sám, nemám nic co by se mi nelíbilo, myslím že osud, říkám že všechno je-jak má být.

29.12.2021 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Knížka kterou jsem dustala na vánoce, nic hezké čtení, příběhy se čtou sami.
Moc se mi líbil vánoční polibek a vánoční jízda. Opravdu knížka která romantické duše nezklame, za mě doporučuji.

26.12.2021 5 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Krásná knížka u které jsem si odpočinula a první čtené z edice srdcovky.

19.12.2021 4 z 5

Rozbal to naplno! Rozbal to naplno! Tobias Beck

Opravdu skvělá knížka a skvěle napsaná, čte se sama. Kdo chce změnit pohled na určité lidi nakopne vás.

14.12.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Knížka se četla dobře, takový styl psaní jsem četla poprvé. Manželství Alice a Richarda mi přišlo už od začátku zvláštní, vůbec mi nepřipadlo že by byli šťastní. Možná většina manželství takto funguje. Pohled dětí na všechno co se dělo bylo zajímavé.Určitě jsem si z knížky něco vzala.

11.12.2021 4 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Knížka se mi moc líbila, dovolila mi nahlédnout zákulisí divadla, takové téma jsem ještě nečetla, navíc je psaná že života, česká autorka, za mě skvělé čtení, nejvíc jsem se zasmála u stanování v lese...
A takových dalších scén tam bylo víc.

05.12.2021 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Moc hezký příběh, nejvíc mě okouzlila Amélie ️, její povaha.

28.11.2021 4 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Moc hezká knížka, o přátelství, lásce a Minii která si vzala do hlavy že poslední den v roce musí mít smůlu.O dvou narozených lidí ve stejný den...
Věta která se mi moc líbí....

Buď sama sobě dobrou společnicí a nebudeš nikdy osamělá.

23.11.2021 4 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Přečteno během chvilky, co jsem si z knihy vzala. Žít naplno, byť šťastný.

21.11.2021 3 z 5

Příliš mnoho tajemství Příliš mnoho tajemství Katarína Gillerová

Knížka se mi líbila ale kolik bylo v knize tajemství to jsem teda nečekala, kolikrát člověk tuší ale tady opravdu ne
Za mě to byla fajn knížka, mám ráda tuto autorku.

21.11.2021 4 z 5

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

Knížka se mi líbila, jedno osudové setkání, jejich odříkání kvůli vlastní rodině, 1 den v roce který spolu měli, knížka mě hodně donutila přemýšlet nad vlastním životem vztahem, je tam hezky popsané že pokud se oba partneři nedívaji na stejný cíl, nerostou spolu, jejich životy se pomalu ale jistě rozdělí. Tohle je svatá pravda.
Proč si vaše polovička hledá jinde? Protože ji něco chybí... Nedovolte aby se to stalo vám.
Život je krátký. Konec knihy mi dal slzy do očí, proto milujme dokud žijeme.

10.11.2021 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Tato knížka mě bavila, minulost, přítomnost, tchyně snacha, jejich pocity, fakt dobrý. Akorát ten konec ten jsem čekala jiný...

06.11.2021 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nesnáším tě, ten název knihy měl být jiný. Další skvělá, čtivá knížka od autorek která mám ráda. Líbil se mi jejich seznam... Zajímá vás jaký? Určitě si přečtěte protože tohle budete chtít zkusit taky.

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Příběh dvou kamarádek, upřímné přátelství, sdílení života, radosti i starosti, knížka byla skvělá hodně jsem se zasmála a doporučuji, stojí za to si přečíst, člověk se zamyslí nad životem a lidmi kolem sebe.

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Jakmile začnete číst, kniha vás vtáhne do děje. Anna mi sedla moc dobrá, hodná duše, takových v životě více a hned se lépe žije.