Majka1979 Majka1979 komentáře u knih

Tragická historie nás dvou Tragická historie nás dvou Jess Rothenberg

Zaujímavá kniha, spočiatku som nevedela, čo si mám o tom myslieť, ale ako som čítala ďalej, tak dej ma určite dostal. Nehovorím, že to bolo niečo úplne dych drásajúce, ale za prečítanie určite stála. :)

16.05.2020 4 z 5

Láska v ohrožení Láska v ohrožení Barbara Cartland

Pre mňa to bol pekný, ľahký príbeh, ničím extra neprekvapil, ale pre mňa určite pekné oddychové čítanie.

16.05.2020 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nádherný príbeh, ktorý vo mne dlho zotrvá, určite vrelo odporúčam prečítať. Kulti bola prvá čo som čítala a teda očakávania boli vysoké, no táto kniha ich splnila a ešte aj predčila :)

30.04.2020 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Pre mňa bola toto najlepšia kniha akú som od autorky čítala, veľmi ľahko sa to čítalo, príbeh bol zaujímavý a rebelka princezná nemala chybu a ani jej fešný americký herec, určite pokračovanie bude tiež stáť za to, za mňa toto bola top kniha :)

26.04.2020 5 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Záver, aký má byť. Strach a odhalenie Emmy, to je to, čo tu zažijeme, no pre mňa to bolo niečo, čo som naozaj nečakala a to, že bola ako prvá vinná z vraždy, tak to bolo jasné. No odhalenie skutočného vraha a jeho dôvod bol pre mňa šokujúci. Bolo tam veľa momentov, kedy mi bolo Emmy ľúto, no ten Happy End bol naozaj krásny. Každému určite odporúčam sériu prečítať, za mňa má určite 5 hviezdičiek :)

25.04.2020 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Emma to nemá ani teraz ľahké, aj teraz sa stretáva zoči voči možno vrahovi jej sestry. No našťastie má okolo seba ľudí, ktorým môže veriť, no keď začne podozrievať z vraždy vlastnú matku, tak to je už veľa aj na ňu. Veľmi zaujímavé, naozaj som veľmi spokojná s vývojom :)

25.04.2020

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

A zamotaný príbeh sa zamotáva ešte viac, dozvedáme sa viac o tom, kto sú skutoční adoptívni rodičia a aké majú medzi sebou vzťahy a Emma sa opäť priblíži k tomu, aby sa dozvedela pravdu a akonáhle ju už aj takmer zistí, tak zostane v šoku, čo sa vlastne v daný večer stalo a ten, koho podozrievala opäť nie je vinný. Takže sa pokračuje v pátraní a na to sa veľmi teším, už držím v rukách 5.časť a neviem sa dočkať, kedy sa do nej začítam a zistím opäť viac a opäť sa dostanem o kúsok bližšie k úplnému rozuzleniu tejto záhady. Za mňa je toto naozaj skvelý a napínavý príbeh :)

22.04.2020 5 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Veľmi sa mi kniha páčila, naozaj som čakala, že sa to zamotá a opäť neviem o nič viac ako predtým a stále len čakám, kto to bude, prečo a čo sa z toho nakoniec vykľuje, určite je to skvelá séria a rovno si idem otvoriť 4.časť, už teraz sa neviem dočkať :)

20.04.2020 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

A príbeh pokračuje, všetko sa vyvíja a ja už na konci knihy si hovorím, že konečne sa odhalí, kto je za tým a zrazu som tam, kde som bola na začiatku, začína sa odznova, napínavé, za mňa úžasné čítanie :) Už teraz sa teším na 3.časť, ktorú ešte dnes budem čítať :)

19.04.2020 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Naozaj veľmi pekný príbeh, najskôr som nevedela, čo očakávať, no potom som sa veľmi rýchlo začítala a nevedela som prestať :)

19.04.2020 5 z 5

Špaček Špaček Fiona Paul

Koniec príbehu ma prekvapil, konečne niečo neskončilo tak, ako by som bola predpokladala, krása, veľmi rada sa k tejto sérii ešte vrátim :)

14.04.2020 5 z 5

Belladonna Belladonna Fiona Paul

Opäť nesklamala, zase som nevedela prestať čítať, jej odvaha je neskutočná, no jej nerozhodnosť je tiež nervy drásajúca, už len čakať, ako sa rozhodne a čo to bude až to bude. No aj tak čakám, že ten Luca sa ešte predvedie :) Už som začala čítať tretiu časť, tak uvidíme, ako toto všetko nakoniec dopadne, ako sa rozhodne, prečo sa tak rozhodne a ako, kde a s kým vlastne bude žiť :)

13.04.2020 5 z 5

Jed Jed Fiona Paul

Zo začiatku som nevedela, čo od knihy čakať, no potom som sa od nej nevedela odtrhnúť, pre mňa úžasný príbeh a už dnes sa púšťam do druhej časti :)

12.04.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nádherný príbeh, pre mňa veľmi silný a celé som to s Avery prežívala. Už teraz sa teším na ďalšiu časť, veľmi dobre a ľahko sa mi to čítalo. Autorkin štýl je jednoducho úžasný. :)

28.03.2020 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Veľmi rýchlo som túto knihu prečítala vzhľadom k tomu, že to bolo všetko popísané z pohľadu Remyho, veľa scén sa síce opakovalo, no mne to nevadilo a tak som si ju užila ako aj tie dve predošlé :)

24.03.2020 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Opäť nádherná kniha, už som sa nevedela dočkať pokračovania a som rada, že som si ju prečítala, vzťah tých dvoch sa vyvíja tak, že človeku veľakrát aj dych zastaví. No pre mňa je to veľmi krásny a silný príbeh :)

24.03.2020 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Pre mňa veľmi pekný príbeh a už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré mám nachystané :)

21.03.2020 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Výborná kniha, vrelo odporúčam

15.03.2020 5 z 5

Knižný klub slečny Lucy Knižný klub slečny Lucy Emma Davies

Pre mňa to bola taká fajn oddychovka, páčila sa mi, mám rada raz za čas knihy, ktoré sú takými fajn oddychovkami a som rada, že som siahla práve po tejto knihe, neľutujem, určite si ju rada ešte niekedy v budúcnosti prečítam :)

14.03.2020 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Kniha sa mi veľmi páčila. Od začiatku bola zaujímavá, nenudila som sa ani chvíľku a tešila som sa z každej strany a hlavne som bola veľmi zvedavá, ako sa to všetko rozmotá a vyrieši.

12.03.2020 5 z 5