Majka1979 Majka1979 komentáře u knih

Easy? Easy? Tammara Webber

Veľmi pekný príbeh, úplne ľahučké čítanie, presne také, aké mám rada :) Určite si knihu ešte párkrát rada prečítam, bude mať čestné miesto v mojej domácej knižnici.

08.03.2020 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Nádherný príbeh, ktorý som nedokázala pustiť z rúk. Neskutočne silná láska a bolesť, no ten Happy End stál za to. Niekedy sa jednoducho oplatí počkať si na to, čo má prísť :) Určite si knihu v budúcnosti veľmi rada ešte raz prečítam

02.03.2020 5 z 5

Uvězněná královna Uvězněná královna Kristen Ciccarelli

Knihu určite odporúčam, mne sa asi ľahšie čítala prvá časť, no aj táto bola krásna. A sila príbehu bola to, čo ma nútili čítať ďalej a ďalej. A nechýbali prekvapenia a opäť príbehy a báje. Už teraz sa neviem dočkať, kedy vyjde 3. časť :)

01.03.2020 5 z 5

Poslední Namsara Poslední Namsara Kristen Ciccarelli

Nádherný pribeh plný prekvapení a sily. Príbeh v ktorom je láska silnejšia ako smrť. Neuveriteľné povesti, veľmi pútavo písaný deň. Podľa mňa je toto jedna nádherná kniha a už teraz sa teším na jej 2.časť :)

28.02.2020 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Kniha ma sklamala, čakala som od nej oveľa viac, keďže som od autorky čítala sériu Božský.

26.02.2020 1 z 5

Tři vánoční přání Tři vánoční přání Alexander Stainforth (p)

Príjemné čítanie, prečítala som to za chvíľku. Príbehy sa mi páčili, nebolo to nieco dych vyrážajúce, ale som s knihou určite spokojná. Splnila očakávania, tri príbehy a v každom niečo iné. Niekedy takéto príbehy sú možno takou fajn pauzou, keď človek číta niečo náročné

23.02.2020 4 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Pre mňa to bola strašne slabá kniha. Čakala som viac, veľmi ma sklamala.

21.02.2020 odpad!

Zlaté nebo Zlaté nebo Laura Wood

Naozaj ma príbeh dostal. Čakala som, že to bude zaujímavé, no pre mňa to bolo dych vyrážajúce. Neskutočné, nádherné, také živé, stále sa niečo dialo a nie je šanca nudiť sa. Krása. Rada sa ku knihe ešte vrátim. Knihu vrelo odporúčam.

20.02.2020 5 z 5

Nádherná kniha, smiala som sa, veľmi ľahko sa čítala, príbeh ma zaujal. Je to skvelé, oddychové čítanie. Som veľmi spokojná a knihu vrelo odporúčam :)

16.02.2020 5 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Príbeh sa mi páčil, ale ak to porovnám s prvou časťou, tak tá sa mi páčila viac, no nebolo tu nič zlé, len teda sa mi viac zapáčila tá prvá kniha, inak čítanie veľmi pekné :)

13.02.2020 4 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Nádherný príbeh, osobne som veľmi spokojná, som hltala celú tú knihu, určite sa k nej vrátim, som rada, že som si ju mala možnosť prečítať :)

13.02.2020 5 z 5

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

Krásna kniha, veľmi som si to užila, tenká ale za to bolo v nej toľko všetkého, že si ju rada isto ešte v budúcnosti prečítam :) Vrelo knihu odporúčam

11.02.2020 5 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Pre mňa to bola skúška, či to zvládnem alebo nie, ale bola som prekvapená ako ma kniha vtiahla do príbehu a som rada, že som ju mala možnosť prečítať

11.02.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Nemôžem si pomôcť, no pre mňa to bol veľmi slabý príbeh, čakala som oveľa viac. Väčšinu knihy som sa nudila, v poslednej tretine tam boli posteľné scény, čo pomohlo pri dočítaní. Ale celkovo musím bohužiaľ povedať, že to bolo pre mňa určite sklamanie.

10.02.2020 odpad!

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Pre mňa veľmi zaujímavý príbeh, určite sa už teraz teším na druhú časť série. Zo začiatku som bola možno trošku zmätená, no potom to bolo čím ďalej tým viac zaujímavé :)

09.02.2020

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Knihu som práve dočítala, príbeh, ktorý zaujme. Dvaja dlhoročný kamaráti spolu pracujú a každý z nich má svoj súkromný život. On nemáva vzťahy, len sex na jednu noc a ona si nájde vždy toho nesprávneho. Zistia nakoniec spolu, čo je pre nich to správne? Určite som rada, že som po knihe siahla. Neľutujem. Mám veľmi rada tento druh príbehov :)

31.01.2020 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Nádherný záver trilógie, pre mňa to bol zážitok a určite sa ešte ku knihám rada vrátim. :)

30.01.2020 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Nádherne sa príbeh vyvíja, táto druhá časť nezaostávala za tou prvou. Je v nej všetko - láska, túžba, bolesť, pravda, ktorá prekvapí a záver je neskutočne citlivý. Určite je to úžasná kniha. :)
Už teraz sa tesim na pokračovanie :)

26.01.2020 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Nádherný príbeh obyčajného/neobyčajného dievčaťa, s neobyčajným poslanim a odvahou všetko zvládnuť. Už teraz sa teším na 2.diel :) Pre mňa je to nádherný príbeh, fantasy obľubujem a táto anjelská fantasy začína veľmi pekne

25.01.2020 5 z 5

Vánoce v New Yorku Vánoce v New Yorku Mandy Baggot

Pre mňa veľmi pekný príbeh, kde je všetko, čo má v dobrej knihe byť, určite sa k nej rada ešte vrátim :)

23.01.2020 5 z 5