Nadpozemská

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?

Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/12_/129940/nadpozemska-129940.jpg 4.4482

Nadpozemská (1.)

Unearthly (2011)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
Více informací...

violet1313

Jistě, je to romantická YA fantasy kniha, ve které se city teenagerů staví na první místo. Ale stojí to za to... Možná protože to tak vlastně funguje vždy.

Clara je milá protagonistka, která vlastně nedělá tolik chyb, ze kterých by jste si rvali vlasy a umí se o sebe postarat. Většinou. Pojmutí celého konceptu nephilim..jako polovičních či čtvrtečních andělů je skvělé a donutí vás taky chtít létat.

Knihu vřele doporučuji, jistě není to naprosto dokonalé dílo bez chybičky, ale rozhodně se mi dostalo pod kůži a nejednou mě dohnalo k slzám a o to vlastně jde ne?

NikolP.

Patří k jedné z knih, na které jen tak nezapomenete a budete na ni rádi vzpomínat! :)

Smilee

Když jsem jí četla poprvé před několika lety, byla jsem z ní hodně nadšená. Nedávno jsem jí vytáhla znovu a musela jsem se smát. Hlavní hrdinka mi byla hodně nesympatická, patří k těm, které si hrají na ty silné holky, ale nakonec se zhroutí kvůli všemu. A vůbec všechno na ní mě vytáčelo. Jediného, koho jsem si oblíbila byl Christian s Angelou.
Cílovou věkovou kategorii to ale rozhodně zaujme. Pro mě už to bylo takové oddechovější čtení, nad kterým jsem nemusela moc přemýšlet a zjistila, že takové knihy už pro mě moc nejsou :)

anonym02

Začátek mě moc nezaujal. Bylo to takové zdlouhavé, ale potom se to rozjelo a já musím říct, že jsem s knihou maximálně spokojená

LoverBooks

Vážně skvělá knížka

sylva8672

Kniha mi ze začátku přišla taková vlažná a bála jsem se, jestli to byla správná volba. Ale pak se to rozjelo a kniha mě naprosto pohltila!!!!! :-) příběh je taková ta romantická klasika, ale moc se mi líbilo prostředí, kde se děj odehrává a i postavy mi byly moc sympatické. Hlavně teda Tucker :-) takže už se nemůžu se dočkat, až začnu 2. díl!!

aannyy

První díl z krásné série. Zaujala mě anotace a obálka a neprohloupila jsem, knížka byla krásná a skvěle se četla.

simi28
04.12.2016

Krásná kniha. Sice je trochu předvídatelná, ale mě moc bavila. Styl psaní se mi moc líbil a proto jsem jí přečetla asi za tři dny. Clara mi byla sympatická a jsem rozhodně tým Trucker, přestože je Christian milej, ale Trucker se ke Claře prostě hodí. Moc doporučuji a rozhodně si přečtu další díly, abych věděla, jak to dopadne.

Napůlanděl
17.10.2016

Krásná kniha. Četla se úplně krásně, oddychově a prostě na pohodu. Jen ten milostný trojúhleník mě tam docela vadí, je takový zvláštní. Nemám z něj dobrý pocit...Nevím, líbí se mi oba kluci...jsem zvědavá jak to spisovatelka vyřeší.

sarahmoon
17.08.2016

Kniha mi byla doporučena paní knihovnici, sice jsem ji několikrát v regálu zahlédla, ale nikdy jsem si ji nepůjčila a byla to škoda. Velmi poutavá kniha, téma "bytostí se schopnostmi" je sice velmi časté, ale převážně to jsou upíři... tato kniha byla vítaná změna :o) od první chvíle jsem si zamilovala Tuckera ♥ naprosto rozkošný chlapec ♥ líbilo se mi, že Clara věří svému srdci a nenechá si nic vnutit. Přečetla jsem ji za 2 dny... prostě jsem ji nemohla odložit. Oddechové, jednoduché, krásné a romantické čtení. Moc děkuji paní knihovnici za doporučení... teď si rychle půjčit "Zasvěcenou".

Venny345
14.07.2016

Neobvyklé téma, tento první díl se mi moc líbil. Je to velmi čtivá kniha. Ze srdce mám ráda Angelu, je prostě správná holka.

petra4080
11.07.2016

I když nejsem cílová skupina - kniha je spíše pro náctileté - tak jsem si příběh vysloveně užívala. Moc krásně se čte, jen kloužete po stránkách a najednou je konec.
Za mě super vyústění... občas se prostě něco nepovede :-)

MájaM.
07.07.2016

Chytlavá kniha:) Doporučuji přečíst:)

cecetka
05.07.2016

Uprimne bych tuto knihu neradila mezi romany pro zeny, ale pro divky. Osobne mi to prislo asi do poloviny hodne nudne. Pak se to trosku rozjelo, ale zadna slava.
I tak jsem se odhodlala na druhy dil, ten jsem po nekolika stranach odlozila jako pro me necitelny. Skoda ... namet je to hezky.

Lucie.H
29.06.2016

kniha se četla velmi snadno. Je chytlavá až do konce jsem nevědela jak to může dopadnout. Rozhodně se těším až začnu číst další díl. DOPORUČUJI !!!!!!!!

Meridea
18.06.2016

Čtivě psaná kniha, s překvapivým koncem :-) Už se těším na další díl.

Kelen30
15.06.2016

Děj této knihy byl velice poutavý. Když jste jednou začali , nemohli jste přestat a nutilo vás to číst dál a dál.Tahle kniha má jediný zádrhel. Jak začaly Claře prázdniny, bylo to už trošku nudnější. Jinak bych si v druhém díle přála víc informací o andělech a víc akce. S hlavními hrdiny jsem byla spokojená. Pokračování si určitě přečtu.

nellynelca
08.05.2016

Knížka mě moc překvapila a jsem zvědavá co bude dál.
Jo a tým Tucker =)

Xena011
08.03.2016

Moje obvyklé téma ke čtení jsou andělé, proto jsem si tuto knihu také vybrala.Bohužel mě příliš nepřekvapila, ani zde nebyla chvíle plná adrenalinu nebo emocí, jen plno tajemství. Přišla mi jako takový úvod do příběhu. Většinou se mi stalo, že už první knížka byla hodně dobrá nebo i nejlepší z celé trilogie, ale už jsem padla i na knihy, u kterých to není pravidlem a jsou pouze takovým úvodem...to je právě tato kniha. Nicméně se mi moc líbili vlastnosti a schopnosti andělů. Na odpočnutí je tato kniha vhodná.

Firewoman
06.03.2016

Dobrá knížka. Překvapila. Já mám sci-fi knížky ráda, takže budu rozhodně pokračovat :)

viki.jp
21.01.2016

Pro knížky o andělech mám slabost a tato mě chytla za srdce. Krásná, už se těším na další díl :)

barbora2863
17.01.2016

Objavila som novú srdcovú záležitosť, akosi mám na tie "anjeloviny" fakt slabosť :)

Misa25
19.12.2015

Ke knize jsem se nemohla dlouhou dobu odhodlat :) ale pak jsem jí přečetla skoro jedním dechem, tak dobře napsané, oddechové čtení, na to jsem dlouho nenarazila...šup na druhý díl :)

torri55
22.11.2015

Hodně špatně se dá vyjádřit jak byla úžasná. Krásně napsané. Pohltilo mě to úplně maximálně. Všechny díly jsou super. Moc moc doporučuji.

Domča22
31.10.2015

Knížku jsem si moc oblíbila, stejně jako hlavní hrdinku Claru.Už od začátku jsem si přála, aby se Clara zamilovala do Tuckera.Sice ji ze začátku pořád provokoval, protože mu málem nabourala auto, ale pak se ukázalo , že je to fajn kluk.Doufám, že jim to vydrží i do budoucna:). Má to někdo taky tak?:D Christian je sice taky milý, ale prostě..... TUCKER A CLARA!!:D♥♥♥

Terous21
18.08.2015

Krásná kniha. Plná nadpozemských lidí a krásných. Jako jsou ANDĚLÉ. Doporučuji k přečtení :)

DDD
04.08.2015

Kniha se mi líbila, jestě dnes se chystám do knihkupectví pro druhý díl. Sice už jsem četla lepší příběhy, ale tento nebyl vůbeš špatně napsaný a až do konce jste opravdu netušili jak to zkončí. Určitě knihu doporučuji. Nedávam sice 5 hvězdiček, ale 4 si to určitě zaslouží.

zuzana4291
28.07.2015

Kniha mě úplně nadchla, přečetla jsem ji jedním dechem a už mám připravený další díl....kniha je plná napětí a úžasné lásky....a ať nadpozemské stvoření, tak takové odhalení jsem opravdu nečekala

LilianaFalcon
16.07.2015

Možná by to na 4 hvězdičky nebylo, jenže mě to fakt mile překvapilo, navíc hned na začátku. Obávala jsem se, že hlavní hrdinka opět nebude věřit, že je jiná, všichni jí budou muset milion let o něčem přesvědčovat, ona se tomu bude vzpírat... takže už první stránka byla rovnou na hvězdičku navíc ;-)
Bylo to čtivé, postavy sympatické a ano těšila jsem se na další díl ;-)

Evule114
04.07.2015

Tato trilogie je nejlepší, jakou jsem zatím četla. Možná, že první díl není až tak napínavý, ale je vtipný, kdyžto druhý a třetí mi vyrazil dech. Opravdu skvělé. Uplně jsem se do těch knih zamilovala. Doporučuji všem :-)

americká literatura andělé

Cynthia Hand