Majka1979 Majka1979 komentáře u knih

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Od tohto autora už mám prečítané všetky knihy. Môžem povedať, že štýl mi sedí a knihy sa mi veľmi páčia a aj táto bola skvelá :)

13.07.2020 5 z 5

Ja ti to vrátim Ja ti to vrátim Vita Jamborová

Veľmi zaujímavý príbeh, určite mi to padlo vhod, trošku zmeny, nesklamal, neohúril, ale určite stojí za prečítanie :) Som rada, že som si knihu mala možnosť prečítať a určite si ešte niečo od autorky vyberiem, mne osobne jej štýl písania pripadá fajn a ľahúčko sa číta :)

28.06.2020 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Pre mňa perfektný začiatok trilógie, určite stálo za to si ju kúpiť, život mladej princeznej a jej osud ma veľmi zaujal a už teraz sa teším na druhú časť :)

28.06.2020 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Veľmi som sa potešila, keď som zistila, že ešte okrem série je aj niečo mimo nej a tak som si knihy hneď kúpila, táto sa mi veľmi páčila, bola som rada, že som sa o kráľovnej Levane dozvedela niečo viac, no a možno tá jej minulosť ju dosť ovplyvnila, ja týmto príbehom Mesíčních kronik žijem, určite si ich ešte rada viackrát prečítam :)

26.06.2020 5 z 5

Trón zo skla Trón zo skla Sarah J. Maas

Nádherný začiatok série, vražedkyňa pre mňa úžasne silná žena a teda ten kráľ, no to ešte bude veľmi zaujímavé ako to tak vidím, som rada, že som sa do tejto série pustila, od autorky som sériu Dvory prečítala veľmi rýchlo a vidím to podobne aj s touto sériou :) Nádherný príbeh, úžasný štýl písania, mne to úplne sadlo :)

26.06.2020 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Veľmi dobre sa to čítalo a som rada, že príbeh takto pokračoval, už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré na mňa čaká :)

21.06.2020 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Neskutočne nádherné ukončenie série, táto časť sa mi asi najviac páčila, bála som sa, tešila som sa, držala som palce.... žila som proste s Cinder celý čas :) Určite sa veľmi rada k tejto sérii vrátim :)

19.06.2020 5 z 5

Zákon príťažlivosti Zákon príťažlivosti Katarína Kuniková

Jednoduché, ľahké, oddychové čítanie, niekedy takáto kniha padne vhod, nečakala som od nej nič extra, nesklamala teda určite, ale neviem, či by som si ju chcela prečítať ešte raz

18.06.2020 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Super pokračovanie príbehu, úžasne sa to vyvíja, už mám pripravenú ďalšiu časť a teším sa na ňu veľmi :)

17.06.2020 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

A príbeh krásne pokračuje, kniha sa mi páčila ešte viac ako prvá časť, veľmi som sa tešila na to ako sa to všetko popremotáva a skomplikuje. Tak a teraz si už otvorím 3.časť a idem čítať, predsa len som zvedavá, čo bude ďalej :)

15.06.2020 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Nevedela som sa akosi prinútiť čítať knihu, lebo tá séria je strašne hrubá, ale som rada, že som si prvú časť prečítala. Zo začiatku som akosi mala problém, no potom sa to čítalo samo, už teraz sa neviem dočkať ako to bude pokračovať :)

14.06.2020 5 z 5

Sladké vábenie Sladké vábenie Johanna Lindsey

Veľmi pekný príbeh, určite autorka neklamala, mne sa jej knihy a štýl písania veľmi páči :)

11.06.2020 5 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Podľa mňa bol tento diel ešte lepší ako ten prvý, nevedela som sa od knihy odtrhnúť, perfektné to bolo, som rada, že som sa ku knihám dostala :)

07.06.2020 5 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Pre mňa je fantasy o drakoch srdcovka, milujem ich a aj táto kniha ma nesklamala, som bola prekvapená ako som sa s tou knihou zžila. Už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré som práve začala čítať :)

06.06.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Úžasná kniha, skvelý príbeh, mne jednoducho sedí štýl autora, všetky knihy som hltala a aj túto tak isto. Pre mňa je to skvelá kniha, určite sa k nej rada kedykoľvek vrátim :))

27.05.2020 5 z 5

V patách Elize Cynsterové V patách Elize Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Nádherný príbeh, autorka opäť nesklamala, teším sa na jej ďalšie príbehy :)

26.05.2020 5 z 5

Budeš ma milovať Budeš ma milovať Johanna Lindsey

Pre mňa toto bola krásna kniha, od začiatku ma zaujala a musela som ju dočítať do konca, vrelo odporúčam každému, kto má rád romanticko hisorické romány :)

24.05.2020 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Veľmi pekný príbeh, zaujímavé osudy ľudí a určite by ma potešilo aj dáke voľné pokračovanie, naozaj som si knihu užila :)

20.05.2020 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Elizabeth Maxwell (p)

Pre mňa bola kniha takým oživením, mám rada romantiku a ak sa trošku prepojí aj so záhadou, tak som len rada. Kniha ma nesklamala, nie je to také, že úplne wau, ale naozaj veľmi pekný príbeh, určite neľutujem, že som si ju prečítala :)

18.05.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Veľmi zaujímavý, napínavý príbeh, plný prekvapení, no za mňa naozaj skvelá kniha, určite si ju ešte rada niekedy v budúcnosti prečítam :)

18.05.2020 5 z 5