Budeš ma milovať přehled

Budeš ma milovať https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356289/bmid_budes-ma-milovat-my0-356289.jpg 4 186 186

Jeden súboj by sa dal považovať za vec cti, ale tri súboje, to je už pokus o vraždu! Syn grófa z Tamdonu Róbert Whitworth a lord Dominik Wolfe si idú po krku, ale ich nekonečné zvady a šarvátky princa regenta už unavujú. Preto im prikáže, aby zanechali spory a spojili svoje rodiny manželstvom. Ten, ktorý sa nepodrobí jeho príkazu, príde o pozemky aj o titul. Keďže už nemajú možnosť pripraviť sa navzájom o život v súboji, Withworth dúfa, že svojho súpera zbaví aspoň majetku. Ak pošle svoju mladšiu sestru Brooke na jeho panstvo ako budúcu nevestu, Dominik Wolfe určite odmietne vziať si ju, a tak príde o všetko. Lenže Brooke má celkom iné plány. Je silná, dôvtipná a nebojácna a vydaj za tajomného šľachtica pre ňu predstavuje jedinú možnosť úniku od nemilujúcej rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Make Me Love You , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budeš ma milovať. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
03.05.2023 5 z 5

Tak zase taková nádhera.Taková krásná romantika až nemám slov. Prostě Lindsey umí,to se musí nechat

cukrovka
17.02.2023 5 z 5

Příjemná a čtivá romantika. Oba hlavní hrdinové byli zajímavý a sympatičtí. Příběh nepostrádal vtip, romantiku a zajímavou zápletku.

Tirisa
22.11.2022 5 z 5

V rámci žánru určitě jedna z těch lepších.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budeš ma milovať v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x