Majka1979 Majka1979 komentáře u knih

Láska a iné slová Láska a iné slová Christina Lauren

Málokedy sa stane, že ja knihu nedočítam. Ale teda ako som sa snažila, tak som sa snažila, nevedela som knihe prísť na chuť. Nemôžem si pomôcť, pripadala mi naozaj slabá. Príbeh tam akýsi je, nevadí mi striedanie prítomnosti s minulosťou, no knihe jednoznačne chýba iskra. Škoda, obálku má nádhernú

11.08.2020 1 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Veľmi dobré čítanie, skvelá oddychovka, veľmi ma zaujala a aj príbeh bol skvelý, určite tomu nie je čo vytknúť a teším sa, že je ozdobou mojej knižnice :)

10.08.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Ako je to možné, že som ja o tejto knihe dlho nevedela. Som taká rada, že som si ju prečítala a má čestné miesto v mojej knižnici. Príbeh bol skvelý. Oceňujem Ani, tá bola podľa mňa skvelá silná žena a teda jednu dobu som jej šéfa nemohla ani vystáť, no ten záver bol skvelý, veľmi rada sa k nej ešte raz vrátim. Určite bude toto jedna z tých nezabudnuteľných :)

09.08.2020 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Prečítané a musím povedať, že som nevedela, čo očakávať, keďže kniha nemala extra vysoké hodnotenia, ale mňa osobne prekvapila a určite ju nezavrhujem, sadol mi štýl denníka a preto môžem len povedať, že kto má rád niečo také a chce si prečítať pár strelených historiek jednej pre mňa viac než poriadne strelenej ženy, tak prečo nie :) Určite si prečítam aj ďalšie. Oproti tomu, čo čítam inak, tak toto je pre mňa naozaj iné a mne osobne sa to páčilo :)

09.08.2020 4 z 5

Řecký sen Řecký sen Samantha Tonge

Pre mňa bol tento príbeh to pravé letné čítanie, nič komplikované, ale veľmi milý, príjemný príbeh dvojice a ľudí na ostrove, ktorí sa snažia vyriešiť si problémy a s nimi im Pippa veľmi rada pomôže, určite si tento príbeh odporúčam prečítať. A verím, že vianočná kniha od autorky bude podobne pekná a tiež ideálna na vianočný čas :)

05.08.2020 5 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Záver ako má byť, som so sériou veľmi spokojná a rada sa k nej kedykoľvek ešte vrátim :)

03.08.2020 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

No dosť ma kniha prekvapila, toľko sexu, čo tam bolo, až ma to šokovalo. Čítalo sa mi to veľmi dobre, naozaj som čakala asi trošku menej sexu, ale osobne mi to nevadilo. Som zvedavá ako to bude pokračovať ďalej, určite celú trilógiu si prečítam.

02.08.2020 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Krásny príbeh, podľa mňa rovnako zaujímavý ako Kavárna v Kodani, užila som si ho od prvej strany po poslednú a už teraz sa neviem dočkať pokračovania, čo sa bude diať v Cukrárne v Paríži :) Pre romantické duše je toto ako stvorené :)

02.08.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tak dlho som váhala, kým som si túto sériu kúpila a neľutujem, je to úžasná príbeh, v ktorom je všetko, čo má dobrá kniha mať, zábava, romantika, trošku zazerania, ale hlavne perfektná partia ľudí, ktorí strávia spolu kopec času a nájdu si k sebe cestu, hoci sú všetci z iného sveta /každý žije inak/. No spojí ich práve Kodaň a odvtedy sú nerozlučná partia ľudí, ktorá si pomáha a stojí pri sebe. A teda tej pomoci je treba viac než dosť, lebo ak sa partia 7 ľudí vyberie niekam, tak problémy a situácie, kedy sa človeku až rozum pozastaví na seba nenechajú dlho čakať. Určite odporúčam a už teraz otváram 2.časť série :)

30.07.2020 5 z 5

Léto na vodě Léto na vodě Petra Martišková

Od autorky som už jednu knihu čítala a tak som vedela, že ani táto ma nesklame. Ak máte rady trochu kamarátstva, romantiky a k tomu poriadnu dávku dobrodružstva a zábavy, tak si ju určite prečítajte, stála za to. Ja som sa na nej poriadne nasmiala, na leto ako stvorená. Mne sa určite veľmi páčila a som rada, že má svoje čestné miesto v mojej knižnici :)

28.07.2020 5 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Príbeh ktorý spája romantiku a cestovanie, samozrejme nechýba pár problémov, ale bez toho by to nebola tá správna oddychovka, určite odporúčam, prečítala som ju za pár hodín, naozaj som si ju užila :) Pre romantické duše ako stvorená

27.07.2020 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Pre mňa bola táto kniha prvou knihou od autorky, hoci mám aj iné, no na túto som bola veľmi zvedavá, v prvom rade ma zaujala obálka, lebo teda tá je krásna a ani príbeh ma nesklamal, hoci už teraz sa neviem dočkať pokračovania, tak som veľmi rada, že som si ju kúpila a určite bude mať čestné miesto u mňa v knižnici. Toho kto má rád romantiku, históriu v kombinácii so záhadami, tak to je určené presne preňho :)

26.07.2020 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Úžasné ukončenie trilógie, určite neľutujem, že som si ju kúpila

25.07.2020 5 z 5

Skazený kráľ Skazený kráľ Holly Black

Príbeh sa veľmi zaujímavo vyvíja, no pre mňa bola prvá časť lepšia, ale tak zase musím povedať, že ani táto druhá časť nebola zlá a ten koniec... no ešteže už mám doma aj tretiu časť, lebo by som to nevydržala, čo sa tam všetko ešte stane. :)

25.07.2020 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Veľmi dlho trvalo, kým som sériu začala čítať, no teraz už keď mám za sebou prvú časť, tak môžem povedať, že kúpu neľutujem a už teraz sa neviem dočkať pokračovania, ktoré mám už otvorené a hor sa do čítania :)

24.07.2020 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Knihu som prečítala veľmi rýchlo. Pekný príbeh, romantika s trochou napätia, trochu zábavy. Na letné či zimné večery je to určite skvelé. Knihu som si užila a už ma od autorky čakajú ďalšie 3 knihy

21.07.2020 5 z 5

Zbožňuju Havaj Zbožňuju Havaj Lindsey Kelk

Pre mňa to bolo príjemné letné čítanie, zasmiala som sa a od začiatku do konca ma kniha bavila, určite vôbec neľutujem, že som ju čítala a vrelo odporúčam tomu, kto má rád romantiku, lásku a zábavu, pretože s partiou kočiek si to určite užijete :) Určite si od autorky rada ešte prečítam aj iné knihy, toto bola prvá, čo som od nej čítala a nesklamala ma :)

20.07.2020 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tak hneď prvá časť ma dostala,, hoci som sa zdráhala, lebo som si povedala, že 6 kníh a hrubých kníh, no som nadšená a rada, že som sa to odhodlala čítať, nevedela som prestať, napínavé, prekvapivé momenty, za mňa skvelý začiatok série a už teraz sa neskutočne teším na pokračovanie :)

19.07.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Veľmi pekný príbeh, veľakrát som sa pobavila, niekedy mi išli až slzy do očí, určite kniha stála za prečítanie a som rada, že zdobí aj moju knižnicu :)

15.07.2020 5 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Krásny príbeh, trošku náročnejšie písané, ale mne sa kniha veľmi páčila. A som rada, že som si ju kúpila. Už teraz sa neviem dočkať druhej knihy od autorky :)

13.07.2020 5 z 5