Skazený kráľ přehled

Skazený kráľ https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419528/bmid_podly-kral-pGO-419528.jpg 4 1412 1412

Jude si rafinovanou dohodou k sebe pripútala krutého Cardana, a tak sa stala bábkarkou ťahajúcou za nitky, tajnou vládkyňou skazeného kráľa. Mánevrovať v sieti neustále sa meniacich politických hier by však bolo náročné, aj keby sa dal Cardan jednoducho ovládať. On však robí všetko preto, aby ju ponížil a podryl jej autoritu, hoci je ňou nevysvetliteľne fascinovaný. Navyše, všetko nasvedčuje tomu, že pre Jude predstavuje niekto z jej blízkych hrozbu. Aby si Jude udržala moc, musí čo najskôr odhaliť zradcu - popri boji s vlastnými komplikovanými citmi voči Cardanovi. V pokračovaní bestselleru Krutý princ rozohráva jedna z najúspešnejších autoriek fantasy Holly Black nebezpečnú hru spletitých intríg a potlačovanej túžby.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Wicked King , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skazený kráľ. Přihlašte se a napište ho.

Adél007
07.05.2024 4 z 5

Tady musím ubrat jednu hvězdičku z pěti protože ze začátku tam se nic nedělo a už v polovině se to rozjelo. Ale jinak mě to bavilo. A jsem zvědavá jaký bude poslední díl.

KajinaH722
22.04.2024 4 z 5

Druhý díl mě bavil o něco víc. Bylo tady větší napětí a zajímavější pokračování, kde k tomu nechybělo drama,boj,krev,strach a touha. Ale přesto mi tam chybí víc intimity.
Konec mě překvapil a o to víc mě zajímá,jak to vše dopadne v třetím dílem.

Debbra
18.04.2024 5 z 5

Druhý díl byl za mě mnohem lepší, než první. Stále se něco dělo, mnoho věcí mě tam překvapilo. Popis děje v Podmoří byl skvělí a už teď se těším na třetí díl.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Tímto odsuzuji Jude Duartovou do vyhnanství ve světě lidí. Dokud nebude omilostněna Nejvyšší korunou (Cardan)

Sloužil jsem princi Dainovi. Ne tobě. (Přízrak)

Jestli jsi nemoc, tak nemůžeš být i lék. (Cardan)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2019 - Goodreads Choice Awards (Young Adult Fantasy)

Kniha Skazený kráľ v seznamech

v Právě čtených25x