V ringu

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184154/v-ringu-v-ringu-184154.jpg 4.1424

V ringu (1.)

Real

Vydáno:, Baronet

ardeas

Nečítala som ju celú, ale popri tretej knihe ako rozšírenie pohľadu, no čo som zbežne videla, nemôžem povedať, že je to nejako dobre napísané. Dala by som to tak za 2 hviezdy...

dyger

Ze začátku se mi kniha četla těžce, ale po první kapitole jsem se do toho začetla a nemohla jsem jí nějak odložit. Mám doma všechny díly a už teď se na ně moc těším, až si je přečtu.

ElenRiannon

Příběh takřka žádný a podle mě špatně napsaný. Se stejným materiálem, ale jiným autorem, by se z toho dalo vytřískat více. Štvalo mě, že hlavní hrdinka pořád opakuje ta samá slova dokola, stejné fráze, nepravděpodobný příběh, u kterého nenadejde ani jedna překvapivá situace. Chyběla mi tam nějaká hloubka postav, rozhodně jsem nesoucítila ani s jedním, i když oba dva měli své problémy. Možná na tom další díly budou jinak, ale teď to nebudu zkoušet.

Tess.dd

Je to jedna z nejlepších trilogiích, které jsem četla. Čtu jí po několikáté a bych mohla pořád dokola. Remyho jsem si zamilovala jak nejvice to šlo. Tahle kniha píše o tom co se může doopravdy stát v životě. Že všechno není dokonalé. Někteří si stěžují, že je tam moc sexu, ale když je to ženský román, tak co čekáte?!
Zasmála jsem se i si docela zabrečela. Je to úžasná kniha a za sebe rozhodně doporučuji.

Makulka1992

Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D

susinka

Tak tohle mě moc nenadchlo, pořád ho jen obdivovala a i mi vadila výbušná povaha Remiho.
I druhou jsem četla, ale nedočetla.

Karin_Kim55

Mám chuť tuto knihu zahodit. Upřímně mě vůbec nebaví. Čekala jsem něco úžasného, dle komentářů, ale tohle je opravdu pro nenáročné čtenáře, kteří nad tím nijak neuvažují.
Hrozně se mi líbil ten nápad - on boxer a ona jeho fyzioterapeutka - pak se z ní vyklube malá puberťačka, která je udělaná jen z toho, že se na ní podíval.
Rozhodně jsem očekávala něco víc. V knihkupectví jsem si přečetla první dvě strany a zalíbilo se mi to, nakonec mě to vážně zklamalo. (Ještě že byla ve slevě, jinak bych ji asi musela jít vrátit.) Na nějakou chvíli ji odložím, nemám tušení zda se k ní opět vrátím a konec mě donutí změnit názor.
Ted jsem si uvědomila, že je to tak trochu jako parodie na Krásná katastrofa (Jamie McGuire). Podobné profese a prostředí.
Je možné, že když jsem si přečetla celou sérii Bratrstvo černé dýky, které je kvalitně napsané, autorka očividně ví, o čem píše, nejsou to jen samé zamilované řečičky o tom, jak ona ho chce a on chce jí.
Rozhodně tuto knihu nedoporučuji. Když mě kniha nezaujme ani v půlce (pokračovat v četbě je akorát utrpení), tak je něco špatně.

janelka2

Knížka se mi fakt líbila.Seper námět.Hlavní hrdinové sympatičtí.Jediné co mi vadilo bylo neustále se opakující popisy nadrženosti hlavní hrdinky.A pak dlouhosáhlé popisy sexu.Ale další díl si přečtu, jsem zvědavá co bude dál.

Adelaine.adel

Musím říct,že toto je ta nejstupidnějši kniha kterou jsem četla. Vubec nechapu proč má tak dobré hodnoceni! Ze začátku to vypadalo celkem slibně,ale potom? Chování hlavní hrdinky mi vadilo asi ze všeho nejvíc.Jednoduše byla hloupá! Popisovaní jejich pocitů stálo také za nic.Všechno je jasné hned od záčátku.Většina "scének" byla nudná! A zápletka? Dost slabá. Vůbec nechápu pro koho má být tato kniha určena. Jestli pro nějáké malé puberťačky? Každopádně ji vůbec nedoporučuji.

Adi.h
28.11.2016

Přišlo mi to jako ztráta času. Podle hodnocení jsem nečekala, že to bude tak povrchní, prvoplánové, nereálné. Nebavilo mě to číst, nelíbily se mi hlavní postavy a celkově, jak je kniha napsaná.

cukrovka
07.09.2016

Příjemné čtení, ale občas mi vadily některé slovní obraty a neustále se opakující popis nadrženosti hlavní hrdinky. Remy byl zajímavý i přes své majetnické sklony. Oceňuji, že je zde i závažnější téma - bipolární porucha.

beruzzka
16.08.2016

Tohle byla vážně chyba a nechapu, proc ma kniha tak dobre hodnocení. Radeji pisi komentar hned po precteni, protoze za dva dny mi tento stupidni pribeh splyne se vsemi podobnymi.
Vse zacina relativne dobre, jako Krasna katastrofa, na zapase. Ale zbytek je proste jedna naivni blbost za druhou.
Jako vzdy je ona pitoma a on sexy a bohaty a i pres to ji chce. Autorka se asi snazila priblizit ctenarkam, jine nez ty pitome tuto knihu neoceni.
Zapletka je tak jasna az to neni hezke. Jestli cekate nejaky, aspon jeden boze!!!, monent prekvapeni tak se nedockate. Vse je jasne a hned na konci knihy vas ceka happy end, coz he dobre, kdyby to koncilo otevrene, jako ze by melo, kdyz bude dalsi dil, stejne bych dal necetla.
Sexualni sceny jsou nuda a to jak se Brook celou dobu rozplyva nad jeho telem je snad jeste nudnejsi.
Kdyby vas protahovany konec, kdy asi 3x znovu vysvetluji co ze se stalo a jak moc se miluji nudil, klidne to preskocte, uz se tam nic nestane.

Dindi
13.07.2016

Už nikdy víc... Stupidnější knihu jsem snad nečetla. Hlavní hrdinku bych pleskla snad pokaždé, když škemrala o sex. Ani jednu postavu jsem si nedokázala oblíbit a nebýt alespoň trochu přijatelného konce, dám jednu hvězdičku.

Baraliska
25.06.2016

Knížka, kterou jsem si zamilovala hned na první pohled.

kumibo
19.05.2016

Úžasná kombinace undergroundu s psychickou poruchou. Remy byl úžasný jak v modří tak i v černi. Brooks jako odepsaná sportovkyně byla též úžasná, ale možná okolo té její nevydařené kariéry to mohla spisovatelka trochu okořenit. Mojí nejoblíbenější části je asi jejich společný trénink. Knihu vřele doporučuji.

SelkaNika
09.03.2016

Pohádka s příměsí psychické poruchy a sexu s předvídatelným, ale zajímavým koncem. Nebylo to špatné, ale nebyla to ani pecka. Musím ale ocenit propojení knihy s hudbou, a některé vtipné pasáže, které aspoň nachvíli přebili jednostranné úvahy hlavní hrdinky.

esussi
01.02.2016

On potřebuje psychologa, ona potřebuje sex. A abych nezapomněla, jsou si předurčení k věčné lásce. Ohrané a předvídatelné, ale číst se to dá.

Yana-66
03.01.2016

Nedávno jsem viděla film Bojovník a možná právě proto jsem knížku četla s takovým zájmem. Krásný příběh, občas rozčilující, ale romantický :-)

anetsmiskova
27.12.2015

Dobrá kniha s dobrým nápadem. Příběh se dá přečíst jedním dechem, oddalování sexu má jisté kouzlo a tendenci vytvářet napjatou atmosféru, ale osobně mi vadila předvídatelnost děje a hlavní hrdinka, která se pokaždé 'roztekla' jen svého hrdinu viděla. Pak se také zdálo, že její myšlenky uvízly na jednom políčku a motaly se pořád dokola. Trochu jsem se pozastavila i nad chováním Brooke na konci knihy, ale v souhrnu mám z příběhu dobrý dojem a nelituji času, který jsem věnovala jejímu přečtení.

evelýny
01.12.2015

Po přečtení tohoto příběhu mám rozporuplné pocity. V knize jsou velmi pěkné a někdy i vtipné pasáže střídány stále se opakujícími "nablblými" úvahami hlavní hrdinky, které mě doslava nutily přeskakovat text. Možná záměrem spisovatelky bylo tímto způsobem demonstrovat zoufalou situaci Bruuke.O boxu nic nevím, ale o bipolární poruše vím dost z vlastní zkušenosti. Toto téma je velmi závažné na to, aby se k němu přistupovalo naivním a tudíž velmi zkreslujícím způsobem. Za postavu Remingtona - která je velmi zdařile nastíněna - a za čtivost některých pasáží dávám 3*.

Klarv
18.09.2015

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem od ní něco víc. Podle ohlasů to měla být bomba a já uchvácena nebyla. Někdy jsem přečetla jen dvě strany a šla spát a vůbec mi to nevadilo, že nevím, jak příběh pokračuje. Velká část knihy mi přišla, že je jen o tom sexu. Remi vyvádí kvůli blbině,... Nevím no, co si o tom myslet.

Haňulec
10.09.2015

Knihu jsem přečetla jedním dechem, prostě jsem se od ní nedokázala odtrhnout. V knize najdete jak lásku, tak romantiku, ale i bolest a strach. Kniha je velmi pěkná, ale pokud se chcete dozvědět, jak bude příběh pokračovat, tak neváhejte si přečíst jak tuto knihu, tak i druhý díl. :-)

Chaos
06.06.2015

Moc romantiky,moc vzdechů a od třetiny snad opáčko toho co bylo na začátku.Četlo se to velmi pěkně,jenže pořád a to samé dokola,dokola.
Navíc jsem opět natrefil na knihu,která má zase velice špatný nadpis - v Ringu se velikán oběvil snad 3x celkem na dvouch stranách z 307 stránek, což zklamání rozhodně přišlo.
Když jsem si knihu půjčoval,myslel jsem na rány pěstí a strhující,pohlcující děj - tu se nic nedělo.

zuzipol
08.05.2015

Docela fajn knížka ale to neustálé oddalování sexu už i mě samou frustrovalo....

angelbooks
01.05.2015

Kniha mě docela zaujmula a příběh taky nebyl špatný.
Občas jsem sice nedokázala pochopit Remyho, ale to mi nezabránilo v tom, abych knihu odložila. Naopak. Pořád jsem četla dál a dál, až jsem přečetla celou knihu a s chutí se vrhla na další díl.
Akorát ta blbka Nora mě tam neskutečně vytáčela. Nechápu, že ONA je sestra Brook.
No nic... Poslední poznámka ke knize. Odemě je to zasloužených 5* a doporučení :).

Bee
14.04.2015

Znělo to fakt dobře, když jsem četla anotaci, ale nakonec mi to připadalo jako trošku zmutovaná Krásná katastrofa, akorát beze smyslu pro humor.
Postavy jsou tu přitažené za vlasy, nejsem teda zrovna fanda sportů, takže nemám tucha, jestli to takhle fakt ve sportovním světě funguje, ale doufám, že ne. Máme tu zase svalnatýho, pokérovanýho, naprosto sexy týpka s poruchou osobnosti. U Travise Maddoxe to prostě fungovalo, ale tohle teda byl úlet. Na jejich vztahu jsem neviděla nic hezkýho, většinu času mě to otravovalo, nedávalo mi to smysl a v chování hlavních hrdinů jsem neviděla nic hezkýho.
Nemluvě o tom, jak nerealisticky autorka popsala veškeré to "sexuální napětí" - seriously, ani nevim, jak to vlastně nazvat. Celý to bylo naprosto přitažený za vlasy.

Tejezka
12.04.2015

Skvělý příběh, skvělé postavy...prostě skvělá kniha. Všem mohu akorát doporučit. A nyní vzhůru na pokračování...

Beerushka
05.04.2015

Docela dobra knizka

jitka7
28.03.2015

No, tak tahle knížka mě dostala... hodně se mi líbila a určitě ji znovu vytáhnu. Námět knihy byl skvělý. Remyho postava byla naprosto úžasná. Mělo to kouzlo, šmrnc. Pro mě super kniha.

Nel-ly
25.03.2015

Nepřijde mi nic sexy na výbušných, majetnických chlapech, kteří žárlí bez příčiny na všechno, co se hne kolem. A nenazývala bych nevyvíjející se vztah - založený na tom, že ji viděl, propadl jí, a od tý doby je jí posedlý - romatický.
Je to prakticky to samé, jako Krásná katastrofa atd.
Nenašla jsem nic, kvůli čemu bych si měla knihu pamatovat. On je boxer, děvkař, kterýho všichni milují, ale jen jedna jediná holka kolem podia je oblečená slušně a nekřičí. Tak kdo ho asi zaujme? (ale to neví, jak ona tiše vlhne...). Při čekání, kdy do toho konečně prásknou, jsem byla nedočkavá jen proto, aby to už konečně mohlo skončit. Vrcholem už je jen nesympatická hrdinka a její myšlenkové pochody na pěst (a klidně od pořádného boxera).
A už vůbec nebudu zmiňovat tu celkovou neuvěřitelnou naivitu, jejímž vrcholem je objevení se bývalé zkrachovalé existence (sestry hlavní hrdinky) na konci, kdy společně zamíříme za světlem duhy...

P.S. Ehm... a další díly jsou o tom samém páru? Jako fakt?