LucyBooks LucyBooks komentáře u knih

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Příběh jsem si zamilovala. Krásně se četl, napínavý :-).

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Super oddechovka na léto :-) .

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Kniha se mi líbila. Catherine i Šprým byli super. Catherine jsem chápala. Jen jsem stále doufala ve šťastný konec :-(.

Život po smrti Život po smrti Damien Echols

Příběh, který je velice dojemný a smutný. Místy mi přišly některé pasáže zbytečně dlouhé, jinak chválím a obdivuji autora.

13.01.2018 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělé pokračování. Autorka si udržela laťku, což je super :-). Přečteno za jeden den.

Selekce Selekce Kiera Cass

Super YA kniha, která je neotřelá. Hlavní hrdinka sympatická, ale i ostatní (Maxon...) :-) Přečteno za jeden den.

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

Krásná kniha. Má vše co má mít. Krásná, smutná, dojemná, ale i humorná. Konec byl hezký.

Koruna Koruna Kiera Cass

Nejslabší díl z celé série. První tří díly byly nejlepší.

13.01.2018 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Krásné pokračování. Svět má autorka dokonale promyšlený. Jelikož mě zajímalo co bude dál, tak jsem si na internetu našla překlad v češtině (3. a 4. díl) od fanoušků (děkuji za překlad :-) ). A ani ostatní díly nezklamaly, závěr celé série byl úžasný.

Železný král Železný král Julie Kagawa

Nádherná kniha. Svět je dokonale popsaný a postavy také :-) .

Navěky Navěky J. M. Darhower

Hezká knížka, kterou doporučuju každému. Donutí se zamyslet.

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Krásně napsaná knížka, i když je smutná.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Úžasné pokračování! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Děj je dokonale a svižně napsaný. S.J.Maas nezklamala. Kdo by si neoblíbil Rhyse ? :-D. A ten konec ? Nevydržím čekat na třetí díl. Už se na něj mooc těším, bude to něco :-).

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je plná napětí. Konec velice podařený až do poslední stránky!

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Krásná knížka. Děj je napsán poutavě, svižně a bez zbytečností. Svět i postavy jsou zde velice krásně barvitě popsané. S.J.Maas píše fantasticky :-).