Léto na táboře

Léto na táboře https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205583/mid_leto-na-tabore-jzy-205583.jpg 4 142 43

Šeptající borovice série

Proč si jenom Samina nejlepší kámoška musela zrovna před prázdninami najít kluka! Aby Sam nemusela celé léto poslouchat jejich zamilované vrkání, přihlásí se na tábor. Jenže tam ji čekají nástrahy v podobě primadony Ashley, dívčího idola Huntera a pohodáře Colea. První vydání.

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Sleepaway Girls , 2009

marky_m
26.07.2023 4 z 5

Knížka byla fajn, nenáročná, prostě taková letní, táborová a zamilovaná klasika.

simca9342
15.07.2023 5 z 5

Přečtená přesně před třemi lety tohoto data.

Tak tomu říkám čtení na léto! Srandovní, plné prázdnin, léta a táborového života, kam přijde jednou v létě pár praktikantek. Jaké kámošky si tam najde třeba naše hrdinka a co se může všechno za jedno léto změnit?

lejera
15.07.2023 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Vrátila mě do dětských let. Já na táboře nikdy nebyla, ale s touhle knihou jako bych byla. Přenesla mě na letní tábor se spoustou letních aktivit, přátelství, lásek a skvělých zážitků. Zápletka byla sice klasická, kniha oddychová, ale mě to celé krásně sedlo :-) myslím, že se ke knize budu pravidelně v létě vracet.

Erika017
26.03.2022 5 z 5

Fajn knížka, dobře a rychle se četla ideální na léto. Doporučuji

Zuzka591
31.08.2021 5 z 5

Naprosto úžasná knížka. Sice taková oddychovka, ale já jsem ji přečetla několikrát a pokaždé mě baví. Fajn příběh, zápletky, postavy...vřele doporučuji.

_Knihomolka_
23.08.2021 5 z 5

Krásná a velmi vtipná knížka, zasazená do táborového prostředí, která se mi moc líbila. Můžu jen doporučit k horkým letním dnům, kdy nemáte co na práci :).

keri.H
24.03.2021 5 z 5

Moc hezká, romantická oddechovka. Líbilo se mi příjemné prostředí táboru.

vanilka36
07.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Příběh vypráví o patnáctileté Sam, která se rozhodne poprvé trávit léto jinak než se svou manipulativní nejlepší kamarádkou. Přihlásí se jako praktikantka na dětský letní tábor v přírodě. Zjišťuje, že je na táboře jediný nováček, což pro ni není zrovna příjemné. Brzy si však najde nové kamarádky, se kterými vytvoří prima patru. Sam na táboře okouzlí Hunter, idol všech dívek. Později však zjišťuje, že se pod hezkou tvářičkou a svalnatým tělem skrývá povrchní a nezodpovědný člověk a konečně si začne všímat hodného a charakterního Colea. Sam spolu s kamarádkami čelí nekonečným Intrikám namyšlené Ashly a překážkám ve vztazích s pohlednými kluky. ????
Tato kniha se mi velice líbila, krásně a rychle se četla, postavy jsem si hned zamilovala a moc se mi v ní líbila zápletka.

Gabriela456
02.09.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka. Přečetla jsem ji asi do 4 hodin, úplně jsem hltala každou stránku. Příběh je v krásném prostředí, super hlavní postavy. Všem jen doporučuji. Škoda že není další díl.

bookworm_girl
02.08.2020 5 z 5

I když je tato knížka už starší, je dokonalá. Jakože vážně do-ko-na-lá. Měla jsem ji přečtenou za asi 24 hodin, opravdu jsem se od čtení nemohla odtrhnout. Ten příběh je čtivý, zábavný, ne zbytečně zdlouhavý, originální a prostě skvělý.
Hlavní hrdinka Sam i její tři kamarádky jsem si samozřejmě moc oblíbila, jsou to super sympatické postavy. To samé bych mohla říct i o Coleovi, protože ten je prostě dokonalý, na tom se asi všichni shodneme :)
No našly se tu i postavy, které jsem opravdu nesnášela, a to byl Hunter a Ashley, to je asi jasné. Jestli bych měla teď vybrat dv nejhorší postavy na které si vzpomenu, jsou to tyhle, hlavně teda Hunter (asi proto že jsem to Sam celou dobu přála s Coleem:)
Nemůžu asi nic moc víc říct, tohle je prostě úžasná a dokonalá knížka na léto, ale klidně i na zimu, však je to jedno. I když nemá zrovna krásnou obálku, rozhodně všem holkám dporučuju přečíst, protože si myslím, že si děj, postavy i celkově tu úžasnou a pozitivní táborovou atmosféru zamilujete a stejně jako já budete litovat, že má knížka jen necelých 250 stran♥
Tady není o čem, tahle knížka má ode mě jako jedna z mála 100% ♥♥

Knihomolka506
15.07.2020 5 z 5

Kamarádky a tábor = pravé léto️

Teniskaha
22.04.2020 2 z 5

Oddechovka.

Adelhyskova
03.04.2020 3 z 5

Tak tahle kniha je opravdu moc povedená. Sice jsem se trochu bála, že to bude takový ten stereotypní dívčí románek o ničem, ale to se díky bohu nestalo. Zaujal mě celý příběh a hlavně konec, ale žádné spoilery. Pokud hledáte nějakou oddechovku kterou přečtete během chvíle tak moc doporučuji.

Verča16
16.03.2020 5 z 5

Krásná kniha, plná emocí. Smála jsem se, brečela jsem. Hltala jsem stránky jednu za druhou, četla jsem to už po druhé a pořád tu knihu zbožňuji. Někdo by řekl typický příběh: holka se zamiluje a někdo jí bude dělat problémy, ale to je lež. Autorka je úžasná a dokáže vás do děje vtáhnout a nemůžete se dočkat, co bude dál. Určitě doporučuji všem, jak holkám, tak klukům. Za mě topovka!!

alena8482
12.01.2020

Patnáctiletá Samanta se rozhodne přihlásit na letní tábor, protože si její nejlepší kamarádka Samina před prázdninami našla kluka. Nejprve na táboře nikoho nezná, ale objeví se nové kamarádky se kterými má prima partu. Samanta se během pobytu zakouká do pohledného kluka Huntera, o kterého časem ztrácí zájem, když zjistí jaký je doopravdy člověk.Pak si začne všímat jeho kamaráda Colea, který má lepší charakter a je opakem Huntera.

milujiknihy850
25.03.2019 5 z 5

Tak jsem tuhle knížku před chvíli dočetla a za mě teda pecka a ten konec! PANE BOŽE

Míša06
16.08.2018 3 z 5

Kniha má zajímavý motiv, ale byla zkažena sáhodlouhými popisy o ničem. Kniha by mohla být dlouhá jen jednu poloviny z původní délky.

Anetka24
19.05.2018 5 z 5

Nejlepší knížka doporučuji ji všem!!!!

Verča16
11.05.2018 5 z 5

Knížka byla neuvěřitelně úžasná, doporucuji

LucyBooks
13.01.2018 5 z 5

Super oddechovka na léto :-) .

láska pro dívky prázdniny léto letní tábory

Jen Calonita
americká, 1973
2014  85%Léto na táboře
2015  82%Léto, jak má být
2016  84%Krásky
2020  72%Mrazivá kletba
2016  84%Krásky v nesnázích

Kniha Léto na táboře je v