locin locin komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Toto byla moje první kniha z této série. A musím říct, že toto je přesně co po celém dni člověk potřebuje... Odpojit se od negativních věcí a zahltit se cestováním a romantikou..

Autorka píše velmi hezky a čtivě a děj vás nenechá jen tak odejít... Možná předvídatelný děj, ale o to víc si chci přečíst další z nich... Protože je to jistota na pozitivní a příjemný večer :o)

15.03.2023 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tahle autorka prostě umí. Ještě jsem od ní nečetla špatnou knihu. Naopak přečteno doslova jedním dechem ♥️

06.09.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Upřímně řečeno přečteno jedním dechem :D
Tato autorka se mi začíná líbit kniha od knihy víc a víc.

Sice je to děj s hojností sexu, ale v tomto případě tam autorka zahrnula i velmi čtivý příběh, který se opravdu už nedal odložit na jiný den.
V tomto případě mi ani nevadilo prolínání minulosti s přítomností. Naopak i sám čtenář je zvědavý co bylo příčinou takového uzavření.

Tato kniha mi v tento moment kápla do noty. Rozhodně doporučuji :)

16.08.2016 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

První kniha od této autorky a rozhodně u ní nezůstane. Autor který umí svým dílem zaujmout poznáte podle toho, že začnete číst jen tak odpočinkově v 9h a pak zvednete hlavu a ono půl 1 v noci :D takže za mě toto dílo rozhodně ano :)

23.08.2018 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Začala jsem číst předvánoci, ale bylo toho toliko, že jsem dočetla až mezi svátky. A je to naprosto přesně ta kniha kterou si o Vánocích číst chcete. Moc krásně popsané trávení svátku a všechny tradice. Asi bude mou pravidelnou o Vánoce. Ne určitě bude :D

10.01.2021 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Neskutečné rozuzlení, naprosto originální a nezapomenutelné by Agatha Christie. :)

06.03.2019 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Dlouho jsem měla tuto knihu ve své knihovně jako nepřečtenou. Teď jsem po ní konečně sahla a musím říct, že jsem byla velmi překvapená.
Přijemná romantická detektivka to bylo něco co jsem od této knihy nečekala, o to víc se mi kniha líbila. Na začátku jsem se bála duchovního tématu, ale kniha byla napsána velmi poutavě a určitě vás nenechá odejít dokud se nedostanete až na tu nejposlednější stránku, slovo, myšlenku. Rozhodně doporučuji :)

30.10.2017 5 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Osobně mě tedy moc mrzí, že další knihy od této autorky již nebyli vydány jelikož její styl psaní se mi opravdu moc líbí.

15.05.2015 5 z 5

Vraždy s monogramem Vraždy s monogramem Sophie Hannah

Oceňuji snahu o navrácení slavného Hercula Poirota zpět, ovšem už to prostě není to pravé ořechové. Nevím jestli to bylo vlivem překladatele nebo spisovatele, ale v některých částech jsem se lehce ztrácela.
Hlavně konec byl neuvěřitelně dlouhý. To co jsem na těchto detektivkách měla ráda, bylo brilantní zakončení. Tady už jsem občas i přeskakovala řádky abych se konečně dostala k tomu kdo to vlastně byl. Chvílemi jsem si přišla jako natvrdlý a ztracený Catchpool :D
Ovšem byla to spisovatelčina prvotina, v tomto směru, tak si počkáme jak se toto bude dále rozvíjet.

04.03.2016 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Zapeklitá zápletka, moc mě oslovil autorčin styl psaní. Kniha měla spád a nabídla něco trochu netradičního.
Poklidné manželství a nebo láska? Oboje je důležité, ale co když si osoba, které se to nejvíc týká myslí, že tyto dvě věci nelze sloučit? Možná předvídatelný konec, ale mě se přesto kniha moc líbila.
Proto se přece romány čtou ne, protože většinou vždy končí happy endem. :)

23.08.2014 5 z 5

Minutky Minutky Veronika Jonešová

Nejsem typ člověka, který vyhledává příběhy knih kvůli realitě... Ale právě mě na tom baví kolikrát i veliká nepravděpodobnost a možnost úniku od normálního světa...
Tady jsem měla pořád potřebu si zodpovědět tolik otázek, že mě příběh neustále táhl dopředu a nutil číst jednu stránku za druhou... Za mě určitě příjemné čtení i když tento díl, mi utekla nejedna slzička... Ale celkový dojem s knihy mám příjemný

01.08.2023 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knihy od této autorky se mi líbí víc a víc román popletený s cestopisem... Poznáte místa chutě a ještě si u toho přečtěte krásný příběh... Moc příjemné čtení

08.05.2023 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Sandra Brown

Moc hezký příběh. Přečteno jedním dechem za jeden den. Příběh mě úplně vtáhnul a nedokázala jsem se odtrhnout. Přesně správná kniha v daný okamžik. :o)

26.11.2020 5 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Pecka.. Moc pěkné čtení. Přečteno doslova jedním dechem :o)

10.04.2020 5 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Není to klasický romantický příběh. Ano samozřejmě, láskyplný románek proběhne, jinak by to u knihy od NR ani nešlo. Ale tohle rozhodně není žádná červená knihovna. Je to hlavně příběh protkaný zapeklitým tajemství Mercyho ranče.
A rozhodně budete naprosto překvapeni co z knihy nakonec vyplyne. Já rozhodně byla a v budoucnu se ke knize zase moc ráda vrátím. :)

24.04.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tak takhle autorka opravdu umí psát fantasticky a poutavě. Konec posledního dílu sem četla úplně bez přestání. Klobouk dolu před všemi díly.
Jednoduše úžasný!

05.08.2015 5 z 5

Návrat do kouzelného domu Návrat do kouzelného domu Jude Deveraux (p)

Nápad pokusit se změnit minulost v daleké historii a tím možná zlepšit nepříjemnou současnost byl opravdu geniální a poutavý.

10.06.2015 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Příběh neustále udržoval člověka v napětí a velmi dobře utajoval velkou záhadu, která nutí číst/hltat stránku po stránce aby jste se konečně dostali k závěrečnému rozuzlení.
Zakončení bylo podle mě skvělé.

12.05.2015 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Konečně se mi po dlouhé době podařilo vypnout. Nehledala jsem žádný složitý příběh, ale knihu u které zapomenu na práci a odpočinu si. A přesně tohle jsem našla.

14.10.2014 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Četla jsem knihu i viděla film. A musim říct že neni nad knihu a vlastní představivost. Člověk si může postavy představit podle sebe a fantazie jede na plné obrátky :) Tahle kniha nemá chybu. ;)

24.06.2014 5 z 5