LillyM. LillyM. komentáře u knih

První láska První láska Jacqueline Wilson

A mně se to prostě líbí:D

06.06.2020 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Celý ten nápad s tou řeckou mytologií je skvělý. Upřímně, kdo taky doufá že se dá Annabeth s Percym dohromady????

04.06.2020 5 z 5

Percy Jackson Percy Jackson Rick Riordan

Boží, uvěřitelná, napínavá, skvělá knížka! Jediné, co k tomu dodat je, že opravdu moc doporučuju.
P.S.: i film je skvělý, komu se líbí kniha, film si moc užije:)

03.06.2020 5 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Páni, to byla jízda. Na dobrodružství a zvratech autorka teda nešetřila.
Bylo mi líto Feše, kterému to skončilo takhle bídně, ale je to kluk tvrdohlavá, takže věřím, že si poradí, proto se moc těším na šestý díl:)

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Já bych tu Zacharu uškrtila jako hada!! Proč pořád Feše s Vasilisou ruší?!
Skvělá kniha, u které jsem se bála, že se hlavní postavy pozabíjí.
Astragor byl jednoduše blázen první ligy, co víc k tomu říct? Originální a moc příjemné čtení o tom, že jedna, ač normálně vypadající dívka to v životě nemá opravdu jednoduché, ale přesto si s tím dokáže poradit a bojuje až do konce, za svou vlastní budoucnost, kterou si zvolí sama za sebe...

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knihu mi koupila babička, naprosto jsem netušila, co od toho čekat, začátek nebyl nic moc, ale to mě neodradilo a bylo to dobře, protože takhle úžasný příběh, jsem dlouho nečetla.
Fantasy knihy, to je prostě moje, a tahle mě přímo uchvátila:)
Vasilisa mi přišla na začátku trochu mimo, ale pak jsem se s ní vžila do její situace a nechala se prostě jen unášet vstříc vlnám fantazie autorky, a bylo dobře. Rozhodně doporučuju.
P.S., škoda že se nestalo to, co jsem čekala u Křišťálového jezera ve Fešově zákoutí, kdo četl určitě ví.

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Kniha napsaná perem této autorky, nedokáže nic jiného, než jen mile překvapit.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tohle je velmi originální, napínavá a zábavná kniha, hlavní postava mi byla neuvěřitelně sympatická.

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Rozhodně to není oddychové čtení!!:D Ale zábava na sto procent. Skvělé a přitom zábavné čtení.

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Super kniha:) Já osobně, Percyho miluju.

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

(SPOILER) Konečně pusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.05.2020

Koruna Koruna Kiera Cass

Tenhle díl byl ještě o trochu lepší než Dcera, Eadlyn už své chování změnila, takže já jsem spokojená... Mohu pouze beze slova doporučovat:)

25.05.2020 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Eadlyn byla jako hlavní hrdinka moc fajn. Upřímně, bylo super nahlédnout, jak to vidí urození. Jen mě na ní štvalo, že pořád říkala "nikdo nemá takovou moc jako já..."
Co se týče kluků, kteří tam byli, pletla jsem si je. Některé jsme ani pořádně naznali jménem atd. Až na konec, se to začalo vybírat tím správným směrem. Ale pořád jednu věc nechápu, jak dokázala být na konci knihy na kluky hodná??
Poznala jsem Kile, Hale a Henriho.
První tři díly Selekce mi přišly lepší, no jo no, America to holt není.
Bylo ale zábavné jí vidět v pozici matky a Maxona jako otce. Za mě fajn čtení a uvidíme, jak dopadne nakonec Koruna:)

24.05.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

(SPOILER) Skvělé počtení:)
Jen jsem byla v šoku ze smrti královny. Myslím, že jsem našla opravdu dobrou spisovatelku.

24.05.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Přišlo mi to pořád stejné. Maxon má Kriss v záloze, a America... bože!
Ta mě tento díl neuvěřitelně štvala. Samé: Maxon nebo Aspen??
Ale no nic, myslím na to pozitivní a jdu na První.
Ale sérii jako takovou určitě doporučuji.

23.05.2020 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Skvělá a přitom originální kniha, ted´ jsem jí dočetla a jsem ráda, že mám hned vedle sebe 2. díl, hned se do něj pustím!
Rozhodně doporučuju!!!

21.05.2020 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Skvělý příběh, opravdu :)

Duch z moře Duch z moře Eleanor Jones

Skvělá kniha, u které jsem se nenudila ani na vteřinu. Je velmi čtivá:-)

Družička k pronájmu Družička k pronájmu Jacqueline Wilson

Já mám tuhle autorku v oblibě už asi tak rok, možná dva. Tenhle příběh byl zase originální a hezky se četl.

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Škoda, že jsem to přečetla tak rychle, měla jsem si to víc užívat:)
Je to opravdu skvělá kniha, i když se mi do rukou dostala úplnou náhodou.

19.05.2020 5 z 5