LillyM. LillyM. komentáře u knih

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

A přišla na řadu další kniha, od této skvělé autorky, která píše úžasné knížky. S dvojčaty byla někdy zábava, někdy až těsno.
P.S., určitě se k této knize ještě vrátím...
DOPORUČUJU

22.08.2020 5 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Autorčiny knihy jsou skvělé, tato byla trošku zklamáním.

22.08.2020 3 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Mě Nikkiiny příběhy nikdy nepřestanou bavit:-)))

22.08.2020 5 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Bomba. Sice se tato kniha nevyrovná těm předchozím, ale... lidi, je to romantika na lehátko, co od toho čekat? Tohle bylo za mě takové hezky průměrné, jenže od Kasie jsme prostě zvyklí na víc.

Lacey jsem v knize Láska a jiné úkoly moc nevnímala a přiznávám, byla to chyba. Moc se mi líbilo, jak obě dvě knihy téměř splývaly v jednu a tu samou, protože Abby a Coopera se jen tak nevzdám.

Pak se tam ale připletly další a další postavy, a já hned po několika stranách knihy mohla vést deník který by vypisoval, kdo má jaký charakter, no prostě fajn. Co se Donavana týče, byla to moje nejoblíbenější postava z knihy. Byl tak správňácký...

A nesmím hlavně zapomenout na to, že v celé knize se nacházel scénář, který bylo docela zajímavé číst protože nám autorka rozšířila obzory o filmu, ve kterém hlavní hrdinka hraje.

Celou knihu hodnotím velmi kladně, protože mile překvapila. Za mě 4,5

21.08.2020 4 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Tihle dva jsou pro sebe jak stvoření.

21.08.2020 5 z 5

Čestný špionský Čestný špionský Ally Carter

Podle mě je originální už jen ten název, a děj je prostě bomba. Řekla bych, že tahle kniha je už méně o vztazích, ale samozřejmě se tam nějaká zápletka odehrávala, takže na mě tam lásky bylo tak akorát.

Do knihy jsem se pustila, protože jsem věděla co od toho čekat z předchozího dílu, a jsem naprosto spokojená.

17.08.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Jestli máte rádi romantiku, tak Kasie West nikdy nezklame. Většinou se to motá kolem té první lásky, což mi vůbec nevadí. Je hezké číst o tom, jak nejdřív téměř nepřátelé, se stanou přáteli, pak jim to přestane stačit, a po tom druhém touží víc, než by čekali, no prostě srdcovka.

Už jenom co se kouknete na obálku jakékoliv knihy od Kasie West, řeknete si WOW. Obálka je neskutečně hebká, naprosto nádherná.

Četla jsem už, netvrdila bych že málo knih od této autorky, a tuhle hodnotím jako mezi Top, protože mi dokonale sedly hlavní postavy.
Charlie jsem ze začátku úplně nesnášela, ale pak jsem se vcítila, a už jsem jí jen přála štěstí s Bradenem, o kterém ani nemluvě, to byl kluk jak se patří:)

Celou knihu moc doporučuju. Já věděla, že Kasie nezklame:).

16.08.2020 5 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Konec tohohle dílu? WOW
Chce to další díl a to ihned!

18.07.2020 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Vracíme se do pohádky z dob kdy nám ještě mamky předčítaly, kdy jsi jen zavřel oči, a měl jsi celý příběh před sebou. Tohle je to samé, akorát to čteš sám. Myslím, že tenhle popis stačí:

JÁ - nadšená

KNIHA - úžasná

RECENZE -doporučuju

18.07.2020 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Já bych strašně ráda dala hvězdičky, ale tohle bylo tak super, že to nemůžu popsat nějakými vybarvenými hvězdičkami, tolik jich na to tady není:)

17.07.2020

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

~
Moc doporučuju:)
~

17.07.2020 5 z 5

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

(SPOILER) Knihu jsem koupila v posledních pěti minutách, které jsme měli strávit v knihkupectví, ale vůbec toho nelituju. Nejdřív jsem tak jako chodila mezi regály, a hledala si jen tak pro zábavu, ale recenze k téhle knize mě zaujaly víc než kdykoliv předtím. Proto jsem jí už jen čapla a šla.

Doma jsem začala číst bez jakéhokoli očekávání, a překvapivě mě to nadchlo. Kniha je ze začátku trošku těžší na pochopení, ale když už to vstřebáte tak zjistíte, že se to vlastně pořádně nemění, a točí se to hlavně kolem Cammiiných vztahů, a její nezkušenosti, což mi teda vůbec nevadilo.

Občas jsem se hlavní hrdince musela upřímně vysmívat, ale občas jsem jí naprosto chápala a po té velké hádce a přiznání Joshovi mi bylo trošku úzko. Super románek na lehátko s kafíčkem, prostě takové nenáročné čtení...

17.07.2020 5 z 5

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Hrozně podobné Časodějům, jak postavami, tak dějem, ale co, já mám Časoděje ráda a proto i Čarodol:)

24.06.2020 5 z 5

Skok nad hvězdami Skok nad hvězdami Natalja Ščerba

Pořád je to o nějakém létaní atd., ale mně se to prostě líbí! Každou postavu z této knihy už dokážu někam zařadit. Já prostě ten autorky důvtip, humor a originalitu knih miluju a moc se těším na pokračování☺

22.06.2020 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Dobře, vílí knihy nejsou nic pro mě, ale zabijácký drsňačky s kudlami v kapse, to je něco nového a děsně zajímavého! Jude sice není tak úplně dokonalá a díkybohu si to o sobě ani nemyslí, ale já si jí oblíbila během několika stran této knih.

Cardan byl takovej správňácky drsnej princ. Ten dokonalej rypáček nahoru, jo, jo, to jsem si užívala, hlavně to, jak si s ním autorka v knize pohrála. Pak tam přijde Jude, která se mu nepodřídí a jemu to kazí reputaci. On vyhlašuje příměří. Ale ona bojuje dál.

Kniha byla až do konce nepředvídatelná a napínavá. Doporučuju:)

20.06.2020

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Úžasné, velmi propracované a nečekané završení série❣:-)

17.06.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Naprosto nepředvídatelná kniha.

14.06.2020 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Římský tábor byl sice fajn, ale já radši Řecký...

13.06.2020 4 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

To, jak se Percy setkal s Annabeth bylo krásné.

13.06.2020 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Bohové Olympu jsou prostě skvělí! Jsem ráda, že ted´ tam jsou i jiné, a sympatické postavy, které jsem si hned zamilovala. Piper, Jason, Leo, všichni jsou úžasní. Já osobně moc doporučuju❤

13.06.2020 5 z 5