LillyM. LillyM. komentáře u knih

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Můj nejoblíbenější díl ze série...❣

19.05.2020 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Miluju!!! Moje velká láska:-)

19.05.2020 5 z 5

Dívka v sedle Dívka v sedle Terence Blacker

Kniha byla velmi čtivá a nápaditá. Jay si nejde neoblíbit.

18.05.2020 4 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Každý příběh z této série má své kouzlo❤

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

U knih od Kasie West Vám je jedno, jestli jste, nebo nejste cílová skupina, protože u Westovek žádná věková hranice není.
Je to taková chuťovka, která nikdy nezklame, čte se rychle, a klidně se k ní ještě někdy vrátím. Je to moje první, ale určitě ne poslední kniha od autorky❤

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Byl to předvídatelný příběh, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Kasie West opět nezklamala, protože nápad, to byl zaručeně originální.

Škoda jen, že jsme se nedočkali odplaty Bec...

Mohu pouze doporučit a určitě se za čas ke knize vrátím:)

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Skvělá kniha plná zábavy i akce. Jestli teď ale hledáte nějakou oddechovku, nechte si tohle až na jindy. Určitě 5/5:-)

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Takže, Po tvém boku je moje třetí kniha od autorky a rozhodně nezklamala. Četla už jsem P.S. Líbíš se mi a Náhradní kluk a tahle mi přijde ještě o kousíček lepší. Knihy tohoto typu miluju.

Je to milé a oddychové čtení, které jsem v době karantény potřebovala. Oceňuji, jaké má autorka nápady, nemluvě o té knihovně a poruše hlavní hrdinky. Do knihy jsem se vžila a musím přiznat, že jsem si Daxe, ač mě na začátku přímo vytáčel, velmi oblíbila a pak už jen Autumn záviděla :D.

Kniha mi přirostla k srdci, a určitě se k ní ještě vrátím. Proto můžu jen vřele DOPORUČOVAT.