Dívka v sedle

Dívka v sedle https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331626/mid_divka-v-sedle-hEj-331626.jpg 5 69 16

Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu…. Jay je ve škole za outsiderku, doma si připadá osamělá. Jediný čas, kdy se cítí být doopravdy šťastná, jsou chvíle strávené jízdou na koni. Potom co uteče z domova, aby pracovala v dostihové stáji, osud jí přivede do cesty nádhernou, ale nepochopenou klisnu Manhattan. Její dostihová kariéra skončila a život se ocitl v sázce. Jay i Manhattan potřebují dostat novou šanci. Společně se snaží obstát v nelítostném světě dostihů, kde výhra nebo prohra dokážou člověku i zvířeti nadobro změnit život.... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , CPress

Racing Manhattan , 2016

princezna123
01.04.2024 5 z 5

boooooooooooooooooooombaaaaaaaaa

Lilinka.Ká
23.07.2022 5 z 5

Knížku jsem četla už před časem a moc jsem si ji oblíbila. Hlavní hrdinka Jay je sympatická a samotný příběh mě opravdu bavil. Mám moc ráda koně, ale tenhle příběh nebyl jenom o nich, bavil mě ten přesah. A místy to bylo i napínavé. Za mě super!

Zuzka591
31.08.2021 5 z 5

Na první pohled jsem si myslela, že to nebude nic moc, jen obyčejný příběh s koňmi, ale kniha mě velmi překvapila. Průběh je skvělý, kniha se dobře čte a opravdu předčila mé očekávání.

perdida
25.07.2021

Tuto knihu jsem četla před několika lety.

Naty878
10.03.2021 5 z 5

Má nejoblíbenější knížka, přečetla jsem ji jedním dechem. Je to poutavý příběh o dívce a klisně. Doporučuji!!!

Karolína346
28.02.2021 5 z 5

Jedna z knih, které mě přivedly ke čtení. Je to moje srdcovka a ani po těch cca třech letech mě nezklamala.

KajkaMicinka
21.02.2021 5 z 5

Tato knížka hodně předčila mému očekávání, myslela jsem si že to moc nebude souviset s koňmi ale myslela jsem si pravý opak. Knížka byla nádherná až se člověk dokázal úplně vcítit do hlavní postavy “Jay” dokázala koním porozumět což se mi na tom líbilo nejvíc, šla si za svým snem který si splnila i přes několik překážek.

Audrey122
05.01.2021 3 z 5

krásná, čtivá knížka, určitě doporučuji milovníkům koní a těm co rádi čtou trošku zajímavější knihy s jinými emocemi než láska.

terezie3112
31.08.2020 4 z 5

Moc krásná kniha o dívce a koni. Napínavý příběh plný zvratů a emocí vypráví o odvaze, odhodlání a síle lásky. Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu.

LillyM.
18.05.2020 4 z 5

Kniha byla velmi čtivá a nápaditá. Jay si nejde neoblíbit.

Elulilinka1
05.12.2019 5 z 5

Tato kniha mě opravdu překvapila. Čekala jsem všechno možné, jenom ne toto. Velmi citlivě, poutavě a zábavně napsaná kniha, která poukazuje na ,,problémy" ve světě dostihů. Děj byl nepředvídatelný a důležité je, že mě bavil. Manhattan i Jay jsem už od začátku držela pěsti a konec byl super!!!Toto je opravdu dokonalá kniha, která musí potěšit každého milovníka koní. Vřele doporučuji!!!

chesneymonkey
27.09.2019 5 z 5

Kniha mě moc bavila, napínavá, uvěřitelná, super.

Vikinkaa
20.05.2019 5 z 5

Dokonalá knížka! Přečetla jsem za dva dny. Doporučuji!

Klarka201
08.11.2018 5 z 5

Tato kniha je velmi jedinečná , vypráví o příběhu jedné dívky , která kvůli koni udělá opravdu vše. Nádherná ale nepochopitelná Manhattan si zažila svoje a proto si dívka musí najít opravdu těžkou cestu k jejímu srdci. Překvapilo mě s jakým odhodláním se dívka postavila proti všemu co jí přišlo do cesty a jak si dokázala poradit se zlými lidmi.

Liduka
16.10.2017 5 z 5

Moc hezká kniha. Vůbec mi nepřišlo, že je určena pro velmi mladé čtenáře. TROCHU SPOILER: Jay musela projít skutečně těžkými zkouškami a postavit se všem, aby zachránila Manhatten a splnila si svůj sen. Nebylo to vůbec lehké, protože se našli i tací, kteří jí házeli klacky pod nohy a nebo se snažili ji vydírat. Moc se mi také líbilo, jak se autor ke konci zabýval otázkou, co se vlastně stalo s Jayiným otcem.

Selendra
25.05.2017 5 z 5

Krásná kniha o koních. Příběh z dostihového prostředí. Také o vztahu mezi koněm a dívkou.

koně anglické romány

Terence Blacker
britská, 1948
2017  93%Dívka v sedle
2000  86%Čaroslečna
2004  60%E-mail ze záhrobí
2001  79%Čaroslečna se vrací
2002  83%Čaroslečna na rozcestí

Kniha Dívka v sedle je v