Licie84 Licie84 komentáře u knih

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Jediným slovem " báječné". Příběh byl tak napínavý,že mi to nedovolili knihu odložit. Vyprávění prababičky Hanny bylo děsivé,smutné ,ale i tak nádherné.

23.04.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Teda... To, že by kniha měla být jako povinná tu bylo řečeno několikrát a s tím souhlasím. Ale myslím si,že by si tuto knihu měl přečíst i každý rodič.
Příběh je drsný,ale neuvěřitelně čtivý.

06.04.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Začátek knihy mi přišel jako "kuchařka pro pekaře začátečníky". Do toho příběh o upírech, tak trochu chaos. Pak přišlo vyprávění od Josefa, a to jsem byla znechucena a chtělo se mi brečet. Říkala jsem si dobrý tak to bylo, nikdo to už nezmění... A pak přišlo vyprávění babičky Minky a to bylo na mě už docela dost tady už jsem to nevydržela a brečela,musela jsem knihu odložit a jít se projít.. dost silný příběh. Ale bohužel na něm je víc jak zrnko pravdy a o to je to smutnější. Daleko jednodušší by bylo říct je to od začátku do konce jen vymyšlený.

15.05.2016 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Nádhera. Napínavé ,smutné, ale nádherné.

15.09.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Napínavý a velmi čtivy román. Jen mě mátlo, co se stalo před a po nehodě. Četlo se mi to lépe jak Něž jsem tě poznala. ☺

21.06.2016 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Bože, cože a ne ne. Tak to jsem si neustále opakovala. Heathclift byl s prominutím magor,Kateřina sobecká nána, která nevěděla co vlastně chce. Isabela naivka a Edgar slaboch. Ale celé to dohromady a všichni ,včetně služebné Eleny ( ta byla u všeho )vytvořili nádherný příběh plný pýchy a nenávist. Ale úžasně čtivy a napínavý. Prostě dokonalé.

29.04.2016 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Už je to pár let co jsem tuto knihu četla, ale pamatuji si ji velice dobře. Děsivý příběh podle skutečné události... Výborně napsaný,viděla jsem i film,ale to nebylo ono, Doporučuji přečíst..

29.02.2016 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Lakomá Bárka a spousta dalších. Brečela jsem smíchy. Dokonalé.

15.12.2016 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Potřebovala jsem velkou dávku romantiky tak jsem sáhla po této knize. Obálka tomu napomohla. A nezklamala mě. Příběh opravdu plný romantiky a vášně. Přečetla jsem ji jedním dechem. Krásné.

23.11.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tuto knihu si buď zamilujete, nebo Vás nechá chladným... Musím přiznat, že mi dlouho trvalo než jsem si zvykla na styl psaní a děj mě moc nebavil. Ale jak se ukázala Max tak už jsem knihu nemohla odložit.. na konci mi ukápla slza... pokud zvládnete 526 stran napětí,lidské dobroty a pravdy z války tak knihu doporučuji.

24.05.2016 5 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

První díl této serie mě úplně nadchnul... Dá se říct,že jsem ji přečetla jedním dechem... Bomba

12.03.2016

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Moje první kniha od této autorky a přečetla jsem jí jedním dechem.. Moc mě bavila..

26.02.2016 5 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Není co více dodat.. Doporučuji přečíst...

25.11.2016 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Nadherný příběh ,který mě nevýslovně dojal. Už se teším na pokračování..

10.11.2016 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Úžasně čtivá kniha. Napínavá a smutná. Doporučuji přečíst

13.10.2016 5 z 5

Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic Jean-Dominique Brierre

Baječně napsané. Viděla jsem i film,ale to nebylo ono,spousta informací tam chyběla. Na té knize se mi nejvíce líbilo částečný překlad některých písní.

24.04.2016 4 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Tak... Dlouho mi trvalo než jsem se do knihy pořádné začetla. Ale od půlky jsem nedokázala knihu odložit. Zapomenutá zahrada mě dostala daleko víc, ale i tak mám opět o čem přemýšlet.. zajímavý a pro mě velice překvapivý konec.

14.04.2016 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Kniha se mi libila,je čtivá. Ikdyž už předem tušíte jak to bude pokračovat.

02.03.2016 4 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Nádherné,smutné.

01.07.2017 5 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Michal Viewegh

Některé povídky jsou dobré, některé horší. Nejvíc se mi líbila Kostka osudu. Tak u toho jsem brečela smíchy

17.06.2016 3 z 5