konformita konformita komentáře u knih

Noc Noc Bernard Minier

Příběh pokračuje. Už to vypadalo, že Hirtmana dostanou. Velké překvapení na závěr. Kdo že vlastně ta Kirsten je a jak se dostala do Servazovy blízkosti??? No a Gustav :-)

03.12.2018 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Temné, děsivé, možná se budete večer bát, tak jako já. Ale jenom trošku.

09.10.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Super čtení. Koukám taky na seriál, mám před sebou poslední díl. Nicol Kidman mě tam nějak nesedí, nevíte, proč???

02.03.2018 5 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Tentokrát za 4. Byla dobrá, dobře se četla. Dá se říct i napínavá. Ale něco chybělo, tak proto za 4.

27.10.2017 4 z 5

Dobře se to četlo, zajímavý příběh. Nevím, co si o hlavní hrdince myslet. Těžko se do ní vcítit. Kdo ví, jak bychom to řešily my. Radši nebudu soudit, bych nebyla souzena :-)

03.10.2017 4 z 5

Pátá žena Pátá žena Henning Mankell

Jedině pět z pěti. Byl to strhující příběh. S vrahem budete sympatizovat. Tedy předpokládám, že budete. Páč já mu přála, aby pokračoval dál. Asi nejsem normální. Komisař Wallander i se svými stesky je sympatický, nenudí a má šestý smysl, čuch :-)

21.08.2017 5 z 5

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Ono to bylo dobré, rozhodně si přečtu další díla autora. Ale něco podstatného tam chybělo. Ani špetka napětí. Musíte si to přečíst a udělat vlastní názor. Já totiž asi ani žádný nemám.

24.05.2017 3 z 5

Pohlednice smrti Pohlednice smrti James Patterson

Je to dobré, ale úrovně severských detektivek zdaleka nedosahuje. Vhodné ke čtení, ale něco tomu chybí. Snad až příliš snadné dopadení vrahů. Nevím, musíte si přečíst a uvidíte.

03.04.2017 3 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Máloco Vás donutí číst do tří do rána. Toto ano. Napínavé jak babské gatě. Vysoce nakažlivé.

03.04.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

No, nemůžu než za pět! Lepší než první díl. Velmi vhodné ke čtení :-)

14.03.2017 5 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Skvost. Nemám víc slov.

05.03.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Na první pohled jsem knihu hodila do šuplíku "odporných amerických slaďáků typu 50 odstínů". Ale jak velký byl můj omyl!! Líbí se mi to. Je to sladké a je to americké. Ale tak nějak jinak. Stojí za přečtení.

01.03.2017 4 z 5

Vražedná čokoláda Vražedná čokoláda Leslie Meier

Odpad to není, jen proto že jsem četla horší knihy, dávám za 1. Takže nečtěte, typická "američtina".

13.02.2017 1 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Sławomir Rawicz

Ten příběh sám o sobě je strhující. Ale kniha je špatná. Psána mdle, nezáživně. Prostě někdo něco naprosto šíleného zažil a někdo to nacpal do knížky a asi jen přepsal vyprávění hlavního protagonisty. Film je na tom ještě hůř.

27.11.2016 2 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Co kniha to zlepšení. Zpočátku to zavánělo jistými spiristickými podivnostmi, které fakt nemusím, ale pak se vše vysvětlilo. Tak jak to má být. Vraha neodhalíte a do poslední chvíle nevíte, jak to dopadne. Probdělé noci - připravte se!!!

01.07.2016 5 z 5

Mráz Mráz James Hayman

Když vezmete ostatní třebas ty severské krimi knihy, pak Mráz vychází tak trochu nudně. Byly tam zajímavé okamžiky, ale fakt jen okamžiky. Rozhodně si Řez pana Haymana nepřečtu. Je to takový typický americký styl. Nemůžu si pomoct.

08.04.2016 2 z 5

Velké zklamání. Staříkem měl pan Jonasson skončit se ctí a vtipně. Kdybych ji četla jako první, nevím, zda bych si Staříka přečetla. Ach jo. Tak jsem se těšila. Sem tam je to fakt vtipné, ale i tak velké zklamání.

28.12.2015 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Nechci se opakovat, ale opět musím použít slovo "úžasná" kniha. Po dlouhé době konečně skvost. Mohu kvalitou přirovnat směle k Nesbovi. A možná ho dokonce i přesahuje. Ona Vás totiž rozpláče a hned nato rozesměje. Směle do ní, páč za to STOJÍ. Zajímavé, že od téměř začátku víte, kdo vraždil a stejně jste úplně mimo, když se dozvíte konec.

03.12.2015 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Zatím nejlepší, co jsem od JR četla. Ne že by ty ostatní byly špatné. Nezbývá mi nic jiného, než si "sérku" o sigmě přečíst celou. Skutečně napínavá kniha, děj se odehrává na třech různých místech. Mezi nimi se neustále přeskakuje a vůbec Vás to nebude mrzet, poněvadž všude je to napínavé zas jak ty babské gatě.

03.09.2015 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Na mě to taky působilo zpočátku trapně, jako ona jsem se snad ani nikdy nechovala a když tak někdy před dvacítkou. Navíc pořídit si dítě v 47 letech je tak trochu Basikovský úlet. V polovině se to začalo lámat a ke konci jsem byla nadšená. Dávám plný počet.

23.07.2015 5 z 5