Kocourek Kocourek komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Na prvotinu super oddechovka. Máme rozehráno na další vyšetřovací dvojici....Už se těším na další pokračování.

03.03.2019 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Moje první kniha od Cartera a hned taková pecka.Přečteno jedním dechem.Rozuzlení bylo překvapující. Zařazuji Huntera do oblíbených postav-

04.01.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Sice pozdě, ale přece jsem se dostala k tomuto autorovi. Zprvu jsem ho chtěla odložit, ale pak se to rozjelo a těžko jsem se od čtení odtrhávala. Už mám přichystané i ostatní díly ......

20.11.2018 5 z 5

Nenávist Nenávist David Lagercrantz

Za mě prima i druhý díl. Na začátku jsem byla trochu rozpačitá, ale pak už to byl starý Rekke. Těším se na další díl.

31.01.2024 5 z 5

Hlavní podezřelá Hlavní podezřelá Tess Gerritsen

Ze začátku jsem si říkala, jestli je to opravdu Tess Gerritsen. Chtěla jsem zaklapnout desky. Ještě navíc chyby a překlepy. Ale nakonec se kniha dala docela dobře číst. Zápletka jednoduchá ,trochu lásky i nenávisti. Od autorky už jsem četla lepší.

24.04.2023 3 z 5

Pod tlakem Pod tlakem Robert Pobi

Koupeno náhodou, ale byla to dobrá volba. Napínavé, hrdinou nebyl namakaný frajírek a zápletka super.

12.04.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Nezbývá, než dát plný počet. Měla spád, zápletku a konec mě dostal. Zatím nejlepší.

15.03.2022 5 z 5

Iluze pravdy Iluze pravdy Michal Vaněček

Překvapivě dobrá knížka českého autora. Bohužel možná není ani daleko od reality.

04.01.2022 4 z 5

Džungle Džungle Clive Cussler

prima oddechovka, hezky se čte a Cussler opět nezklamal.

07.03.2020 4 z 5

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

Asi nejlepší kniha o utrpení v koncentračních táborech. Souhlasím,měla by to být povinná četba. Moc se zapomíná, , ze se něco takového dělo. Když si k tomu přidáte ještě Smrt je mým řemeslem od Merleho , tak je téměř ucelený pohled o vyhlazovacich táborech.

29.01.2020 5 z 5

Dokonalý zabiják Dokonalý zabiják Ward Larsen

Docela dobře se četlo, neznala jsem. Na konci se to všechno sice rychle rozuzlíkovalo, ale jinak prima. jdu na další díly.

09.10.2019 4 z 5

Soukromé hry Soukromé hry James Patterson

Prima čtení, ostatně jako vždy.Padouch v poslední chvíli dopaden. Je to sice vymyšlený příběh, ale Olympijské hry uz jednou terčem útoku byly. Někdy až zamrazi, ze se takový šílenec může objevit...Myslím,že autor je právem v topce ..

31.07.2019 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Hodně těšení na novou knihu a malinké zklamání při čtení. Chyběl mi tam ten spád a napětí předchozích knih... Ale i tak dávám 5 hvězdiček a doufám , že příště to bude zase 6..

10.06.2019 4 z 5

Chuť krve Chuť krve James Patterson

Můj první Alex. Napínavé až do konce. Určitě si přečtu další. ..

25.04.2019 4 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Mé první seznámení s Bussim bylo zajímavé. Napínavý příběh tak trochu jinak a určitě sáhnu ještě po dalších jeho knihách.

20.03.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Už se těším na další díl. Servaz nezklamal a bylo to prima napínavé oddechové čtení.

09.01.2019 5 z 5

Království kostí Království kostí James Rollins (p)

Tak Rollins opět nezklamal. Napínavé jako vždy. Jen té ekologie na konci bylo příliš. Ale to je asi poplatné době.

22.05.2023 4 z 5

Bezstarostné cesty Bezstarostné cesty Josef Fousek

Příjemná dovolenková kniha s jemným autorovým humorem.

01.09.2021 4 z 5

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Klasický Pendergast opět porazil neporazitelného. Ale protože je to můj oblíbený detektiv, odpustila jsem mu trochu rychlý konec. A hlavně Constance se nám vrátí.

05.05.2020 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

První stránky pro laika krajně nesrozumitelné, ale pak se to rozjede. Možná méně odborných statí, které prodlužovaly děj. Ale jinak odpočinkové "koro"čtení.

21.03.2020 2 z 5