Kocourek Kocourek komentáře u knih

Ztracená města Ztracená města Matthew Reilly

Opět pecka. Tyhle knihy Reillyho miluji. Ale to vydáváni nám jde pomalu. Po sedmi letech už si předchozí nepamatuju.

01.04.2024 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Můj první Kulhánek. Nechápu,jak jsem bez něj mohla doposud být. Skvělé počtení. A teď jen sehnat další.

19.03.2024 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Opět dobré počtení. Sice za konec ubírám jednu hvězdu ( to bylo fík fík a v jedné kapitole vyřešeno). A příště trochu víc Damiana......

22.02.2024 4 z 5

Oko Oko Bernard Minier

No velké zklamání. Klidně nechal autor umřít moji nejoblíbenější postavu. Ale opět výborné čtení.

11.02.2024 5 z 5

Nenávist Nenávist David Lagercrantz

Za mě prima i druhý díl. Na začátku jsem byla trochu rozpačitá, ale pak už to byl starý Rekke. Těším se na další díl.

31.01.2024 5 z 5

Faktor Omega Faktor Omega Steve Berry

Na Berrym mě baví, že do svých knih dává i pravdivá historická fakta a tak se čtenář současně s příběhem i vzdělává. Strejda Google pak dodá další info.

25.01.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Dobře se četlo, ale na Bryndzu dost fičák. A konec dost hektický . Doufám, že se dočkáme zase staré Fosterové...musím ubrat jednu hvězdu..

01.01.2024 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Dobré počtení. Napětí se pomalu stupňovalo. Příběhy jednotlivých rodin se zaplétaly. Kdo nakonec použije zbraň? Je prima, že příběh nekončí jen tím výstřelem...

01.10.2023 5 z 5

Dokonalý plán Dokonalý plán Lee Child

Reacher je prostě nej. Jeho zamotané příběhy mně vždy baví. Jen filmy s mrňavým Tomem Cruise jako 190 cm Reacherem jsou trochu přes čáru.

08.09.2023 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

(SPOILER) Moje první setkání s autorkou a dle hodnocení s nejlepší knihou. No, moc mě neoslovil a. Do půlky jsem řešila, jestli vůbec knihu dočtu. Statečné jsem přeskakovala stránky a nakonec dočetla. Konec nijaký. Takže tak. Amy psychouška, Nick trouba. A příběh přitažený za vlasy.

08.06.2023 1 z 5

Království kostí Království kostí James Rollins (p)

Tak Rollins opět nezklamal. Napínavé jako vždy. Jen té ekologie na konci bylo příliš. Ale to je asi poplatné době.

22.05.2023 4 z 5

Hlavní podezřelá Hlavní podezřelá Tess Gerritsen

Ze začátku jsem si říkala, jestli je to opravdu Tess Gerritsen. Chtěla jsem zaklapnout desky. Ještě navíc chyby a překlepy. Ale nakonec se kniha dala docela dobře číst. Zápletka jednoduchá ,trochu lásky i nenávisti. Od autorky už jsem četla lepší.

24.04.2023 3 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Mám ráda autorčino popisování charakterů lidí a propojování s historií. Tahle kniha trochu vybočovala z klasické detektivky, ale vlastně tam také trochu zápletky bylo. Nevím jak vy, ale já jsem s nadějí čekala , kdy se konečně objeví Naira :-) . Pravda, že v bývalých Sudetech se asi děly věci. Pamětnici už pomalu vymřeli a stejně by asi jejich vyprávění leckdo neuvěřil....

28.03.2023 4 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Kam autor na ty "vejšplechty" chodí , nevím. Ale ohromně jsem se opět pobavila . Po paní Tiché se mi bude stýskat. Doufám, že Boček s psaním nepřestane a dočkáme se další tvorby. Za mě nejlepší díl.

18.02.2023

Království Království Jo Nesbø

Přečetla jsem všechny Nesbovy knihy, ale tohle byla fakt pecka. Jedna z knih, kde by člověk vrahovi i fandil...

31.01.2023 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

No Servaz je Servaz. Taková oddechovka. Ke konci trochu fičák. Vypadá to, že Lucia bude další řada?

23.01.2023 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Opět super napínavé čtení. Naštěstí už si předchozí díl nepamatuji :-) , a tak mi přejurkováno nevadilo. Sága je super a opět nezklamala. Tak se těším na další díly..

11.01.2023 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Tak tenhle díl byl výborný. Jen ta představa paní Tiché na královském dvoře byla boží.

29.12.2022 4 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Napínavé jako vždy, navíc Cotarduv syndrom opravdu existuje.... Nová postava forenzní psycholožky by si zasloužila další příběh. Samozřejmě Luc také.

26.12.2022 4 z 5

Koruna věčného soumraku Koruna věčného soumraku James Rollins (p)

Tak to byla jízda. Mrzelo mě, že nepokračoval Stín krále lebek a byly jen dva díly. Tak teď už je snad zaděláno na další sérii fantasy. Začátek jsem rozpačitě sledovala, ale pak se to rozjelo a jednotlivé nitky směřovaly ke společnému konci. Změna žánru mě potěšila. Poslední dobou už byly knihy podobné, i když samozřejmě také super.

21.12.2022 5 z 5