-knihomolka- -knihomolka- komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Hlavní hrdinka mě po nějaké době začala iritovat svým "klidem". Kdyby si někdo bez mého souhlasu půjčoval a bral mé oblečení a věci, letěl by jak namydlenej blesk! :-D Ale Allie to bere celkem v klidu a neměla jsem z toho pocit, že by ji to nějak zvlášť vadilo. Postava Hedry je pošahaný psychouš, který se neštítí opravdu ničeho. Námět je to dobrý, ale knížka by se dala, myslím, napsat i lépe, aby to byl opravdu kvalitní psycho thriller, ze kterého půjde čtenářům mráz po zádech, což se u mě bohužel nestalo.

08.01.2022 4 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

První díl byl lepší, ale i tenhle stojí za přečtení.

14.01.2024 3 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Tenhle příběh mi zlomil srdce. Varování pro citlivé povahy:)

09.10.2023 5 z 5

Exorcistův dům Exorcistův dům Nick Roberts

Tak tomu říkám horor. V noci se mi o tom i zdálo, to se mi stává opravdu málokdy. Moc doporučuji!

02.10.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Super příběh, rozuzlení mě hodně bavilo a určitě stojí za přečtení.

08.08.2023 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Nesta pro mě byla zajímavou postavou po celou sérii a tak mě její příběh hodně bavil. Jediné, co mě opravdu štvalo, bylo obrovské množství překlepů a chyb v textu.

28.07.2023 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Místy velmi předvídatelné, připomíná mi knihu Hospodyně, ale vlastně jsem něco takového očekávala.

15.07.2023 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Miluju tuhle sérii. Jednoduše ji miluju:-)))

10.07.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Pohodové nenáročné čtení, většinou tento žánr čtu jako odpočinek od hororů a fantasy:-)

31.05.2023 3 z 5

Konzultant Konzultant Bentley Little

Po přečtení knihy Společenství, která byla superbizár, jsem sáhla i po dalším autorově díle a ani v tomto případě nelituji:-)

14.04.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Skvělé pokračování prvního dílu. Ačkoliv ten první mě bavil o něco více, tenhle byl zase plný akce a zvratů. A ten konec??! Doufám, že třetí díl přijde brzy!

08.01.2023 4 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Nevím, jestli to je tím, že už knížek a filmů na toto téma mám přečtených/zkouknutých velké množství, a tak už mě nic nepřekvapí a nevystraší, anebo je to tím, že jsou všechny ty příběhy “na jedno brdo”. Nebylo to vůbec špatné, dobře a rychle se to četlo, akorát dost předvídatelný konec. Ale jinak dobré.

28.10.2022 3 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Příjemné pokračování série Znovu. Fajn oddechovka, nic náročného.

08.08.2022 3 z 5

Jak se spřátelit s temnotou Jak se spřátelit s temnotou Kathleen Glasgow

Trochu mi dělalo problém se začíst, ačkoliv Dívku na kusy jsem četla už několikrát, tak tato kniha mi svým stylem psaní úplně neseděla. Nicméně příběh je velice silný a určitě stojí za to si knihu na toto téma přečíst.

06.05.2022 2 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Zatím asi nejslabší díl ze série Strašidelných domů, tedy alespoň za mě. Tohle mě moc nebavilo, asi mi tohle téma prostě nesedlo. Ale jinak mám tu sérii moc ráda.

05.04.2022 3 z 5

Zajímavý příběh, upíří tématiku mám celkem ráda a tohle bylo fajn zpestření od dramatických příběhů, které jsem četla před touhle knihou. Je šance, že se k ní ještě někdy vrátím.

22.03.2022 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Po knize Bez dechu jsem čekala zase nějaký podobný příběh, který bude mít hlavu a patu a aspoň nějaký děj. Bohužel, tohle bylo zklamání. Nuda, nuda , nuda. Nic zajímavého se tam nedělo a já furt četla dál a čekala, kdy se něco dít začne. Nezačalo:-D ale asi si to své fanoušky našlo, vzhledem k poměrně vysokému hodnocení.

13.03.2022 1 z 5

No a já No a já Delphine de Vigan

Přestože jsem se od knihy nemohla odtrhnout a nepustila jsem ji, dokud jsem ji nedočetla, mám pocit, že mi v ní něco chybělo a i přebývalo. Sáhodlouhé monology Lou, které mě nudily, by tam asi vůbec být nemusely a víc by mě bavilo soustředit se na No, co ji trápí, co se děje. Ale i tak je kniha fajn a čte se dobře.

30.01.2022 3 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Nuda. Psané je to kostrbatě, text rozhodně do děje nevtáhne a ani mi moc nedává smysl. Po hodně dlouhé době je to něco, co jsem po 60 stránkách odložila a už se k tomu nejspíš nevrátím. Škoda, podle anotace jsem čekala něco úplně jiného.

25.01.2022 1 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Když jsem si přečetla popis, o čem má kniha být, hodně mě to nalákalo. Bohužel, první polovina knihy pro mě byla docela nuda a pokračovala jsem ve čtení jen proto, že krátké kapitoly se četly dobře a rychle. Vyšinutá Elsa mě svým chováním iritovala a lezla mi na nervy. Druhá polovina byla o něco lepší, ale i tak, jediné, co mě udrželo u čtení byla zvědavost, jak je to vlastně s tím chlapcem. Kniha postrádá napětí, akci, něco, co by mělo čtenáře “dostat”. Nestalo se.

20.01.2022 2 z 5