Žena v našem domě

Žena v našem domě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475052/bmid_zena-v-nasem-dome-NdR-475052.jpg 4 170 46

Co se stane, když svůj domov otevřete absolutnímu cizinci? Anna Kleinová je po narození dětí připravená vrátit se do práce jako literární agentka. Společně se svým manželem Joshem se i přes určité obavy rozhodne zaměstnat chůvu, která s nimi bude žít v domě. Všechny jejich pochybnosti zmizí, jakmile se setkají s Oaklynn Durstovou. Má skvělá doporučení, klidnou povahu a k dětem se chová přirozeně. Nemluvě o tom, že děti ji zbožňují. Ovšem nedlouho po Oaklynnině příjezdu začínají děti trpět záhadnými nemocemi a nevysvětlitelnými zraněními. Zatímco mateřská Oaklynn všechny utěšuje, Anna si nemůže pomoct a cítí se poněkud zastíněná. A podezřívavá. Manžel a přátelé ji ujišťují, že její obavy jsou neopodstatněné – Oaklynn je dokonalá. Ale Anna si tím není tak jistá. Když se ponoří do Oaklynniny minulosti, příliš pozdě zjistí, že žena, která bydlí v jejím domě, není tou, za kterou se vydává. Ovšem Oaklynn není jediná, kdo lže. A když temná tajemství vyplavou na světlo, následky mohou být smrtící.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Woman in Our House , 2019

BlueTer
27.04.2024 4 z 5

Zajímavý námět, styl psaní mi taky nevadil. Pár věcí mě taky dokázalo překvapit, přesto dávám jednu hvězdu dolu, protože to úplně žádné wow nebylo a podle anotace bych čekala něco jiného.

alsae
27.01.2024 2 z 5

Nápad příběhu nebyl špatný, ale mně osobně nesedl styl jakým byla kniha napsaná. Dost nezáživných popisů, možná až složité odstavce vlastně o ničem. Postavy nijak sympatické.

R-A
09.01.2024 4 z 5

Za mě napínavá knížka s dobrým tématem. Některé pasáže se vlekly, jiné byly živější. Co mě zprvu trochu mátlo, byla dvojí osobnost postavy. Pak jsem si na to zvykla a bylo to v pohodě. Určité části děje byly předvídatelné, u jiných jsem neměla nejmenší tušení, dokud nepřišlo jejich rozuzlení. Například, proč jim ten chlápek z FBI nepomůže, když je sleduje? I na tuto otázku jsem dostala odpověď...
Nejednou jsem si vzpomněla na knihu Hospodyně.

Annkag
15.12.2023 3 z 5

Za mne to byla kniha která neublížila a svým stylem psaní se řadí mezi knihy které jsou vkusné pro mnoho lidí.
I když si ji přečtěte jenom jednou nic se nestane.
Konec byl pro mě hodně dobrý a místama jsem si nebyla jistá postavami.

Nevr
27.11.2023 3 z 5

Za mě průměr, nečetlo se mi lehce, až konec se trochu rozběhl, ale celkem předvídatelně. Podle anotace a hodnocení jsem čekala větší pecku..

Acquenta
25.07.2023 3 z 5

Docela dobrý příběh, který se rychle četl. Sice by čtenář na začátku vůbec nezapochyboval o tom, že by v nepříjemných situacích měl prsty někdo třetí.. ale budiž. Konec mě překvapil, ale to asi každého

-knihomolka-
15.07.2023 3 z 5

Místy velmi předvídatelné, připomíná mi knihu Hospodyně, ale vlastně jsem něco takového očekávala.

marketa2362
16.04.2023 5 z 5

Poutavá knížka, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Pokud hledáte klidný thriller, tak je knížka právě pro vás. Až na konci to začalo být trochu drsnější.

iv.ča
15.03.2023 5 z 5

Mě se knížka moc líbila, styl a děj...za mě pecka.

Nel_ita
21.02.2023 5 z 5

Je to krásná kniha a doporučila bych ji ženám-matkám, které se zde mohou zamyslet nad svým životem mateřským, manželským a kariérním. Jde o hledání sebe sama, své podstaty, svého štěstí. V čem tkví Vaše štěstí ? Cítíte se zrovna nešťastná, ale ve skutečnosti si uvědomujete, že máte všechno, co jste kdy chtěla ? Tak kde je chyba ? Pojďte to zjistit s Ženou v našem domě. Kromě zamyšlení kniha nabízí i napínavý děj, který vyvrcholí nečekaným zvratem, který s Vámi zatřese.

NelaMaty
12.12.2022 4 z 5

Celkově se mi kniha líbila, ale souhlasím, že byla trochu zbytečně zdlouhavá, proto dávám hvězdičku dolů.

KatkaHutyrová
13.11.2022 4 z 5

Za mě spokojenost, i když souhlasím s tím, že knížce by slušelo o pár stran méně. Ovšem celkově to bylo fajn! Autor Vás zavede i do několika slepých uliček a přidá nějaké to překvapení.
Bylo to napínavé. Na konci Vám autor vše vysvětlí.

hlentilka
23.10.2022 4 z 5

Kniha byla pěkná, napínavá, jen konec takový nijaký, úplně mi to zkazilo dojem.

Len2očka
16.10.2022 2 z 5

U čtení této knížky jsem byla netrpělivá,nebavilo mě to,zatím odkládám.

barbora2115
11.09.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

Nixa
17.08.2022 3 z 5

Kniha se mi četla dobře a svým způsobem se mi i líbila, ale pořád jsem čekala, že se něco stane a ono se nic moc nestalo. Na konci bylo pár překvapivých momentů, které jsem nečekala, takže vyloženě zklamaná z knihy nejsem, ale čekala jsem od ní asi trochu víc...

Michelle.Bee76
14.08.2022 3 z 5

Kniha se pěkně četla, závěr knihy byl drsný, ale patřilo to k tomu. Trochu mě občas překvapovalo vnitřní uvažování Anny. Ale jo, kniha za 3.

Dandulka
08.07.2022 5 z 5

Zajímavě napsané. Moc se mi líbil ten náhlý zvrat na samém konci příběhu. Celý příběh je nicméně plný zvratů, ale ty se dají víceméně předpokládat. Myslím, že tato kniha stojí za přečtení i během dovolené.

Pavlína2019
30.06.2022 5 z 5

Každý má svůj vkus - za mě výborná kniha!
Napínavá, dobře se čte, zajímavý námět, pěkně popsané postavy i okolí.
Na rozdíl od jiných čtenářů nejsem věštkyně a konec jsem zkraje netušila, což jsem ráda. :-)
Jsem spokojená a určitě doporučuji!

evin84
12.06.2022 5 z 5

Mě se teda kniha líbila,byla pro mě velmi čtivá. Konec jsem teda neodhadla takže za mě plus.

americká literatura psychologické thrillery chůva

Autorovy knížky

2021  75%Žena v našem domě

Kniha Žena v našem domě je v