katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Tato byla slabsi. Nebavila me tolik jako ostatni dily. Tech honicek a schovavani tam bylo az moc.

05.12.2017 4 z 5

Jezevčíkova kocovina Jezevčíkova kocovina Frauke Scheunemann

Prvni dil byl celkove lepsi ale i tak je to moc hezka a mila knizka

05.12.2017 5 z 5

Všechno je jinak! Všechno je jinak! Gilles Legardinier

To je tak mila a hezka knizka

05.12.2017 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Dávám plné hodnocení. Kniha je super, čtivá, napínavá, pointa dobrá, prostě spokojenost. Moje první setkání s autorem takže se chystám na další jeho knihy. U této jsem se dokonce v jednu chvíli i bála což se mi už po tom množství přečtených thrillerů v podstatě nestává :) Velice milé překvapení, dala jsem na názory čtenářů tady a udělala jsem dobře :) po nedávno přečtených hovadinách typu Děs, Ďábel .... jsem si zlepšila chuť.

17.11.2017 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Tato kniha je ctiva a dejme tomu,ze pointa asi prekvapi. Ale tech x stran nez se k tomu prokousete....vypraveni matky tedy mrazive nebylo ani nic jineho, cetla jsem mnohem lepsi psychothrillery....celkove spis zklamani a jsem rada ze kniha byla jen pujcena....

05.11.2017 2 z 5

Za všechny prachy Za všechny prachy Emily Carmichael

Milá a vtipná knížka. Stejně jako diamant v obojku. Moc se mi líbila. Corgi vás pobaví :)

04.11.2017 5 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

Kniha má zajímavý nápad a celkově je to příjemné osvěžení při tom všem prvoplánovém mučení atd co jsem poslední dobou četla v tomto typu knih. Ale dělal mi problém styl jak to bylo psáno a chvílemi jsem se ztrácela v ději. Nicméně knihu hodnotím kladně a myslím že rozhodně stojí za přečtení, já měla hotovo za pár hodin.

04.11.2017 4 z 5

Ďábel Ďábel Donald Ray Pollock

Kniha plná magorů, ale v podstatě o ničem a jedna velká nuda. Bylo mi po nějaké době naprosto jasné jak to dopadne.... tohle by totiž byl dobrý film od Tarantina ale jako kniha to nefunguje. Četla jsem na základě dobrých recenzí a teď je tedy nechápu.

25.10.2017 1 z 5

Děs Děs David Hidden

Přišlo mi, že čtu spíš plytký sloh studenta střední školy, nemělo to vůbec hloubku,prokreslené postavy...nic. Celkově tedy zajímavý nápad ale bylo mi spíš zle z toho mučení. Thrillery čtu hodně a snesu dost nicméně tohle mi přišlo až moc a vlastně ani nevím proč to vrah dělal, asi prostě byl jen totální úchyl. Dala jsem bod za čtivost, protože jsem měla přečteno za pár hodin a ten nápad - toť vše. Původně jsem si chtěla knihu koupit,ale nakonec jsem ráda,že jsem si jí půjčila z knihovny a nevyhodila peníze....

14.10.2017 1 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Výborný thriller - doporučuji!!!! tato byla moje první od W. Dorna a hned jsem si koupila další dvě a jsem z nich nadšená!

05.10.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla!!! Podobně na mě zapůsobila Světla, která nevidíme a Zlodějka knih. Velice silný lidský příběh, který je neuvěřitelně smutný a já knihu rozdýchávala několik hodin. Měla by být v povinné četbě, hrůzy holokaustu by neměly být zapomenuty. Jsem nadšená a pořídím si další knihy od paní autorky.

05.10.2017 5 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Tak to bylo dílo .... snad více jak polovinu knihy jsem musela přeskakovat, protože se neustále rozebíral osobní život hlavní hrdinky....neskutečná nuda a patos vhodný do románu pro ženy! ..... co se týká zbytku knihy, který popisoval vraha tak to bylo vynikající .... nechápu jak autorka mohla smíchat dva žánry dohromady takovýmto způsobem ... za mě díky tomu spíše velké zklamání, protože ten začátek a části s vrahem byly děsivé a brutální ... Toto je moje první kniha od M. Cole a asi i poslední, romány pro ženy mě všeobecně nebaví takže si radši přečtu thriller od mužského autora-tam totiž tento problém s rozebíráním vztahů pořád dokola nemívám ...

05.10.2017 1 z 5

Jedna vražda stačí Jedna vražda stačí Ivana Hutařová

Velmi oddychová a nenáročná knížka :)

30.07.2017 5 z 5

Megalodon. Pátrání po nejstrašnějším mořském predátorovi Megalodon. Pátrání po nejstrašnějším mořském predátorovi Jan A. Novák

Výborná kniha, čtivá, plná zajímavostí a i vtipná. Doporučuji!

30.07.2017 5 z 5

Vír Vír Frode Granhus

Výborná severská krimi...doporučuji!

24.07.2017 5 z 5

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Překvapila, super! Nejdřív jsem hůře snášela tu Galaxovu brutalitu ale ono to tak hezky nakonec zapadne......už mám koupenou další knihu autora. Doporučuji! Nebudete se nudit a pointa překvapí!

Neviditelné nestvůry Neviditelné nestvůry Chuck Palahniuk

Strašná nuda, chaos, nechápu co to má být. Nestává se mi často, abych knihu odložila ale tuhle jsem nedala, můžu říct, že pro mě je to ta nejstupidnější kniha co jsem kdy četla (následovaná Americkým psychem). Nemám nejmenší chuť zkoumat další počiny tohoto autora.

08.07.2017 odpad!

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nádherná kniha!!!!!! Pro mě stejně silná jako Zlodějka knih. Smutný, úžasně napsaný příběh.

Sexualizované násilí Sexualizované násilí Helga Amesberger

Tak to byla síla....

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Slabota, slabota, slabota .... Možná o stupínek lepší než Dívka ve vlaku u které to byla ale taková nuda, že jsem přeskakovala strany a na závěr kroutila hlavou. Pointa v této knize opět stupidní, nezajímavá, polovinu knihy se řeší poporodní deprese. Navíc mi bylo už na začátku jasné odkud vítr vane. Tyhle knihy s nálepkou bestseller se musí brát s velkou rezervou, je to jen propagace.

14.06.2017 odpad!