katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Ďábel v Bílém městě Ďábel v Bílém městě Erik Larson

Vyborna kniha. Spousta informaci a podanych ctive. Vrele doporucuji.

02.01.2019 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Dobra detektivka. Libila se mi. Doporucuji pokud mate radi styl Agathy.

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Bavila mě. Klasická detektivka bez potoků krve. Půjdu na další díl.

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Libilo. Je to pohodove cteni s happy endem. Doporucuji ;-)

Fobie Fobie Wulf Dorn

Dorn nezklamal. Napinavy a ctivy. Zezacatku jsem se i bala ;-) nicmene pokud bych mela hodnotit jako serii tak za me nejslabsi dil, ta zapletka byla totiz uz v jednom filmu uplne stejna. Vic rikat nebudu udelejte si nazor sami ;-)

Trofeje a ztráty Trofeje a ztráty Aleš Dostál

Kniha je fajn-doporučuji k přečtení. Postavy sympatické, hezký příběh. Spokojenost :)

24.12.2018 5 z 5

Poslední dny dinosaurů Poslední dny dinosaurů Vladimír Socha

Vynikajici, ctiva kniha, ktera me i neco noveho naucila :-) VRELE DOPORUCUJI!!!

15.12.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Bohuzel me tolik nebavil, cetla jsem kratce po Hane.

15.12.2018 3 z 5

Čarodějka Čarodějka Martin Čáp

Strasna slabota. Vubec me to nebavilo a nebylo to ani trochu vtipne. Velke zklamani.

15.12.2018 1 z 5

Ještě to nebalím, vzkazuje babička Ještě to nebalím, vzkazuje babička Judy Leigh

Krasna knizka. Hlavni postava je uzasna. Je to hezky, mile a ctive psano. Vrele doporucuji.

30.11.2018 5 z 5

Less Less Andrew Sean Greer

Hezka knizka. Hlavni hrdina mi byl hodne sympaticky a bavilo me to. Doporucuji k precteni.

30.11.2018 5 z 5

Ledové hlubiny Ledové hlubiny Kerstin Signe Danielsson

Doporucuji k precteni. Skvela detektivka

V bouřlivé noci V bouřlivé noci Kerstin Signe Danielsson

Doporucuji k precteni. Vyborna.

Jako zvěř Jako zvěř Kerstin Signe Danielsson

Vyborna detektivka. Cela serie je super.

Štěkání na měsíc Štěkání na měsíc Aureliu Busuioc

Nadherna knizka a specialne pro majitele jezevciku! Jsem rada ze jsem si ji koupila. Usmevne i smutne vypraveni jezevcika Enriqua se Vam dostane pod kuzi. Vrele doporucuji!!!

29.09.2018 5 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Moc se mi líbila a mohla by být i delší :) fakt si knížky Colganové užívám! Příjemné, milé, oddychové čtení a po něm se budete cítit prostě dobře :) doporučuji!!!

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Zatím jsem od Colganové přečetla dvě knihy a jsem nadšená :) je to velice milé, lehké, příjemné čtení. A to já nejsem na romantiku :) Autorka prostě umí psát hezky. Těším se na další!

Pes v posteli Pes v posteli Miroslava Moučková

Úžasné počtení, Bertík je kouzelný, zasmála jsem se :-) mám doma taky takového :-D doporučuji, je to totální oddechovka! A pro jezevčíkáře absolutní nutnost!

24.09.2018 5 z 5

Psí deník dosud neskončil aneb teta v komoře Psí deník dosud neskončil aneb teta v komoře Zuzana Peterová

Vyborna vec! Buldocice a jeji hlasky nemaji chybu! Vrele doporucuji! Pro zasmani a oddych.

27.06.2018 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Romány pro ženy čtu velice málo, ale tahle mě fakt pobavila, klobouk dolů. Je vtipná, čtivá a chytrá, není to žádný romantický patos. Hlavní hrdinka je rozmazlený spratek ale hrozně mě bavila. Chystám se na další díl. Tato kniha je jedna z těch, které budete číst znovu, protože je prostě fajn :-)

14.05.2018 5 z 5