katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Tato kniha je masakr. Nejdřív jsem viděla dokument o celém případu a pak si koupila knížku. Až z knihy se člověk dozví jaké to bylo opravdu peklo. Bylo mi Michelle strašně líto, takový život si nezaslouží nikdo. Některé pasáže jsem musela rozdýchávat jaká to byla hrůza. Je obdivuhodné jak se ze všeho dokázala dostat a teď už je konečně šťastná a nedávno i provdaná, moc jí fandím a knížku doporučuju. Přečtu si i další díl.

12.05.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Mam prectenou celou serii a ted ctu znova. Hrozne me bavi jak Carter pise. Nemuzu se odtrhnout. Dvojice vysetrovatelu nema chybu. Mam shlednute rozhovory s autorem a je to fakt sympatak a vi o cem pise. Za me super.

04.05.2018 5 z 5

Motýlí dům Motýlí dům Kerstin Signe Danielsson

Libila se mi. Urcite si prectu dalsi dily. Ano neni v ni hromada krve a mrtvol ale pribeh zajimavy a postavy mi byly sympaticke. Stoji za precteni.

23.04.2018 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Håkan Östlundh

Vyborna. Moc se mi libila. Moje prvni od tohoto autora a nenudila jsem se ani na chvili. Urcite si prectu i dalsi a doporucuju!

23.04.2018 5 z 5

Rubáš pro slavíka Rubáš pro slavíka P. D. James (p)

Tato kniha se mi necetla moc dobre, je tak zvlastne-tezce psana. S Agathou se neda dle meho srovnavat. Chvilemi me to nebavilo,tahlo se to, nemelo to napeti a spousta veci byla v knize jakoby zbytecnych, hlavne cely ten uvod o inspektorkach byl o nicem. Za me spis prumer. Filmy s Doughlisem se mi libily mnohem vic.

15.04.2018 2 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Super, naprostá spokojenost!! Miluju oddělení Q a miluju jak Olsen píše. Každý případ je úplně jiný,originální, v každém je humor. Příběhy jsou lidské, silné. V tomto díle nebylo tolik vtipných okamžiků jako v ostatních nicméně kniha je tak dobře napsaná, že žijete s postavami. Je mi celkem jedno jakou má Asad historii, chápu, že některým čtenářům vadí, že to Olsen stále neprozradil, ale pokud máte za sebou všech 7 knih tak to musí být snad i jasné co tam asi mohlo proběhnout... jediný zápor této série je to,že vždy čekám dost dlouho na další díl :-D

10.03.2018 5 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Vyborna!!!! Ja se tak bavila. Nejlepsi oddychova knizka. Miluju autoruv smysl pro humor!!! Cte se samo, lehce a je to sranda :-D to budu cist jeste hodnekrat.

15.02.2018 5 z 5

Svět podle Boba Svět podle Boba James Bowen

Vyborna kniha stejne jako ta prvni. Cte se dobre a Jamese s Bobem si proste oblibite. Mam rada takove pribehy. Tesim se na dalsi dil!

12.02.2018 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Uzasna kniha!!! Jamese i Boba si proste zamilujete :-) tesim se na dalsi dil :-)

04.02.2018 5 z 5

Muž, pes a kouzelník Muž, pes a kouzelník Lars Simon

Uzasna kniha a to podotykam ze fantasy vubec nectu! Cetla se velmi dobre, hlavni postava je sympatak a mluvici mops proste nema chybu! Nektere pasaze byly genialni, autor ma vyborny smysl pro humor :-) v te knize proste neni hluche misto! Doporucuju a uz jen cekam na dalsi dil!!!!

03.02.2018 5 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Kouzelna povidka, zasmala jsem se, chudak strasidlo! :-)

21.12.2017 5 z 5

Americké psycho Americké psycho Bret Easton Ellis

Tato kniha je čistý odpad. Není v ní naprosto nic.....ty neskutečně nudné popisy značek oblečení atd - to jsem jen kroutila hlavou. Co se týká těch zvráceností tak si myslím,že pan autor to nebude mít v hlavě v pořádku, přišlo mi to jako návod pro úchyly. Já, která mám ráda horory celý život a jen tak něco mě neznechutí ale tohle ....proč taková kniha byla vůbec vydána? Když napíše zvrácenost Stephen King tak je to naprosto jiný level. Tahle knížka je tak odporná a stupidní že je historicky první, kterou jsem si koupila a nesnesu jí mít ani danou v knihovně, kdyby se mi v ní neuvolnily listy tak bych jí prodala i když nevím zda by tento brak někdo chtěl (případně jestli to chci šířit dál), spíš půjde do popelnice. Není to žádný hluboký obraz psychopata ale snůška nudy a nechutností. Vyhozené peníze!

21.12.2017 odpad!

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Neuvěřitelně čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout. V podstatě mi přišlo, že čtu Stephena Kinga, přijde mi to úplně stejné, což mně ale nevadí :) určitě doporučuju!

21.12.2017 5 z 5

Opona Opona Agatha Christie

Posledni pripad me nejoblibenejsi postavy ze vsech. Dlouho jsem odkladala kvuli smutnemu konci...A zase jsem neuhodla vraha! Jak jinak nez plne hodnoceni.

18.12.2017 5 z 5

Na Řece Na Řece Josef Hejzlar

Zajímavá kniha, ještě jsem nečetla příběh z Číny během druhé světové války....určitě doporučuji, je tam i spousta informací o životě a zvyklostech této země. Nicméně dávám o hvězdičku méně než bych dala a to z toho důvodu, že chvílemi to pro mě nebylo až tak čtivé a navíc se nedozvíme informace o dalších osudech postav což mě mrzí.

13.12.2017 4 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Nemam slov. Nadherna, dojemna, smutna kniha. Precetla jsem za jeden den tak byla ctiva. Vedle Zlodejky knih, Hany a Svetel ktera nevidime je to dalsi poklad do me knihovny!

11.12.2017 5 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Miluju film takze jsem sahla hned po knize. Je ctiva,temna,uzasne ilustrace proste klenot do knihovny!

Modrá kniha pohádek Modrá kniha pohádek Ľubomír Feldek

Kouzelne pohadky, knizku mam rada od detstvi.

Pohádky (26 pohádek) Pohádky (26 pohádek) Hans Christian Andersen

Kouzelne pohadky, knizku mam rada od detstvi.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nadherna,dojemna kniha. Budete se smat i brecet.