KateChatt KateChatt komentáře u knih

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst, jenže hned po prvních pár stránkách jsem věděla, že to nebude ono. Levanu nemám a odmítám mít ráda. Taky moc nemám v lásce měsíční lidi (Cinder nepočítám).

27.10.2016

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Úžasná kniha, jen mi vadili některé postavy (Sansa, Daenerys, Stannis, Arya).

26.10.2016

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Ach jo, proč se všechny hlavní postavy musí chovat tak debilně?!

18.10.2016

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Jediná věc, která mi na knize tolik vadí je Bella (je tak hrozně pitomá, ufňukaná a nudná... ugh).

15.10.2016

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Wow na to jak moc mě film nebavil jsem se od téhle knížky téměř nemohla odtrhnout, jen mě trochu zaráží Jacobův věk (15 let- to jako vážně?).

11.10.2016

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Proč tam nebylo víc ze vztahu Mal a Catchera?! nebo víc Jeffa, Morgana, Lindsey a Luca??

09.10.2016

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Ještě lepší než první díl (podle mě).

08.10.2016

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Úžasná kniha, jen když si prohlížím komentáře tady a u předchozích dílů, tak jsem vážně jediná kdo má radši Doriana než Chaola (co na něm všichni vidíte?)?

02.10.2016

Cress Cress Marissa Meyer

Dokonalá knížka
Cress jsem si nehorázně oblíbila, hlavně proto jak neskutečně byla naivní - nebo právě proto?- Každopádně jsem si připadala jako velká Cress což se mi líbilo.
Je mi strašně líto Vlka, tolik doufám že Scarlet přežije a oba dva se znovu shledají.Prosím!!!
Ta malá malá šílená holka byla Winter?! No představovala jsem si ji jinak...
Poslední věc: hrozně se mi líbí, jak jsou do toho zapojeny klasické pohádky (Cinder-Popelka, Scarlet- Karkulka, Cress- Locika a Winter- Sněhurka).

01.10.2016

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

O hodně lepší než první díl!! Tolik nečekaných zvratů a Scarlet a Vlk a ....

30.09.2016

Cinder Cinder Marissa Meyer

Úžasná knížka jen jsem doufala, že mezi Cinder a Kaiem se odehraje víc věcí.

28.09.2016

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Úžasná zombie knížka, jen mě mrzí, že v ní umřeli moje oblíbené postavy.

28.09.2016

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Jsem tak ráda, že tam byl zase Scott, ani mi nedošlo, že jsem si ho tolik oblíbila.

25.09.2016

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Úžasný díl, plný zvratů. Dost jsem si oblíbila Leslie a Raphaela.

10.09.2016

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

I přes moje zmatky v čase a rodové linii, musím říct že je to úžasná série.

10.09.2016

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Na tuhle knihu jsem se hrozně těšila a musím uznat, že jediné větší zklamání bylo, když jsem se dozvěděla kdo je Gideon (představovala jsem si ho jako galantního prince z minulosti :D ). Občas jsem byla taky zmatená. Např. složitý rodokmen, o kom byl prolog později i epilog, zmatek ohledně času.

09.09.2016

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

SPOILER!! Zvláštní jak jedna osoba, ve mě může vyvolat tak protichůdné pocity (Teresa). V 1. díle patřila mezi moje nejoblíbenější postavy, ve 2. díle jsem ji nesnášela a teď jsem cítila smutek i radost.

09.09.2016

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Byla jsem si dost nejistá, jestli si mám přečíst další díl labyrintu,jelikož ten první díl mě moc nebavil,ale nakonec jsem docela ráda, že jsem si ji přečetla. Nebylo to sice nic extra, ale mělo to určité kouzlo.

06.09.2016

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Jsem rozpolcena, první část knihy mě vůbec nebavila a o druhé části jsem se nemohla odtrhnout.

22.08.2016

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Mě se ta knížka líbila i když byla hlavně o jejich vztahu. Taky mi přišlo dost líto Ryana.

17.08.2016