Karoll_ina Karoll_ina komentáře u knih

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Hezký romantický příběh s humorem, jen takové klišé - bohatý a chudá.

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

velmi zajímavý nápad, jak by život asi mohl vypadat, kdybychom si mohli vybrat z 1 verze :) do půlky super, pak už se to jen opakovalo a táhlo a konec ničím bohužel nepřekvapil. Ale na dnešní dobu nová a pěkná kniha.

02.09.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

tato kniha se mi strašně moc líbila, popis krajiny byl do detailů, zaujal mě příběh hrdinky a celou dobu sem hltala písmenka, abych se dozvěděla jak to s ní dopadne a hlavně zda ji nechají hotel :) Konec byl takovej sešup a dopadl jinak, ale i tak sem si knihu užila, jak kdybych sama vedla hotel.

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

lehká nostalgie naší generace, v určitých věcech jsem se ztozožnila ale chybělo mi tam nějaký vzrůšo/pointa... Kniha mohla být lépe propracovaná.

02.09.2022 3 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

lehká oddechovka, řekla bych, že i z reálného života :)

02.09.2022 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

(SPOILER) Opět kniha vtáhla do děje a člověk poznal další zemi, konkrétně Švýcarsko a celkem se ochladil v srpnu, škoda jen, že i venku bylo kolem 20 stupňů :D Příběh nepřekvapil a dopadl, jak jsem očekávala, ale autorka to vždycky zaonačí jinak a člověk si to užije :)

Putování za zvířaty Putování za zvířaty Kamila Paličková

Zajímavá kniha o Africe, spoustu užitečného infa a zajímavostí, jak to tam chodí. :)

17.08.2022 5 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Zajímavé příběhy ze života zvěrolékaře, opravdu to není lehká profese :)

04.08.2022 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Krasny romanticky pribeh zasazeny do Japonske prirody, kultury a gastronomie. Odpocinkova literatura i s poznanim jine kultury ️

11.06.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha má zajímavý téma, byla dobře zpracovaná, místy tedy mohla být rozvinutější a škoda konce, ten byl takový useknutý . I tak doporučuji přečíst.

31.05.2022 4 z 5

Madla a já Madla a já Monika Seidlová

Oddychova humorna kniha o souziti se psem

23.05.2022 5 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Kniha popisujici smutnou a krutou realitu, ale i nasledne ozdraveni dusi dvou osob. Zajimavy namet, skvele zpracovani, konec byl moc uspechany ale asi neslo jinak, bylo jasne jak to dopadne :)

24.04.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Oddechové čtení, zajímavý příběh se smutným začátkem ale šťastným koncem.

05.04.2022 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvele napsana kniha… puvodne sem dle barevneho obalu a nazvu cekala jiny pribeh, ale i tak me kniha vtahla do deje a uvedomeni si, co vse uz na svete bylo a jak to osoby prozivaly a my ne a ne se poucit…

13.03.2022

Dopadlo to špatně...vzali se Dopadlo to špatně...vzali se Alena Jakoubková

Pohodove cteni na 2-3 vecery, historky kamaradek ze zivota s chlapy… skoda toho useknuteho konce, ten by mohl byt rozvinutejsi…

16.02.2022 3 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Opet k zamysleni, jak dobre se mame. Jak spolehame na kazdodenni privod elektriny a co vse diky ni muzeme vyuzivat. Neni to samozrejmost a meli bychom si toho vazit ️

13.02.2022 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Znovu dojemny pribeh psi duse a vsech panicku, zajimave osudy a nejlepsi konec, jaky mohl byt. Skvele napsano… pro pejskare fajn kniha.

06.02.2022

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná kniha pro milovníky psů, sice v určitých částech neudržíte slzy, ale samotný příběh to přebije a člověk si uvědomí co v psovi má. Knihu doporučuji všem pejskařům :)

02.02.2022 5 z 5

Kam čert nemůže…nastrčí manžela Kam čert nemůže…nastrčí manžela Alena Jakoubková

Lehké, oddechové čtení. Zajímavý příběh o Zuzce, jak se nakonec sama postavila na vlastní nohy. Její styl života se mi velmi líbil a naštěstí to mělo i happyend.

29.01.2022 3 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Kniha k zamysleni, jak moc sme ovlivneni socialnimi sitemi a vsemi aplikacemi v chytrych zarizenich, ktere kazdy den pouzivame.

22.01.2022 4 z 5