jitkapeldova jitkapeldova komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Elitu jsem hltala úplně stejně jako Selekci..
Bylo tam více dramatických a "akčnějších" scén, což se mi líbilo.. stejně jako vztah Ameriky s ostatními postavami.. na druhou stranu nerozhodnost Ameriky mi tam trošku vadila :)

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Hezký napsaná kniha, druhá co jsem četla a rozhodně si přečtu další..
Děj napínavý, čtivý.. Závěr mě dost překvapil, kladně :)

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Tato kniha je absolutně nejlepší, co jsem od autorky četla.. skvělé pokračování knihy Hořká chuť lásky..

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Hezky napsaná kniha..
Nela mi nejdříve přišla trochu nesympatická, ale postupem času jsem si ji oblíbila.. jedna z nejlepších, co jsem od autorky četla :)

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Klasická Lanczovka.. pěkný letní příběh :)
Celkem jsem se u této knížky i zasmála..

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka čtivá, napínavá ale celkem dost předvídatelná..

27.10.2020 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Hezké doplnění trilogie Selekce :)
Avšak na ní to nemá :)

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Nejsem úplně fanda knížek, kde se minulost prolíná s přítomností.. každá ta dějová linka měla své kouzlo, ale pro mě takový průměr..

27.10.2020 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

V porovnání s Trhlinou a Strachem se mi Tma líbila nejvíc.. čekala jsem zas nějakou záhadu a ono nic :D .. celý děj jsem pochopila až na úplném konci knihy, kdy to pro mě bylo překvapením.. za mě napínavá a perfektně napsaná kniha :)

Strach Strach Jozef Karika

Napínavá a čtivá knížka :) měla jsem problém se od ní odtrhnout.. zajímavý děj a za mě, byla o trošku lepší než Trhlina ;)

Trhlina Trhlina Jozef Karika

První kniha, co jsem o autora četla..
První půlka byla trošku nudná a táhla se, ale ve druhé půlce už mě kniha bavila.. na můj vkus mohla být trochu víc "strašidelná" :)
ale i tak se mi líbila :)

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Zase další pěkná kniha od Weavera, až na ten konec..
Má poutavý děj.. kolikrát sem si až řekla, to vážně? :D nemohla sem se od ní odtrhnout, konec mě trošku zklamal.. ale i tak dávám 5*

Oběť Oběť James Carol

Moc pěkně napsaná kniha :)
Oblíbila jsem si hlavního hrdinu hned po pár stránkách.. zajímavý člověk se zajímavou minulostí..
První knizka z této série, co jsem četla, ale určitě si teď přečtu i předchozí dvě :)
Knihu určitě doporučuji ;)

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Takový lehce podprůměrný románek pro náctileté..
Úplně me moc nebavilo, jak děj skáče z minulosti do přítomnosti..

27.10.2020 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tuto trilogii jsem dostala jako dárek a díky ní jsem opět začala číst aktivněji :)
Děj je hezký a Ameriku jsem si oblíbila hned po prvních pár stránkách :)

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Skvěle zajímavá knížka.. do posledních chvil sem netušila, jak to vlastně dopadne.. výborně popsané akce a to napětí se nedá popsat :)
První kniha, co jsem od Tima Weavera četla.. a rozhodně si přečtu další.. :)