Historie nás dvou

Historie nás dvou https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314916/bmid_historie-nas-dvou-Yf5-314916.jpg 4 254 46

Umění předstírat série

< 2. díl

Jeden školní úkol. Jedna druhá šance na lásku. A jeden kluk, co se snaží znovu získat srdce dívky, kterou miluje. Justin má tajemství. Není takový lamač srdcí, za jakého ho považovali. Miluje pouze jednu dívku, které ale zlomil srdce, a postaral se o to, aby mu už nikdy neodpustila. Ale i tak se pokusí ji při posledním školním úkolu získat zpět. Peyton je lhářka. Předstírá, že je v pořádku, ale není. Snaží se udělat cokoli, aby zapomněla na Justina. A odpočítává dny do konce školy, aby mohla začít nanovo. Ale ještě předtím s ním bude muset bohužel vypracovat jeden školní úkol…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Natural History of Us , 2016

Nathally
08.11.2023 4 z 5

Klišé knihy jde vidět již na začátku příběhu a už od začátku mě hrozně zajímalo, co bylo tou věcí, která Justina a Peyton rozdělila a co ji vlastně Justin tak hrozného provedl. To jsme se mohli dozvědět až skoro ke konci knížky a musím říct, že mě to napadlo ihned na začátku. A jsem ráda, že se ukázalo, že Justin není takovej parchant, jak se ze začátku zdálo. Byla jsem ráda, že tam byly pohledy, jak jeho, tak i Peyton, ale její pohledy mě až tak moc nebavily. Co mi v knize dost vadilo, tak pohledy do minulosti, kterých tam možná bylo až příliš a některé z nich mě ani extra nebavili, hlavně ne ty Peytoniny, protože mi přišly takové až moc suché a většinou o ničem. Knížka je odpočinková, ale že bych po ní chytla po druhé, to ne. Spíše je na dlouhé zimní večery.

Lenka2533
01.01.2022 4 z 5

Fajn oddechovka :)

jitka_dankova
29.11.2021 2 z 5

Knihu jsem přečetla, ale není to nic pro mne. Jde o příběh o tom, jak se dva znovu dají dohromady. Celou knihou se prolínají dvě časové roviny, jedna teď a druhá před třemi lety, a to bylo pro čtení hrozně nepříjemné. Mátlo mne, kde zrovna jsme a co se děje, těžko jsem se začítala do toho děje, když pořád skákal tam a zpátky. A nejde ani o nijak zvlášť extra romantiku. Autorka ale jinak píše hezky, takže chápu, že se v knize někdo najde a zaujme ho, pro mne to ale moc není.

makik111
16.10.2021 5 z 5

Moc pěkné čtení, mnohem lepší než Umění předstírat.

princesse
02.10.2021 3 z 5

Opět se dobře četlo a líbilo se mi o trochu víc než první díl. Opravdu nenáročná oddechovka. Rodinný život hlavního hrdiny tedy opravdu "k nezaplacení". I když vím, že jsou na tom lidé i hůře, tak tohle je opravdu rozjezd do života. Nejde se mu nedivit jak pro něj muselo být těžké vidět jak by to mělo být.

AlixPrincess
01.07.2021 1 z 5

(SPOILER) Je to už nějaká doba, co jsem knihu četla, ale tohle si pořád pamatuju:
Vážně hrůza. Děj totální klišé, konec předvídatelný, hlavní postavy neuvěřitelně hloupé a divné. Být po mém, oba by skončili v blázinci. A ta "katastrofa" v prváku, to bylo jen, že se Justin líbal s jinou holkou. A to ještě jen jako. Když už jsme u Justina, jaktože Peyton nejdřív chce, potom ji nechce a nakonec zase chce? Děj byl rozvláčný, spousta nudných pasáží, kde se nic nedělo. Když jsem dočetla asi do poloviny knihy, vzdala jsem to. Podívala jsem se, jak to skončilo a s tím jsem ji odložila.

lucakuca
01.03.2021 3 z 5

Studentská lovestory. Ten příběh se udil. Pomalu, pomalu, pomalu. Sem tam trocha kouře a po pár ochutnávkách z minulosti, nastal kýžený výsledek :-) "Moje moje moje!" a taky "Seš moje všechno!"

laura
28.12.2020 3 z 5

Nevím proč, ale byla jsem trošku zklamaná. Asi jsem čekala něco jiného. Nebylo to špatné, ale ani nijak výrazně úžasné, jak jsem očekávala. Každopádně příběh, který se hezky čte, ale za pár dní si na něj už možná nevzpomenete.

Janca001
20.12.2020 5 z 5

Tato knížka mě vážně bavila. Líbila se mi v ní zahrnuta minulost, což tu knížku vždy obzvláštní. Příběh byl poutavý a hezký. Pro milovníky romatiky doporučuji. ;)

jitkapeldova
27.10.2020 2 z 5

Takový lehce podprůměrný románek pro náctileté..
Úplně me moc nebavilo, jak děj skáče z minulosti do přítomnosti..

petulkapeta
09.07.2020 4 z 5

Jejich historie byla zajimava a trosku zapletene,ale jejich budoucnost to bylo jeste lepsi..miluju kdyz prvni jednaji a potom mysli,ale co by se od nich chtelo v 15 a pozdeji..no byla jsem rada,ze jsi to Payton nechala vysvětlit bylo načase..a Justin se mi tu libil vic jak v predchozim dile

Reniee
24.02.2020 3 z 5

O něco lepší než umění předstírat. Fajn oddychovy středoškolský románek.

Jája92
21.09.2019 4 z 5

Nedlouho po té, co jsem si přečetla první díl, jsem se s nadšením pustila do dalšího. A ano i tady jsem opět setkala s vyprávěním hlavních hrdinů zvlášť, které se mi vcelku zalíbilo. I když musím říct, že Justina jsem si až tak moc neoblíbila oproti předešlému hrdinovi v prvním díle. Prostě mi tolik nesedl a vadilo mi i jeho chování. Se stejným pocitem jsem se setkala i u Peyton. Zajímavá linka děje, ale nechce se mi věřit, že by taková holka překousla styl kluka jako je Justin. Mám ovšem ráda knihy, které se odehrávají ve školním prostředí. A bylo fajn se setkat i s postavami z prvního dílu. Taková milá oddechovka.

luzajickova
10.09.2019 5 z 5

Justin byl mnohem hodnější a sympatičtejší než v Umění předstírat
Příběh mě bavil kniha se četla velice příjemně a hlavně rychle :)

Veruu95
08.09.2019 4 z 5

I druhou knihu ze série jsem si užila. Těšila jsem se na Justinův příběh a v této knize se mi líbil daleko víc, než v předchozí. Super bylo, že se objevovaly i postavy z první knihy :)
Moc příjemné čtení, nijak náročné, předvídatelné, ale odpočinete si u toho a pokud v sobě máte aspoň trochu romantické dušičky, nebudete litovat, že jste se do knihy pustili.

prcek19
17.06.2019 4 z 5

Jednoznačně lepší díl než první..musím říct, že tento Justin se mi líbil daleko více, než v předchozím díle

malazluta
14.06.2019 3 z 5

Průměrná romantická kniha pro náctileté.

Akléda_
14.04.2019 3 z 5

Mám romantické knížky ráda, ale tohle byl bohužel průměr. Kdyby byla o 200 stran tenčí, byla bych nadšená, ale takhle se pořád jen skákalo z minulosti do přítomnosti a vždycky když se schylovalo k odkrytí nějakého tajemství tak to bylo rychle pryč. Bohužel, čekala jsem víc.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Nejdřív jsem myslela, že knížku odložím, nešlo mi to.. Ale pak mi najednou začal příběh utíkat a vyklubala se krásná milá romantika. Nic převratného, žádný velký zvrat, vlastně jsem tušila kudy, jak a proč se jejich příběh bude ubírat.. Nejspíš nenajdu důvod se k této knížce vrátit, ale přesto jsem se párkrát přistihla, jak se u čtení culím a těším se co bude dál.. A to je přesně ten důvod proč mám takové knihy ráda.. Takže nakonec dávám možná přehnané, ale 4 hvězdy ;-)

Karola050716
07.12.2018 3 z 5

Oddechová četba, která vám v hlavě nezůstane. Příběh mě bavil, i když jsem si musela zvykat na styl psaní i hlavní postavu. Je to čtivé, dvě časové linky jsou fajn, ale když dočtete, tak tam není nic, na co byste vzpomínali, žádná specifická scéna, nálada atd. Takže jako zábavný oddych v pohodě, kdo má víc načteno a čeká trochu víc, ať sáhne po něčem jiném.

americká literatura tajemství

Rachel Harris
americká, 1980
2013  78%Mé sladké šestnácté století
2015  77%Umění předstírat
2014  83%Příběh dvou staletí
2016  77%Historie nás dvou
2015  72%Můj ne tak sladký život

Kniha Historie nás dvou je v