Mokrá náruč léta

Mokrá náruč léta https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2053/bmid_mokra-naruc-leta-zfV-2053.jpg 4 477 37

Sedmnáctiletá Iva, hlavní hrdinka nového románu, má o letošních prázdninách jasnou představu. Chce konečně začít žít a užívat života a především chce prožít opravdovou lásku s klukem, do kterého je dlouho platonicky zamilovaná přes Internet a nyní se mají konečně sejít a strávit spolu celý týden. Má to všechno pěkně promyšlené a je pro splnění svého snu ochotna udělat cokoli. Jenže ani ten nejdokonalejší plán nemusí vyjít tak, jak si to člověk představuje a všechno se může pořádně zamotat, zvlášť když se Iva nečekaně ocitá úplně jinde, než měla být, se sestřenkou Veronikou a partou nových přátel sjíždí Vltavu a navíc hezkých kluků běhá po světě tolik… Letní román s vůní malin, slunce, vody, večerních táboráků a všeho, co ke správným prázdninám patří, je plný lásek letních i těch druhých a vypráví o nelehké cestě k poznání a zasvěcení...... celý text

nikikostadinova
11.02.2023 2 z 5

No. Tak tohle asi ne.

Nermal
05.07.2022 3 z 5

Letní příběhy Lenky Lanczové s příchutí prázdnin, vesnických rybníků a letních lásek čtu nejradši. Člověk se alespoň v myšlenkách vrátí do časů bez starostí a bez dozoru.

Margherita_N
01.10.2021 2 z 5

Městskej jedináček Iva, která je na svoje soukromí háklivá natolik, že dokáže otrávit i tak sympatickou a "splachovací" sestřenici, jakou je pohodová a vysmátá Veronika. Tenkrát i teď, když si sáhnu do svědomí, měla jsem blíž k Ivě a těch pár lehkých facek, který za svůj přístup dostala, se hodilo i mně. A Dominik, to byl jeden z nejsympatičtějších hrdinů lanczovek.

LuckyLuca
02.05.2021 5 z 5

Velmi vtipná kniha na léto, hodně jsem se nasmála i při čteni v zimě :-).

jsemknihomolka
23.03.2021 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek .

Lucissia
20.02.2021 5 z 5

Taková oddychovka, při které člověk rád zavzpomíná. :-)

jitkapeldova
27.10.2020 4 z 5

Klasická Lanczovka.. pěkný letní příběh :)
Celkem jsem se u této knížky i zasmála..

Janahan
27.08.2020 4 z 5

Klasická Lanczovka. Prázdniny, láska, voda, les, sluníčko, pohoda. A tahle mě navíc potěšila, že se její část odehrávala v mém bydlišti - Orlíku nad Vltavou.

Janča1532
28.10.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha,člověk se vraci do let dospivani.

Doubravka1975
24.08.2019 5 z 5

Opět pěkný, vtipný, letní příběh. Iva rozmazlená měšťačka, která není zvědavá na Vidlákov a jeho obyvatele, ale postupně přichází na to, že lidi tam mají k sobě jaksi blíž...

Aknel26
21.08.2019 4 z 5

Jedna z těch nejveselejších. Iva byla magnet na trapasy a její zážitky od tety i později z vody nemají chybu. Tato knížka má tu pravou letní atmosféru.

Pája699
28.05.2019 5 z 5

Dobrý knížka se super příběhem. Sjíždění vody i já miluju, fakt jsem se pobavila a zasmála. Knížku jsem přečetla jedním dechem už několikrát :-)

JancaMia
14.12.2018 4 z 5

letní puťáky a jejich následky :))

dominika9982
27.07.2018 3 z 5

Klasická kniha Lanczové.

sonina1
23.07.2018 3 z 5

Musím se přiznat, že knížku jsem sice přečetla za 2-3dny,ale bavila mě daleko méně, než jiné knížky od L. L. Nicméně hrdinka mi ze začátku byla velmi nesympatická a když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně všechny postavy krom Romana, mi vadilo. Plyne z toho ponaučení, ale jinak nic moc.. Nicméně knížka moc hezká, ráda bych věděla, jak by to pokračovalo dal (ostatne jako u všech knížek této autorky:D)

Peace
06.07.2018 4 z 5

"Lepší je být smutný z lásky, než nemilovat vůbec."

Díky Čtenářské výzvě jsem si zavzpomínala, protože najít knižní hrdinku s mým jménem bylo poměrně umění :o))
Autorka mě provázela celým mým dětstvím a jsem za to jedině ráda. Po hodně letech jsem si totiž připomněla, jak jsou její knihy vtipné a oddechové. Dívčí románky prostě umí a čtivost jejích knih mě nepřestane udivovat.
Bylo to moc fajn setkání, paní Lanczová!

Runkyna
27.01.2018 4 z 5

4 hvězdičky :-) Tato oddechovka je v rámci žánru povedená. Navíc je vtipná. Několikrát jsem se smála nahlas, a to už se mi dlouho nestalo. Děkuji!

Pozor na zdejší komentáře - obsahují spoilery!

Amneris
13.01.2018 5 z 5

Knížku jsem četla už na základní škole a po letech jsem se k ní vrátila. Iva mi byla ze začátku hrozně nesympatická, ale postupem času jsem přišla na chuť, zejména ta část, když musela jet na kole nahá. To jsem se fakt nasmála. Hlavně jsem byla ráda za to, že se na konci s Romanem setká, i když to trvalo déle, než byli původně domluveni. Jinak je kniha velice oddechové čtení, přečetla jsem jí jedním dechem za odpoledne.

Ajinka126
30.07.2017 3 z 5

Opět a zase. Ta její tvorba je takové klišé, aby se tam každý nějak našel. Nuda.

MíšaK.
17.11.2016 4 z 5

Pohodová letní knížka s nádechem dobrého konce. Občas jsem se docela zasmála. Iva se sice na začátku zdála opravdu jako namyšlená fiflena, ale postupně byla v pohodě. Nejvíc to asi spadlo, kdy sundala make-up. Přestože se tam Roman objevil jen na krátko, byl mi hodně sympatický.