jitkapeldova jitkapeldova komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Woow..
Sice prvních tak 50 stránek nic moc, ale pak kniha nabrala na obrátkách a pěkně se to rozjelo.. libilo se mi prostředí ve kterém se děj odehrává i celý příběh..
A ten konec, ten sem tedy vážně nečekala :D skvělá kniha, doporučuji :)

08.06.2022 5 z 5

V hlavní roli V hlavní roli Danielle Steel

Pěkný příběh, jen ne úplně můj šálek kávy..
Po přečtení knihy Jako v pohádce jsem asi čekala malinko víc.
Přišlo mi to tak trochu honem sem honem tam..

21.05.2022 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Romantický thriller je pro mě novinka a mám z toho celkem smíšené pocity ️
Prvních 100 stran sem se vůbec nemohla začíst, pak se stal zvrat a četlo se parádně.. za mě dobrá kniha s mnoha překvapením

01.05.2022 4 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Pěkná, čtivá kniha :)
Do děje sem se začetla a nemohla se odtrhnout..
Trochu mě zklamalo, ža za dějem nejsou "záhady lesa" ale "lidská ruka" ;) ale i tak to bylo nepředvídatelné a hezky napsané..
Každopádně knihu doporučuji!

25.01.2022 4 z 5

Jako v pohádce Jako v pohádce Danielle Steel

Pěkná a čtivá kniha.. líbilo se mi, jak autorka pozvolna začala příběhem rodičů a pak krásně přetvořila příběh Popelky do dnešní doby v prostředí vinařství :)
Odchylky klasického Popelkovského příběhu tuto verzi krásně oživily :)
Jen ten šťastný konec mohl být malinko delší ;)

08.12.2021 4 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Je to určitě zajimavá kniha, ale podle popisku na obálce jsem čekala trochu víc :)
Obchodování s dětma je podle mě dobrý námět, nicméně pořádně jsem se začetla až v posledních pár kapitolách :-/
Některé kapitoly mi přišly zbytečně natahované ‍️
Znovu bych ji určitě nečetla...

06.12.2021 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moje první knížka od této opravdu hodne vychvalované autorky.. a zhodnotila bych ji jednim slovem.. BOMBA..
Knihu sem přečetla za dva dny, doslova jedním dechem..
Emocionální, napínavá, krásná.. do poslední stránky sem nevěděla, jak to dopadne..
Četla jsem na doporučení slečny z knihkupectví a doporučuji též ! :) opravdu stojí za to

14.07.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Parádní knížka.. precetla sem ji doslova jednim dechem, napinava od zacatku do konce..
Cetla jsem uz od autorky Mizejici divky a tento druhy dil, byl jeste lepsi..

07.07.2021 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Pěkné, čtivé zakončení serie..
Zakončení malinko předvídatelné, ale i tak to bylo pěkné, serii rozhodně doporučuji

12.06.2021 4 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Hezký druhý díl, pěkné pokračování prvního dílu :)
Fantasy od začátku do konce, čtivé, vtipné a občas překvapující..
Těšim se na závěrečný díl :)

12.06.2021 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Musím říct, že mě knížka bavila i pobavila.. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka není žádná dokonalá top modelka.. ale naprosto obyčejná fajn holka :)
V druhé půlce knihy to teprve začíná být fantasy zajímavé :) těšim se tedy na další díl..

29.05.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Pěkna knížka.. i když jsem se z prvu nemohla začíst po prvních 100 stránkách sem knihu nemohla odložit..
Napínavé od začátku do konce.. líbilo se mi, že sem do poslední chvíle neveděla, jak to vlastně dopadne..
Těším se na další autorčina díla :)

12.03.2021 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Celkem fajn knížka.. líbí se mi styl, jak autorka popisuje místa, kde se děj odehrává :)
Ale i tak mi to přijde tajové nenapínavé a bez akce..
Jako celek bych to hodnotila, jako fajn oddychovku :)

11.03.2021 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Celkem pekna a ctiva ctiva knizka.. rozhodne o dost lepsi, nez prvni dil :)
Libi se mi nove prostredi New Yorku, ktere autorka popisuje tak skvele, ze sem si prisla jak kdybych tam byla..
Ted jsem zvedava na 3.dil... :)

05.02.2021 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Neurazí ani nenadchne.. pěkné, čtivé i když trochu natahované.. řekla bych, že spíš čtení pro mladé, ale pro mě to byl fajn oddech mezi Thrillerama a dekektivkama :)

03.01.2021 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi Olivia Rupprecht

Knihu jsem si spletla se stejnojmennou knihou od B.A. Parise.. takze jsem celou dobu cekala psychologicky thriller, no.. nedockala jsem se..
Knihu sem sice docetla do konce, ale znovu uz bych po ni nesahla..

07.12.2020 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Hezká kniha.. i když na začátku mě trochu vyděsilo množství postav (většinou se do toho zamotám..) už po pár kapitolách jsem věděla "kdo je kdo" :)
Příběh pěkný, až do poslední chvíle sem byla přesvědčena, že to dopadne jinak.. chvílema mi to přišlo trochu natahované :)

25.11.2020 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Hezké čtení, v tomto díle už sem si Eadlynn celkem i oblíbila.. Závěr knihy mě překvapil:)

27.10.2020 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

V první půlce mi Eadlynn moc sympatická nebyla, postupem knížky sem však změnila názor ;)
Byla jsem zvědavá, jestli to nebude kopie Selekce a Ameriky, ale nebyla :)
Každopádně na Selekci to nemá :)

27.10.2020 4 z 5

První První Kiera Cass

Hezký poslední díl této trilogie, což je škoda..
Rebelové tam tomu dodaly napětí a "šmrnc", závěr se mi líbil ale zároveň mohl být trošičku delší :)

27.10.2020 5 z 5