honey321 honey321 komentáře u knih

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Příjemné překvapení...Velice milá knížka, do deštivých podzimních dní jak dělaná.

18.11.2019 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Sice přitažené za vlasy, ale i tak přečteno jedním dechem :D

01.04.2019

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Neurazí, ale ani nenadchne. Od bestselleru bych rozhodně čekala víc

28.03.2019 2 z 5

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

Velice milá kniha. Trošku hůře se mi začítalo, ale na cestu do práce i díky kratším příběhům ideální :)

15.02.2018 3 z 5

Madeleine Madeleine Madeleine Albright

Tohle hodnocení je velice těžké. Jedná se o biografii velice úspěšné a silné ženy. Avšak co mě od knihy mnohdy téměř odehnalo bylo velké množství názvů, jmen a politických událostí. I tak se však jedná o velice inspirativní, avšak ne lehké čtení.

03.02.2015 3 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

"The Sunday Times bestselling series of novels" to jako vážně? rozhodně jsem čekala něco víc

Barvy dychtivosti Barvy dychtivosti Vina Jackson

Naivita ženských hrdinek v tomhle žánru stále stoupá. Tady už jsem si vážně říkala, jak může být tak neopatrná, až mi to připadalo nereálné. Ale vymyslet něco takového stojí také námahu, takže "smekám" před představivostí autorů.

Barvy naplnění Barvy naplnění Vina Jackson

Děj tohoto dílu mi již přišel hodně slabý, jako by autoři nevěděli co s tím, jen aby byl "happy end". Stejně jsem knihu dočetla, avšak spíše zda mě ještě něco mile nepřekvapí.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nevšední vypravěčka vytvořila velmi napínavý a poutavý příběh, ke kterému se jisto jistě ještě vrátím...

19.02.2014 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Na odpočinek kniha jak dělaná:) od začátku je jasné, jak tahle pohádka dopadne - dobrým koncem.

05.01.2014 3 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Hodně zajímavá biografie. Naprosto mě zaujala Jobsova osobnost z takové blízky a hloubky. Nebyl totiž pouze obchodník, jak může svými úspěchy mnohým připadat, ale na každém produktu se sám podílel a dal do něj kousek svého přesvědčení a filozofie.
Rozhodně stojí za přečtení, neboť tisk je plný zkreslených a osekaných zkutečností.

03.01.2014 4 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Přečteno jen kvůli tomu, že se jednalo o autobiografii. Jinak bych knihu nejspíš odložila (a to dělám opravdu nerada).

19.11.2013 2 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Romantika jak má být :)
Akorát bych nečekala, že část děje, ke kterému to směřovalo od samého začátku zabere pouze asi 2 stránky. Ale i tak pohodové čtení ;)

12.11.2013 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Ze začátku jsem mě kniha moc nebavila. Opět stejná dějová linie, ale co bych asi čekala :D Následně jsem se však začetla a bylo to příjemné čtení. ;)

31.10.2013 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Super oddechovka. Ze začátku jsem si říkala: další slaďárna s klasickým dějem. Ale nezvyklé prostředí striptýzového klubu udělalo své a můžu jen doporučit:)

17.09.2013 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Autorka ví, jak čtenáře napínat. Protože ten konec..... :D nemám slov a jen se těším na další díl. Ze začátku mě tato kniha ani moc nebavila, ale Grace se evidentně nebojí chopit problémy do svých rukou a to není u hrdinek tohoto žánru až tak časté.

07.09.2013 4 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Kniha se četla skoro sama, ale nemohla jsem si pomoct a neustále mi to dějovou linkou připomínalo 1. díl. I tak jsem knížku přečetla za 2 dny a rozhodně budu pokračovat dalším dílem, jakmile bude k mání.

22.08.2013 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ze začátku jsem se ztrácela v přechodu mezi pohledy obou aktérů, ale po chvilce jsem se už nemohla od trhnout a těším se na další díly. A právě díky pohledům z obou stran se tato kniha odlišuje od té spousty knih s podobným tématem, co se v poslední době objevila na trhu.

14.08.2013 4 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Na dovolené přečteno za 2 dny a naprosto knížka splnila úlohu odpočinkové četby. Co se týče děje, tak od začátku bylo jasné, jak vše dopadne a taky že ano.

07.08.2013 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Parádní knížka :) dlouho jsem vůbec netušila jak to celé dopadne, za to velká pochvala autorovi, neboť takhle to napsat dá jistě práci. Už se těším na další knížky.

06.08.2013 5 z 5